370 Shares 9070 views

Butelki "Avent" dla dzieci

Każda matka, która urodziła dziecko, ma wiele problemów, ma stale pytania, trudno jej dokonać wyboru z różnych rzeczy i przedmiotów dla dzieci. Bardzo dobrze, jeśli obok niej będzie człowiek, który pomoże jej natychmiast dowiedzieć się co. Ale co, jeśli młoda matka ma nikogo, aby prosić o poradę? Sprzedawcy butików dla dzieci mówią inaczej i zaczyna zrozumieć, że dla nich najważniejszą sprawą jest sprzedawanie ich towarów bardziej dochodowych. Więc jak możesz dokonać wyboru, a nie popełnić błędu? I kupić dziecko dokładnie to, czego potrzebuje? Wydaje się, że łatwiej może kupić butelkę dla niemowląt. Ale w rzeczywistości należy to wziąć ze wszystkimi poważeniami, zwłaszcza tymi matek, których dzieci są na sztucznym karmieniu. Na prawej z najlepszych butelek dla noworodków i dzieci znajduje się butelka "Avent". Ta firma od dawna się rozwija, produkując wyłącznie niemowlęta wysokiej jakości i bezpieczne.

Jeśli zauważysz, że Twoje dziecko stało się niespokojnym, często budzi się w nocy, spieszy się dużo, czkawka, naciska nogi w stronę ciała, oznacza, że dziecko zaczęło koliste jelita. Jest to naturalny proces, który występuje u prawie wszystkich noworodków. Mama nie może pozbyć się bolesnych odczuć, ale może znacznie złagodzić stan dziecka. Aby to zrobić łatwo z pomocą takiego dziecka jako butelki "Avent". Niezależnie od tego, w jaki sposób karmić dziecko: piersi lub mieszanki, będzie idealnie pasować. Jego główną zaletą jest możliwość stosowania w karmieniu piersią. Sutek w jej naśladuje żeńską sutkę, co oznacza, że nie musisz martwić się o butelkę "Avent" łamiącą karmienie piersią. Ponadto, jest idealny do karmienia dziecka z wyrażonym mlekiem, gdy nie jest się w domu. Jeśli karmisz mieszaninę, to już zdałeś sobie sprawę, że jakość butelki zależy od tego, ile dziecko połknie powietrze podczas karmienia. Butle dla niemowląt "Avent" zapobiegają wprowadzaniu powietrza do brzucha dziecka dzięki specjalnemu zaworze. Teraz młodzik nie będzie ciągle czkawać się i powracać, nie będzie miał tyle bólu w brzuchu.

Materiał, z którego wykonana jest butelka "Avent", nie zawiera szkodliwych substancji, całkowicie brakuje bezfinolu-A, a sama butelka składa się z polieterosulfonu.

Dzięki dogodnemu kształtowi i dokładnemu oznakowaniu skali objętości dziecko będzie w stanie trzymać butelkę samodzielnie i można oszacować, ile wypił płyn.

Butelki "Avent" dla noworodków są wytwarzane w objętości 90 ml. A dla starszych dzieci można kupić pojemność 125 i 260 ml.

Phillips "Avent" – firma produkująca wyłącznie wysokiej jakości potrawy dla dzieci. Dla niemowląt jest tak ważne, że otrzymują one pożywienie z płyt i butelek czystego i ekologicznego materiału. Teraz nie będziesz miał wątpliwości, wybierając butelkę w sklepie. Wybierz dla swoich dzieci wszystkie najlepsze i niezawodne. I niech wszystkie dzieci dorastają zdrowe, silne dla radości rodziców.