252 Shares 4150 views

Seria „Brotherhood of lądowania”: aktorzy i ich role.

W 2012 roku pojawił się pierwszy sezon nowego serialu kryminalnym „Bractwa lądowania.” Widzowie od razu spodobał się treść filmu, opinie, otrzymał 7 punktów rankingu 10. Powodem jest to fascynująca opowieść o pracy i właściwego działania.


Podsumowanie forma seryjny

Rosyjsko-ukraiński thriller kryminalny opowiada o życiu i losach czterech przyjaciół w przeszłości – spadochroniarzy. Będą mieć do czynienia z przestępcami, aby chronić siebie i innych oraz w celu zapewnienia spokoju i porządku.

W jednej z wiosek komandosów czeczeńskich bojowników i wchodzi w krwawej walce. Terroryści zniszczone. Jednym z spadochroniarzy – Arthur Glebov. Zaczyna strzelać cywilów, nie słuchając zamówić zarządzanie. Aby rozbroić go, inni spadochroniarze musieli organizować naloty na wsi w Czeczenii. Arthur został uznany za zmarłego.

Po powrocie do rodzinnego spadochroniarzy lądowych zaczęła normalne życie: ktoś stał policjant, ktoś lekarz.

Ale wkrótce wydarzenia zmusiły ich do zjednoczenia. Fakt, że nagle „ożywają”, który został zabity Arthur i rozpoczyna wojnę ze spadochroniarzy.

„Bractwo lądowania”: aktorzy i role

Reżyser serii Armen Nazikyan mógł dobrze wybrać aktorów do ról w filmie. Dzięki swojej wydajności i utalentowanego ekscytującej zawartości show stał się dla niejednego ulubionych projektów telewizyjnych.

Widzowie są bardzo zaniepokojeni losem serii „Bractwo lądowanie” bohaterów. Aktorzy byli w stanie dokładnie przekazać obrazy dzielnych i silnych spadochroniarzy, negatywny charakter i innych uczestników tych wydarzeń.

Pierwszy sezon serialu był to ogromny sukces. W związku z tym planowane jest drugie wyjście.

Zastanów się, co film aktorzy brali udział w serii „Bractwa lądowania.” Aktorzy z pierwszego sezonu: Sergei Gorobchenko (policja major), Anatolij Kot (FSB), Farhad Mahmudowa (chirurg plastyczny), Egor Pazenko (biznesmen). Negatywny charakter – Michael Polosuhin (Glebov).

Oprócz głównych bohaterów filmu zaangażowanego: Maxim Konovalov, Aleksiej Osipov, Sergey Kolos Igor Vukolov Yan Tsapnik Julia Rudina, Maria Beznosova i innych znanych aktorów. Wszystkie z nich wykazały wielki profesjonalizm i umiejętności.

Posłowie

Bohaterami filmu skonfrontować bezprawie, dając siebie poważną pomoc i wsparcie. Nie ma nic silniejszego niż przyjaźń kolegów i towarzyszy broni. Na tym, o których mowa w serialu kryminalnym „Bractwa lądowania.”

Aktorzy wykazali wielką przyjaźń spadochroniarzy, że nic się nie złamać. Zwykli ludzie młodzi żyć według zasady: nigdy porzucić przyjaciela w potrzebie.

Seria jest dobry, ponieważ daje wyraz rozstanie z dzisiejszej młodzieży, aby być prawdziwymi ludźmi, rzetelny obywatelami i patriotami swojego kraju. W związku z tym, może być wskazane, trzeba zobaczyć film „Braterstwo lądowania”, aktorzy, którzy radzą sobie z ich rolą i zadaniem jako „doskonałe”.

Niewątpliwie młodzi widzowie staną się bardziej współczujący, rzetelny i zdyscyplinowany. Z kolei, mamy nadzieję, że do obsady serialu „Brotherhood lądowania” wiele razy zachwyci widzów na nowe role w dobrych filmach.