258 Shares 5520 views

Fundacja "Loreal Alliance Perfect": opinie, odcienie

Wszechmogący reklamowy wykonany fundament „Alliance Perfect” jeden z najbardziej popularnych wśród wszystkich linii „środki maskujące Loreal”. Producenci twierdzą, że idealnie dopasowuje się do rodzaju i koloru skóry, nawilża i ukrywa niedoskonałości, nie tworzy widocznego maskę. Czy to prawda? Czy to naprawdę posiada te cechy fundament „Loreal Alliance doskonały”? Liczba właścicieli potwierdzić lub zaprzeczyć.


Spójność i zastosowanie

Dotykowy sensacja w sprawie stosowania tego kremu raczej przyjemny. Ma cieczy jedwabiste strukturę. Jeśli przykłada się do ramienia, a włączyć je w pozycji pionowej, a następnie powolny spadek przepływu. W związku z tym, stosowanie na skórę nie spowoduje zbyt wiele trudności. Są to kremy, które są stosowane potrzebę w sekundach, lub będą zamrażać. Ale o Fundacji „Loreal Alliance Perfect” inne opinie. Ponadto, rury o pojemności 30 ml dozownika zapewnia dobrą nakłady ekonomiczne. Podczas jednego naciśnięciem palca jest wciśnięty tylko trochę kropli śmietany.

zdolność maskowania

Choć konsystencja nie jest gruby, idealny korektor na niedoskonałości kamuflażu. Gdyby był napięty, ciężki, by położył się szorstka i bardziej zauważalne. I tak to wnika wszystkich porów, ustanawia łatwo, delikatnie.

Przed udaniem się do sklepu, można zrobić mały trick: umieścić dom na nadgarstku kilka czerwonych kropek lub znacznik Flamaster do kremu podczas badania, pokazał jak można ukryć zaczerwienienia i pryszcze. Jest to bardzo pomocne do określenia siły krycia dowolnym kremem, ponieważ skóra na nadgarstku jest mniej lub bardziej doskonały, a jeśli skupić się tylko na tym, to możesz być rozczarowany, aby zobaczyć, że podstawą jest nie tylko doskonale położony na jej twarzy, a ręce. A zatem może skomplikować przez śmietaną.

„Sojusz Perfect” dobrze wypełnia nierówności na twarzy, pokrywa i maskuje zaczerwienienia, trądzik, wyrównuje ton. Ślady plamy stają się mniej widoczne.

Reklama obiecuje doskonałe połączenie ze skórą. Odnosi się to nie tylko do jedności koloru, ale również w fakturze. O fundacji „Perfect” Loreal Alliance opinie można znaleźć następujące: idzie doskonale, jeśli nie jest to krem w ogóle, a druga skóra. Od tego Tonalka dopasowuje się do skóry i jej tekstury, nie ma wrażenie, że osoba z czymś otynkowane. W skrócie, ten krem nie jest widoczne od razu, ale daje poczucie dobrze przygotowanych, aksamitnej skórze, a to oznacza dla maskowania najwyższy komplement.

O ograniczeniach wiekowych nie. Jest ona odpowiednia i dziewczęta, którzy cierpią na trądzik, a bardziej dojrzałe kobiety. Ponadto, mogą one skorzystać każdy, niezależnie od rodzaju skóry.

Kolorystyka posadowienia

Dobrym wyborem dla każdego koloru skóry zapewnia fundament „Loreal Alliance Perfect”. 9 przedstawia paletę kolorów. Mają własne oznaczenia:

  • "Złoty wanilia" (D2).
  • "Jasnobeżowy" (D3).
  • "Złota" (D4).
  • "Kości Słoniowej" (N1).
  • "Wanilia" (N2).
  • "Beżowy Cream" (N3).
  • "Beż" (N4).
  • "Pink wanilia" (R1).
  • "Beżowy różowy" (R2).

Firma „L'Oreal” ogólnie odnosi się do litery D odcieniach żółtych pigmentów różu, N – dodania – naturalne i R. System ten pozwala na porównanie z innymi linię kremów „Loreal” Fundacja „Loreal Alliance Perfect”. Odcień i nasycenie odnosi się do postaci o liter.

Dziewczyny o bardzo jasnej karnacji osobę może być trudno wybrać fundament, który nie miał odcień żółty, co zakłóca ich naturalną cerę. Fundacja „Loreal Alliance Perfect” więc pasuje idealnie. Odcienie N1 i R1 będzie w tym czasie.

Twarzy skóra jest zwykle nieco jaśniejsze niż na szyi, więc ważne jest, że nie ma żadnych widocznych wyraźnych granic pomiędzy obszarami i bez śmietany. Po tym wszystkim, mało kto stosuje fundament i na szyję i dekolt (choć i charakteryzator specjalistów, ale praktyka pokazuje, że zwykłe panie zadowolony tylko z obszaru twarzy). Tak więc, z „Alliance Perfect” nie obserwuje niezgody w kolorze twarzy i szyi dzięki zdolności pigmentów tego cudownego kremu dostosować się do każdej skóry. Oto niektóre sukcesy i ma uniwersalne Fundacji „Loreal Alliance Perfect” odcienie! Recenzje są dowodem.

Jak wybrać odpowiedni odcień?

Normalnie, umieścić krem na nadgarstku lub na grzbiecie dłoni, otarcia dobrze. Następnie trzeba poczekać kilka minut, więc został wchłonięty przez skórę. Jeśli jest niewidoczny, to hit pierwszej dziesiątce. Ale najważniejszą rzeczą w wyborze – to jest prawidłowe oświetlenie. Dozhen koniecznie światło dzienne. Sklepy są zazwyczaj słabo oświetlone, więc najlepiej jest wyjść i spojrzeć na dłoni słońcu.

Znana zasada: nie można wziąć od koloru odcień skóry jest ciemniejszy, doda niepotrzebną wiek i potrzebują jeden odcień jaśniejszy, a jeszcze lepiej, jeśli podnieść ton w ton w twarz. Jeśli mówimy o fundacji „Loreal Alliance Perfect”, wybrać odcienie proste.

Mat lub połysk

Krem ukrywa błyszczące miejsca skóry, daje otępienie. Odwrotnie, te ze skórą nudny, wyblakły, „Alliance Perfect” dodaje blask. Świeci i nie tłuste. I taki efekt dezhitsya przez cały dzień. Oznacza to, że zastosowanie jest również na szczycie kremowego proszku nie musi, choć może być.

ochrona przed promieniowaniem UV

współczynnik ochrony – SPF 17. Nie bardzo wysoki, ale dobrze, że krem jest nawet nieco chroni skórę przed słońcem. Generalnie, producenci ton śmietany często nie przeszkadza z filtrem UV, z wyjątkiem, być może, że nie jest to pierwszy cel Tonalka. A potem to miły bonus.

trwałość

upał – prawdziwy test dla kremu, ale „Alliance Perfect” zdał egzamin śpiewająco. Ponieważ krem lekka konsystencja, jest wchłaniany przez skórę i nie spływa nawet gdy pędzi w górę strzałki termometr. Jeśli masz zmoknąć w deszczu, potem Tonalka nie uciekać z kroplami. Jedyne ale: Gdy skóra jest sucha, trzeba trochę podciąć proszek makijaż ziarnisty.

blask

Reklama mówi, że krem nadaje skórze niepowtarzalny połysk. To właśnie te właściwości oraz posiada fundamenty „Loreal Alliance Perfect”. , Zdjęcia przed i po zastosowaniu środków są dowodem, że opinie. Skóra wygląda zdrowo, zadbane, dobrze utrzymane, jakby odwiedził salon i przeszła cały szereg procedur.

Jednak efekt ten jest tylko wideo. Jeżeli stan skóry nie jest zbyt dobry (jest zmęczenie, wiotki, szary), krem, żeby ukryć ten czas. Tonalka „Alliance Perfect” ma właściwości lecznicze, to nie podnosi, chociaż jest wszechmocny magiczna różdżka po tyle sen.

skutki uboczne

Sądząc po doświadczeniach klientów, są one prawie na miejscu. Zazwyczaj krem może powodować niepożądane reakcje skórne (świąd, zaczerwienienie). Ale „Alliance Perfect” stoi znacznie wyższe wydajności. Hipoalergiczny – jeden z powodów, dla których warto kupić to fundament „Loreal Alliance Perfect”. Opinie mówią, że nie widać żadnego zaczerwienienia, łuszczenie, lub pojawienie się nowych plam po użyciu.

Jeśli skóra jest bardzo sucha na własną rękę, to jest możliwe, przed nałożeniem Tonalka pokrycie nawilżający na twarz jako podkład pod makijaż. To daje skórze dodatkowe jedzenie i bardzo fundacja leży płaska.

minusy

Po tych pochwałach i kredytów we wszystkich kategoriach wydaje się, że Fundacja „Alliance Perfect” braki i nie powinno być. Ale po prostu jeszcze nie wynaleziono fundację, która jest odpowiednia dla wszystkich bez wyjątku. Podczas wszystkich skarg w tej sprawie jest czysto indywidualny. Na przykład ci, którzy mają znacznie rozszerzone pory, mówią, że krem nie je ukryć, a tylko podkreśla jeszcze bardziej. Na ogół ci, którzy mają dość skórze ulgę wielu tony są przeciwwskazane.

Skarżą się również posiadaczom cery że nadal pojawia świecić w strefie T i widoczny kontrast między matowych i błyszczących łat.

No i co o dostosowaniu do koloru skóry. Niektóre z dziewcząt oglądanych jako kremu zaczyna bardzo ciemny na twarzy przez kilka godzin. Nie chcę wychodzić z domu Śnieżka i Mulat powrotną.

I o nazwie. Wcześniej krem początkowo nazywany po prostu Loreal Alliance Perfect, a wszystkie powyższe stosuje się do niego. Teraz pojawił się oznaczenia opakowań Le Teint (francuski dla „koloru skóry”). Co mówią o nowym fundamencie „Loreal Alliance doskonały” opinii? Le teint ponieważ nie szczególnie odwoływać się do tych, którzy zadowoleni z poprzedniej wersji.

Jeśli mówimy o procentach, Fundacja „Alliance Perfect” zdobył pewność 90% pozytywnych opinii. I to jest ważny argument, że jeszcze raz pojawił się w kosmetyczki. Udanych zakupów!