334 Shares 2842 views

Tyrolskie drapieżniki różdżki

Doskonałe narzędzie do połowu – Tyrolska coli. Nie docenić ten prosty, ale jednocześnie nie może być przydatny wynalazek. Czym jest ta lina? Ta rura z tworzywa sztucznego o pewnej długości. Z jednej strony ma ciężarek, z drugiej – z otworu korka na linii. Aby nie płoszyć ryb, zwykle rurę wykonaną z zielonym. Gruzja w samym rury utrzymuje blisko przynęty na dno, gdzie większość stoisk rybnych. Wand sunie gładko po skałach i nie przylegają do gleby, glonów, różne śmieci. Produkuje słaby szum, podnosi Mazura i małe pęcherzyki, które vyzyvaetlyubopytstvo w drapieżnych ryb.

Tyrolska kij używany do połowu drapieżników i łączy w sobie pozytywne aspekty zarówno spinningu i statyczne. Na przykład ze sztuczną przynętę przędzenia szczegółowo zbadał dno, co wymiata pokleve potrzebne. Jeśli ryba jest energiczny, to wymiata będzie sukcesem, a jeżeli maloaktivna ryby lub zbyt ostrożnym zamiata może być fałszywa, jak ryby, czując przynęty, natychmiast wypluwa go. Szczególnie awarie występują w stawach, gdzie rybołówstwo jest intensywny. Podczas statycznej dolnej połowów przynęty ryb lub float platformie puste podcięcia są mniej powszechne. Kiedy gryzie drapieżnika nie czuje metaliczny smak i czuje się prawie żadnego oporu. Jeśli hewing zbyt spieszyć, szanse do połowu ryb wzrasta. Ale tylko niewielka przestrzeń może być ujęte w takich połowów, a jeśli nie ma ryb, następnie trzeba zmienić lokalizację. Eliminuje niedogodności i że innej metody i tyrolski coli. Olinowanie jest bardzo łatwe dla niej i jest dostępny dla wszystkich.

Wydrążona rura z tworzywa sztucznego szczelnie zamocowany wydłużony Ołów przy górnym końcu tego – pierścień do zamocowania żyłki. W sprzedaży są kije o różnych kolorach, waga, długość. Rura sztyft jest uszczelniony, co uniemożliwia wyjście powietrza z obu stron. Tak więc, zanurzony, Tyrolu pierścień coli rośnie w górę całkowicie pionowo, w celu wykorzystania go w dużych zmian wiele zatrzasków.

Wykonywanie Tyrolu wciska możliwe i w domu, na przykład, rura może być wykonana z ciasno sprasowanej pianki, która nie wpływa niekorzystnie na właściwości pałeczek w wodzie. Pianka może być pomalowany na dowolny kolor, taki jak znacznik wodoodpornym. Pianka jest przykręcona śrubą do zwykłego – jest dużo łatwiej naprawić niż ołowiu obciążnikami. Wykaz ten wzrósł pływalność, lepiej stoi pionowo, który jest silny prąd jest bardzo ważne. Podczas połowów w zwykły tyrolskim kijem go naciska. na trzymając w wodzie, ona zawsze stara się przyjąć pozycję pionową, a przynęta jest zawsze nieco wyższa niż na dole. Ta instalacja i może przynosić dobre rezultaty podczas połowów.

Zmieniając wagę i wielkość różdżki można łowić małymi przynętami o różnej odległości od dna w głębokiej wodzie. Zwłaszcza ta metoda jest dobra na jesieni, kiedy drapieżniki przejść do głębi i nie chce gryźć na dużych i ciężkich przynęt. Przykładowo połowów z silikonu przynęty na haku koc może dać dobre wyniki, jeśli odbywa się powoli i równomiernie w niewielkiej odległości od dna lub krokowo opuszczania przynęty.

Wędkowanie na tyrolskim różdżki miał czas, aby udowodnić sobie dobrze i sposoby złapać i przystawki wiele opcji, ale fakt, że tyrolski różdżka może pomóc, gdy inne metody nie działają – nie ma co do tego wątpliwości.