535 Shares 7134 views

Rak i Taurus. Zgodność partnerów

Co to jest związek Raka i Taurusa? Zgodność tych oznaczeń wskazuje, że taka kombinacja może prowadzić do doskonałego małżeństwa pełnego wzajemnego zrozumienia. Najpierw chodzi o postacie.


Indywidualne Horoskop: Rak i Taurus

Rak. To najbardziej enigmatyczny przedstawiciel kręgu zodiaku. Z natury marzyciel ma dobrze rozwiniętą intuicję. Okolica wydaje się dziwna, a nawet niezrozumiała. Ale to tylko pierwsze wrażenie. W rzeczywistości, kelnerzy są prawdziwymi przyjaciółmi, którzy zawsze trzymają się słowa i dochodzą do akcji ratowniczej. Są ciekawymi rozmówcami, zdolnymi do obsługi rozmów.

Nie przestrzegają praw logiki, ale wierzą w szóste zmysły. Z boku może wydawać się, że są trochę z siebie. Ich myśli i działania mogą wykraczać poza granice zrozumienia. Ich zachowanie nie może być przewidziane. Nad niepowodzeniem śmieją się głośno, ale zwykła drobiazg może spowodować prawdziwą tragedię. Czasami te cechy prowadzą do nieporozumień i podrażnień innych.

Do pracy są sumiennie, są odpowiednie zawód muzyka, nauczyciel, lekarz, mają zdolność do hipnozy.

Byk. Z jednej strony jest zbyt praktyczne i racjonalne, az drugiej wrażliwy i delikatny, kochający komfort. On stara się znaleźć pozytywne aspekty we wszystkim, wie, jak cieszyć się drobiazgami. Jest skromna żądza i lenistwo, ale nie odpycha, ale przeciwnie, przyciąga.

Chociaż postać może być nazwana giętką, we właściwym czasie Taurus potrafi wykazywać wytrwałość i stanąć sam na sam do ostatniego. Ale jego upór, a nawet kapryśność prowadzi do kłótni nad wszelkimi drobiazgami.

W sercu romantycznej, czasem budzącej się sentymentalności. Zwykle jest spokojny i cierpliwy. Obręcz randki z łatwością, stara się uzyskać jak najwięcej połączeń z wpływowymi ludźmi.

Rak i Taurus: zgodność, jeśli Taurus jest kobietą

To zjednoczenie nie może być nazwane idealnie, ale też nie jest źle. To połączenie horoskopów jest łatwiejsze do połączenia wygodne. Z drugiej strony nie będzie zrozumiał, że jest zakochany w pary. W opinii publicznej zachowują się nieco oderwane. Obaj ci ludzie nie lubią przynosić stosunków ze społeczeństwem. Uczucia nie można nazwać gwałtownym, partnerzy są zbyt racjonalni i zawsze myślą, że sto razy robią to, w tej parze nie będzie lekkomyślności. Ale to nie znaczy, że zgodność z Rakiem i Taurus jest skazana na niepowodzenie, ponieważ partnerzy są w pełni zadowoleni z tego modelu relacji. Wadą tej pary jest upór Taurus kobieta, nigdy nie wyzna, że jej winy i przyniesie wszystkie nieszczęścia na czele raka. A z kolei ze względu na jego melancholię, będzie po prostu niezadowolony. Ta para potrzebuje kompromisów.

Rak i Taurus: Zgodność, jeśli samiec Taurus jest mężczyzną

Jeśli kobieta raka marzy o cichym i mierzonym życiu, to Taurus jest dla niej prawdziwym poszukiwaniem! Ta para może stworzyć harmonijny związek. Podobne zainteresowania, te same poglądy na życie – to jest kluczem do szczęścia. W tej parze nie możemy wytypować jednego lidera, są oni równie odpowiedzialni za ich relacje, rozwiązywać problemy i cieszyć się sukcesem. Jest to rzadki przypadek, gdy partnerzy mogą w pełni zrozumieć siebie nawzajem.

Kompatybilność seksualna: Rak i Taurus

Seksualnie, pełna harmonia. Są dobrze razem, nie spychają pieszczot i emocji w łóżku. Jedyne co potrzebuje Taurus to zwykła odmiana. Nie chodzi o zmianę partnera, ale o zmianę sytuacji lub o różnorodność ślubnych intymnych życia. Na przykład gry na role. Oczywiście rak pomoże i stara się zaspokoić partnera pod każdym względem, ale nie można powiedzieć, że będzie to wzajemne pragnienie, ponieważ rak może całkowicie zrelaksować się tylko w znanej atmosferze.