578 Shares 9351 views

Hotele YAROVIT „Rus” i „Little Farm”: opis hoteli

Niewielu jest tych, którzy są znane jeziora Wielkie i Małe Jarowoje które znajdują się w miejscowości o tej samej nazwie. To błoto leczyć się w Salt Lake Kulunda stepu. W swych leczniczych właściwości nie są w żaden sposób gorsze od zagranicznych.


Prowincjonalne miasto o wielkim potencjale

klimat kontynentalny na wiosnę, więc w lecie temperatura nie spadnie poniżej dwudziestu pięciu stopni. Rodzaj i czystość powietrza nietknięty. Miasto położone jest z dala od dużych ośrodków przemysłowych i autostrad, a więc nie obejmuje zakładów przetwórstwa spożywczego i spalin samochodów. Jednak transport do miasta jest dobra. Można się tam dostać pociągiem lub autobusem. Jeśli jechać własnym samochodem, problemów nie będzie. Wszystkie hotele YAROVIT mają własny parking.

Sprężyna – jest nowoczesnym miastem prowincjonalnym, który posiada wszystkie udogodnienia dla turystów, ale nie ma irytujący hałas z klubów nocnych. Połączenie europejskiej jakości i legendarnej gościnności Ałtaju. Jest to miejscowość letniskowa, dlatego wielu mieszkańców wynajmujących swoje mieszkania do wynajęcia podróżnych. Wiele hoteli w YAROVIT również działa tylko w lecie.

letnie

Jeden z hoteli w letniej rezydencji jest hotel „Farma” (wiosna). Położony w odległości krótkiego spaceru od plaży i parku wodnego, to jednak ma swój teren ogrodzony z monitoringiem wideo, który umożliwia swoim gościom czuć się bezpiecznie. Hotel składa się z sześciu budynków, w których znajdują się dwadzieścia trzy dobrze wyposażone pokoje, z podwójnym do czteroosobowych. Wszystkie wyposażone są w telewizor, czajnik elektryczny, szafę i obowiązkową łazienkę z ciepłą i zimną wodą.

Dla użytkowników, którzy chcą odpocząć w luksusowych warunkach, oferuje oddzielny dwukondygnacyjny drewniany domek.

Dzieci w wieku poniżej pięciu lat w hotelu bezpłatnie. Każdy domek ma taras, gdzie można odpocząć i cieszyć się wieczorem słońca. Na dziedzińcu znajduje się fontanna, ławki. Z położony kilkaset metrów od hotelowej kawiarni letniej zawarł umowę dla gości jedzenia. Druga kawiarnia znajduje się na terenie „Dyliżans” motel, który również znajduje się w pobliżu.

Podróż do centrum miasta

Wszystkie hotele YAROVIT mają przystępne ceny zakwaterowania, a ich wybór zależy od żądań klienta. Przewóz osób odwiedzających centrum miasta prowadzone są w nowoczesnych, komfortowych autobusów z Omsk, Nowosybirsk, Kemerowo i Barnauł. można wezwać taksówkę, jeśli chcesz. Wiele hoteli przeprowadzić dostawę turystów do ich transportu.

długi pobyt

Wariant ten oferuje swoim gościom hotelu „Rus” (wiosna). Położony w centrum miasta, hotel ten znajduje się dużym zainteresowaniem wśród gości. To nie tylko oferuje zakwaterowanie przez cały rok, co jest wygodne dla przejścia procedur medycznych, ale posiada również własną kawiarnię i gotowanie. Pokój w hotelu jest mały i dlatego jest zalecana jest wcześniejsza rezerwacja.

Ceny są uzależnione od zaciszu pokoi oraz liczby osób przebywających. Wszystkie pokoje są dostępne dla wygody podwójnym lub dwoma łóżkami, sofa, szafa, szafki nocne, stolik, lodówka, TV i pomieszczeń sanitarnych z ciepłą i zimną wodą są. Dzieci w wieku poniżej pięciu lat są bezpłatne. Można podjąć dodatkowe siedzenie.

Ta wersja hotelu w sprężynę, która może być wykorzystana na dłuższy pobyt. Jeśli przyjdziesz do ludzi miejskich nie znaleźliśmy wolne miejsca w hotelach, zawsze można odwołać się do środka gości rozliczeniowych.

W sprężynie, z wyjątkiem błoto leczyć jeziora, są zabytki architektoniczne, które można odwiedzić w wolnym czasie. Organizowane częste występy artystów pop.