854 Shares 2424 views

O tym, jak upiec ziemniaki na patelni

Słowo sztuka jest niezbędne do zrozumienia nie tylko kina, teatru i innych wartości kulturowych, ale także gotowanie, które mogą być również podziwiane. W diecie człowieka ma wiele produktów, wśród nich produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Ziemniak nie jest ostatnim, jeśli nie pierwszym. W tym artykule, pomówmy o tym, jak upiec ziemniaki na patelni.


Najpierw musimy myć wymaganą ilość ziemniaków, odkleić ziemi, pozostały po wykopaniu. Nawiasem mówiąc, jeśli ziemniaki są utrzymywane w czystości, nie jest bardzo dobra, to lepiej, aby pozostać na ziemi go. Tak to trwa dłużej, mniej gnije, i tak długo jak zawiera składniki odżywcze. Teraz musi być oczyszczone i zanurza się w zimnej wodzie.

Weź pan i umieścić go na kuchenka elektryczna lub gazowa. Jeżeli kuchenka elektryczna, a następnie umieścić na yedinichku, że jest najsłabszym tryb. Wlać olej roślinny i próbują rozprowadzać go po powierzchni. Jeśli olej jest mały, ziemniaki spali jeśli istnieje wiele – nie będzie tak smaczne. Na pewno prawie każdy wie jak upiec ziemniaki na patelni, ale nie wszyscy sobie sprawę, że można to zrobić na różne sposoby.

Pokrój ziemniaki, jak chcesz: słomki, talerze, lub trójkąty, wlać do garnka, starając się rozprowadzić go równomiernie. Nie jest konieczne, aby obrać ziemniaki ponad zejść na patelni. W przeciwnym razie byłoby mieszanie pół na podłodze. Ziemniaki wysypali i zacząć smażyć na małym ogniu. Pomiędzy mieszając pokrywę z pokrywą. O pięć do siedmiu minut przed solą niego. Dodać sól do smaku. On jest wszystkim. Teraz masz do wyboru ziemniaki gotowy czy nie. Jeśli jest zmiękczona, – tak, nawet jeśli zhostkovata mają większą przyczepność na małym ogniu. Teraz, gdy wiesz, jak upiec ziemniaki na patelni w prostej formie. Rozważyć inne sposoby.

Bardzo smaczne ziemniaki i cebule uzyskuje. Również czyste i pokroić ziemniaki. Pre-gotować cebulę na patelni. Będzie to wymagać dwóch lub trzech średnich cebul. Ktoś wie jak usmażyć ziemniaki i cebulę w inny sposób. Każda rodzina, na pewno ma swój własny przepis. To tylko jeden z nich. Cebula może być pocięte na pierścienie, a może po prostu posiekać. Na patelni usmażyć na złoty kolor. Wtedy inny pan gotować ziemniaki. I tak szybko, jak to zmiękną, wlać smażonej cebuli i pozostawić na pewien czas na płycie grzejnej off, dotrzeć. Konieczne jest, aby podczas gotowania dodać sól do smaku.

Jak upiec ziemniaki z grzybami? Po pierwsze, na patelnię i smażyć ziemniaki rozkładają się, mieszając od czasu do czasu. Po mieszaniu się po raz drugi, to jest możliwe, aby dodać pieczarki. Grzyby powinny być gotowana przed, usuwając je z nadmiaru wilgoci, albo już duszone ziemniaki grzybów – inny naczynia. Mogą one być również pre-fry. To zależy od wybranych grzybów. Jeśli dodać warzywa, ziemniaki smażone będzie dużo smaczniejsze. I Zieloni są dodawane przed pójściem do soli naczynie, w przeciwnym razie straci swoją formę.

Weźmy pod uwagę inną opcję. Jak smażyć ziemniaki na patelni, więc odwróciła się chrupiące? Jeśli więc motyw ziemniaki tosty skorupy i włosów, a następnie na gotowanie jest konieczne ustalenie w szalce z cienkiej warstwy (do sześciu do ośmiu centymetrów). Nie powinniśmy zamknąć garnek z pokrywką. Sprawdzić i upewnić się, że dolna skorupa jest utworzona, dodać trochę soli do smaku.

Najlepiej jest smażyć ziemniaki w żeliwa patelni z grubym dnem. Ciepło z palnika nagrzewa się część środkową i dolny gruby, pochłaniający to ciepło, rozciągając się na całej powierzchni i utrzymywania. Nieważne, że ten pan jest ogrzewany dłużej, ale ziemniaki na Okazuje się pyszne.