114 Shares 8008 views

Jak tkać Bombki Bead własne ręce

Bombki – dekoracja tworzone ręcznie z taśmy, nici, koraliki, lub innym materiałem tanim, który jest noszony na nadgarstku. Sekret jak splot Baubles koralik, interesuje wielu młodych ludzi poręczne.


Tradycja tkania i dać do znajomych jak dekoracje pochodzi z amerykańskich Indian, chociaż tych ozdób z wikliny i spotkał starożytnych Słowian. Indianie nazywali je „bransoletki przyjaźni”. Ktoś, kto wiedział, jak splot Baubles koralik, wykonany je, kładąc kawałek swojej miłości, dał przyjaciela. Ten, który dał bransoletka powinna zostać noszenie biżuterii, o ile nie łamie, z wdzięczności za pracę i kochać siebie. Co nosić bransoletki przestał zniszczona, oznacza to, że przyjaźń dobiegła końca.

Później, około 50 lat XX wieku, „bransoletki przyjaźni” wraz ze związanymi z nią tradycji przeniósł się wśród nich amerykański hipisów. Rosyjski przemianowany bransoletka hippie, nazywając go „Fenya”, z angielskiego „rzecz” – „rzecz”, „czegoś”. Aby nagłośnić szczególnie bliskie stosunki, hippie różne czasy i narody wymieniane bombki.

W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi wie, jak splot Baubles kulek. Są one noszone jako stylowy wystrój, więc teraz bombki wykonane na prezent lub sprzedaży. Młodzi ludzie nie rozumieją, że każdy kolor i połączenie kolorów to kod tradycyjny i złożone. Ze może to być kodowane należy do żadnej nieformalnej społeczności zaszyfrować wiadomość cechy, stan lub osobowości. Tkania bombki koraliki dla początkujących obejmuje metodę pierwszego wyboru.

Najczęściej tkają prosto lub skośnie, a wybrany wzór splot zaczyna bardzo prosty klasyczny „paski”. W przypadku bezpośredniego skręcenia przędzy są umieszczone równomiernie i ukośne boczne wykonania, wszystkie węzły przesunięty do jednej strony.

Ale jest też połączony splot. Wymaga to grube nici lub cienki przewód i dużych kulek z dużymi otworami do średnicy ma gwint lub ciągu przekazywane do niej swobodnie. Przed bombki splot koralików, trzeba opanować podstawowe węzły frędzla.

Konieczne jest pocięte na 5 równych części długości nici lub sznurka, łącząc je w wielkim bukietem tkać nie rozwikłania. Lepiej naprawić urządzenie na poduszce do robótek lub szmatką schowany do obręczy.

Dziania rozpoczyna się w następujący sposób: Pierwszą pięciu włókien lub przewodów, utworzony na nim węzła, to samo jest dziany na wszystkich pięciu włókien lub przewodów w tym samym czołową wątku. To ma być ukośny rząd węzłów, które będą podstawą do bransoletki.

Na skrajnej lewej przędzy zużytych perełek 5, jedno włókno jest przekazywana, a następnie kolejne trzy kulki zużyte. Najpóźniej jeden wątek roboczy noszone zgrubienia. uzelochki te powtarza się w odwrotnej kolejności.

Drugi etap: 5 kulki są umieszczone na skrajnej prawej żyły, a następnie powtarza się symetrycznie z pierwszego etapu, tylko w kierunku przeciwnym. Pierwszym etapem jest naprzemiennie z drugim końcem do tkania. Następnie na końcach nici bransoletka są cięte i starannie przymocowane zapięcie.

Można zebrać grupę chętnych i pokazać im, jak splot Bombki taśm, perełki, koraliki i skóry. sposoby tkania są niemal identyczne, a otrzymany produkt zróżnicowane i unikalne. Poza tkania uspokaja nerwy, a dzieciaki pozwala rozwijać umiejętności motorycznych palców i rąk, które będą im zaoszczędzić kłopotów w czasie nauki pisania i rysowania.