351 Shares 4967 views

Jak rzucić

Jeśli użytkownik zdecyduje się zamknąć, bez względu na to z jakiego powodu, należy zrobić to dobrze, pożegnanie byłego szefa i współpracowników wszystkich zasad etykiety biznesowej. Nawet jeśli chcesz rzucić wszystko w ciągu jednej sekundy, konieczne jest, aby ograniczyć emocje i odejść z godnością. Pamiętaj, że w niedalekiej przyszłości będzie musiał przejść kolejny wywiad, który wziął na siebie zadanie. Jest możliwe, że kolejny pracodawca będzie chciał skontaktować się z byłego szefa.


Jak najlepiej rzucić swoją pracę?

W celu pozostawiły po sobie dobrą opinię, działają poprawnie.

Przed zastosowaniem, starają się maksymalnie do ukończenia wszystkich swoich bieżących projektów, tak aby nie pozostawić „ogony” z kolegami, obciążając je z ich wad. Z tych ludzi, może w przyszłości będzie musiał zmierzyć się więcej niż jeden raz.

Jak przejść na emeryturę, od czego zacząć?

Jeśli są zobowiązane do zwolnienia, konieczne jest, aby upewnić się o tym dowiedział szefa. Jeśli chodzi o takie informacje w formie plotek z innymi kolegami, jesteś ryzykując pojawiać się w oczy człowieka nie jest w korzystnym świetle.

Wybrać odpowiedni moment, aby poinformować szefa chęć opuścić firmę. To nie powinno być w poniedziałek, wiecznie zajęty sporządzaniu planów, początek dnia, kiedy wszystko w pośpiechu, lub wręcz przeciwnie jego zakończenie, kiedy ludzie nie są dostrojone do poważnych rozmów. Ogłosił swoją decyzję spokojnie i uprzejmie, express chęć do pracy wymagane przez ustawodawstwo dwóch tygodni. Być może w tym odpowiedzialnego podejścia, można nawet osiągnąć redukcję terminu górniczego.

Musisz zrozumieć, że nie wszyscy zachowują się odpowiednio, bo nie wiedzą, jak rzucić palenie. Działać stosownie do okoliczności. Jeśli to konieczne, wyjaśnić przyczyny zwolnienia, w niektórych przypadkach, zamiast uczciwość to lepiej zwrócić się do dyplomacji. Jeśli pójdziesz, bo nie podoba mi się sam szef, to lepiej, aby nie brzmieć jak przyczyny. Powiedzieć, że otrzymała bardziej atrakcyjną ofertę z dobrą pensją lub zmieniły sytuacji rodzinnej i trzeba przenieść się do innej części miasta. Można dodać, że chcesz opuścić zespół i docenią doświadczenie zawodowe zdobyte przez pracę w firmie.

Podawać oświadczenie niezwłocznie po ostrzeżony o bossów. Im szybciej go podpisać, tym szybciej można przejść.

Jak rzucić, jeśli już doszedł do wymiany? Nadaj nowy pracownik wszystkie przypadki, nie rezygnując z tego obowiązku. Robić wszystko spokojnie zostawić dobrą opinię o sobie. Zostaw mu listę bieżących spraw i kluczowych kontaktów biznesowych.

Pozostawienie tradycyjnie zorganizować małą ucztę i podziękował swoim kolegom za współpracę. Od ciebie nie wymaga wiele wysiłku i pomagają utrzymać dobre stosunki ze wszystkimi. Jeśli do tej pory przyjemność pracować z tymi ludźmi, można nawet przygotować je do błahe Souvenir upamiętnić projektów i negocjacje współ-pracuje.

Jednak nie zawsze procedura zwolnienia przebiega tak gładko, jak chcielibyśmy. Czasami pracodawca próbuje stworzyć przeszkody dla zwolnienia. W najlepszym wypadku, obiecuje podnieść pensje, jeśli zgadzasz się zatrzymać, a czasami dochodzi do groźby zwolnienia z pracy pod lub odmowy podpisania oświadczenia. Mimo to, nie ma potrzeby denerwować. Jak rzucić pracę w tym przypadku? Zgodnie z prawem, można to zrobić nawet bez podpisu szefa. Aby to zrobić, fakt aplikacji trzeba udokumentować, przenosząc ją do urzędu wszelkich formalności lub przez wysłanie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Po upływie 14 dni, pracodawca jest zobowiązany do udzielenia Ci kalkulację i wrócić do pracy.

Jak zrezygnować, czy to będzie działać na dwa tygodnie pod presją emocjonalną? Powściągnąć emocje, weź się w garść i nie dać się w prowokacje. Nie daj się spóźnić na chwilę, wykonywać pracę dokładnie i tak szybko, jak to możliwe, zgodne ze wszystkimi formalnościami, które mogą być używane i nie trzeba przestrzegać, aby nie dać powód, aby znaleźć winy z jakości swojej pracy. Powodzenia!