600 Shares 9803 views

Lek „Gynoflor”: opinie kobiet

Przerost pochwy bakterii – jest to problemem dla tysięcy kobiet. Choroba ta nie tylko wpływa na stan zdrowia pań, ale również na intymnej relacji z partnerem. To wymaga poważnego traktowania, w przeciwnym razie może wystąpić stan zapalny w miednicy. „Gynoflor” (Liczba pacjentów mówi, że po dwóch aplikacji leku znacząco zmniejsza ilość krwawienia) skutecznie przywraca mikroflorę pochwy.

tabletki

Lek „Gynoflor” (reviews'll twierdzą, co oznacza, że szybko pomaga usunąć drożdży) jest dostępny w postaci tabletek dopochwowych jasnobeżowy kolorów.

Preparat zawiera Lactobacillus acidophilus (liofilizat, który zawiera więcej niż 100 milionów żywych bakterii) i estriol. Jako dodatkowe składniki wykorzystywane są: monohydrat laktozy, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan sodu, dwuzasadowy bezwodny, sól sodowa glikolanu skrobi.

farmakologia

lek „Gynoflor” Jak to działa? Opinie wskazują, że po umieszczeniu tabletki do pochwy najpierw zwiększa liczbę wyborów, ale po kilku zastosowaniach, objawy te znikają. Lek jest szeroko stosowany w dziedzinie ginekologii, w działaniu antyseptycznym i przeciwbakteryjnym, zawiera kompozycję substancji czynnych, przybliżony skład substancji w kobiecej pochwie.

Obrona immunologiczna pochwy wchodzi Lactobacillі bakterię, która wytwarza kwas mlekowy i ma działanie anty-zakaźnych. Kwaśnym środowisku utworzony kwas mlekowy, który sprzyja wzrostowi bakterii mlekowych, które hamują kwasochłonnego patogenne pożywkę wzrostową. Lactobacillus acidophilus wytwarza więcej nadtlenku wodoru i bakteriocyny. Są one z powodzeniem zwalczać infekcje i wirusy, zakłócając mikroflorę pochwy.

Estriol jest estrogen krótko działających. Zapewnia odpornościowy troficzny wpływ na nabłonek pochwy. Proliferujących dojrzałym nabłonkiem absorbuje glikogenu, wymaganą do funkcjonowania bakterii mlekowych, tworząc kwaśne środowisko pochwy (pH 3,8-4,5). To tworzy niekorzystny klimat dla wzrostu i rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych.

Zmiana mikroflory w pochwie zachodzi pod wpływem wielu czynników. To jest stosowanie antybiotyków, nieprzestrzeganie higieny, choroby, hipotermii i wielu innych powodów. W rezultacie, liczba pałeczek kwasu mlekowego spadła. Pochwy lek wzmacnia naskórek penisa i przywraca mikroflorę. Laktozy w wypełniacz preparatów odgrywa rolę i mogą być przetwarzane w kwas mlekowy za pomocą bakterii mlekowych.

Nabłonek pochwy jest cieńsza i rannych z powodu zaburzeń hormonalnych. Czynnik ten nie zabrania stosowania „Gynoflor” dla kobiet w okresie menopauzy. Stąd ten lek likwiduje objawy, takie jak suchość pochwy, pieczenie i świąd, regeneruje nabłonek pochwy i cewki moczowej, ale również znacznie redukuje ilość zapalenia.

wskazania

Medycyna „Gynoflor” (Opinie niektóre kobiety twierdzą, że lek nie pomóc im wyleczyć wole i musiał zrewidować leczenie) jest przeznaczony do przywrócenia flory pochwy po miejscowego lub ogólnoustrojowego antybiotykoterapii. Leczenie tym lekiem jest przewożona w bakteryjne zapalenie pochwy i pleśniawki. Wskazania do stosowania tabletek dopochwowych jest nieswoiste zapalenie sromu i pochwy, choroby zakaźne układu moczowo-płciowego, przenoszone drogą płciową. Podawano lek w zanikowego zapalenia pochwy, powstałe pod wpływem czynników etiologicznych i bakteryjne pochwy wydzieliny o nieznanej naturze.

Tabletki dopochwowe, mogą być stosowane w terapii, w leczeniu klasycznej. Są one również wykorzystywane do zapobiegania dysbioza.

Przeciwwskazania

Zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku „Gynoflor E”, instrukcja obsługi. Opinie mówią, że po zastosowaniu bakteryjne zapalenie pochwy przechodzi lek tygodniowo, a zauważalna poprawa sytuacji na 3-4th dzień. Pomimo skuteczności środków nie jest on powołany w przypadku nadwrażliwości na estriolu kwasolubnych bakterii Lactobacillus i składników pomocniczych. Ban guzów zależnych od hormonów znajduje się w miednicy i gruczołu sutkowego. Nie używaj „Gynoflor” w endometriozie (opinie powiedzieć, że pomimo tego przeciwwskazań, lekarze czasami przepisują tabletki dopochwowe z diagnozą), krwawienia z macicy, a przed pierwszą miesiączką.

Dozowanie „Gynoflor” preparat

Opinie Świece umieszczony jest za wystarczająco skuteczne. oczyszczają suchość pochwy w ciągu sześciu dni, w celu przywrócenia flory pochwy, wyeliminować zakażenia i wydalania. W tym celu, jedną tabletkę podaje się 1-2 razy dziennie. Przebieg leczenia jest 6-12 dni.

Eliminacja choroby w okresie menopauzy (suchość pochwy, ból w bliskości, świąd i pieczenie) lek stosuje się jako dodatek do systemowej terapii hormonalnej. Lek podaje się raz tabletki dziennie przez 6-12 dni. Po przerwaniu leczenia zaleca się stosowanie kilku dni w ilości profilaktycznie dawkę jednej tabletki pochwy 1-2 razy w tygodniu. Lek wstrzykiwany głęboko do pochwy przed snem. W tym celu należy położyć się na plecach zgiętej nodze w stawach kolanowych i tabletki podawane do pochwy. W czasie terapii miesięcznej zostaje zatrzymana i wznowiona po krytycznych dniach.

Jak wynika z badań wykazały, że tabletki dopochwowe stosowane w okresie ciąży, nie mają wpływu na urodzenie dziecka i nie wpływa na zarodek. Lactobacillus acidophilus i estriol – substancja zawarta w pochwie i są naturalne do kobiecego ciała. Po użyciu ilości preparatu z tych składników nie jest zbyt duża. Dlatego dozwolone „wykorzystanie Gynoflor” podczas ciąży. Dopuszcza się stosowanie leków w okresie karmienia piersią. Czasami lekarze przepisują „Gynoflor” przed dostawą. Opinii wielu kobiet twierdzą, że medycyna zmiękcza ścian pochwy, przyczyniając się do rodzenia i usuwa drożdże, jeśli w ogóle. Zazwyczaj występuje w 40-42 tygodni ciąży.

Przestrogi

Bakterie Lactobacillus acidophilus są podatne na wiele antybiotyków miejscowego i ogólnoustrojowego zastosowania. Połączenie „Gynoflor” i przeciwdrobnoustrojowych zmniejsza skuteczność tabletek dopochwowych. Nie można stosować leku w I trymestrze ciąży, ale pozwolił jej zastosowanie w II-III trymestrze ciąży oraz w okresie laktacji. Według badań, bakterie kwasu mlekowego i estriol nie ma negatywnego wpływu na przebieg ciąży i nie przenikają do mleka kobiecego.

Podczas leczenia „Gynoflor” może mieć negatywne skutki w postaci pieczenie, zaczerwienienie i świąd. W tym przypadku, stosowanie leku należy przerwać. Tabletki dopochwowe, zawierające substancje, które nie rozpuszczają się w ciele. Podczas stosowania leku „Gynoflor E” można znaleźć na bieliznę.

Po wysuszeniu w środowisku pochwy pigułka czasami nie rozpuszcza się, więc przed wprowadzeniem go do zwilżonej wodą. Sprzyja to szybsze rozpuszczanie leku w organizmie. Podczas leczenia kobiety trzeba użyć podkładek. Lek nie powinien być stosowany do dziewcząt przed debiutem seksualnej.

Koszt leku

Koszt pakiet z sześciu tabletek dopochwowych 600-900 rubli. Cena leku „Gynoflor” 12 granulek waha się między 1100-1700 rubli. Lek może być swobodnie kupić w aptece.

„Gynoflor” (tabletki): recenzje lekarzy

Tabletki dopochwowe dysbioza są szybkie i skuteczne. Ginekolodzy twierdzą, że lek jest dobre lekarstwo. Często przepisują swoim pacjentom, aby rozwiązać wiele problemów związanych z wyglądem dysbioza. Uważa się, że lek rzadko powoduje skutki uboczne i prawie zawsze daje wynik pozytywny. Z tego powodu, to przepisany pleśniawki w okresie ciąży, przed porodem i po urodzeniu dziecka. Według ekspertów i małej leczenia, które pozwala w pełni przywrócić mikroflorę pochwy.

Opinie pacjentów

Recenzje „Gynoflor” dzielą się na trzy główne grupy: kobiety, zadowolony z wyniku, panie, które spowodowały skutki uboczne leku, a pacjent, że lek nie pomoże, ale nie zaszkodzi.

Pierwsza grupa twierdzi, że leczenie poprawy narkotyków przychodzi na 3-4th dzień. W pierwszych dniach tabletki wydzielina staje się większa, może być pieczenie i swędzenie, które do końca przełęczy kursu. Lek usuwa pleśniawki, suchość pochwy podczas stosunku płciowego, bakvaginoz. Po leczeniu, kobiety te miały dobre testy. Niektóre panie o możliwych skutków ubocznych ostrzegł lekarzy i poprosił ich, aby przetrwać, nie rzucać rozpoczęciem leczenia. Zasadniczo świętować dobry wynik, który daje „Gynoflor” (świece) w czasie ciąży, prawdziwych matek.

Są kobiety, które narkotyków spowodowała zmianę krwawienia miesiączkowego, dyskomfort w pochwie. Rzucali stosowanie tego leku i zastąpić go innym. Dla wielu pacjentów pigułki były bezużyteczne i nie mógł pomóc im wyleczyć wole, ale te kobiety jest znacznie mniejszy.