686 Shares 7866 views

Brunello Cucinelli: Stylowe Włochy

Brunello Cucinelli był przeznaczony do zmiany świata mody. Urodził się w 1953 roku w prowincji Perugia we Włoszech. Jeśli są inspirowane opowieściami o tym, jak ludzie osiągnąć ten cel, po prostu trzeba wiedzieć, kogo kupić ubrania.

Od świń do wysokiej mody

Brunello raz przyznał, że do 15 prosiąt las rosła. Nie jest to zaskakujące, ponieważ chłopiec dorastał w prosty tamtejsze rodziny, w której nie było czasu, aby porozmawiać o wysokich trendami mody. Brunello powiedział również, że 25 lat pozostawał studenta, a po złapany kaszmir.

Cucinelli miał wtedy jedynie niewielką fabrykę dziania, którym majątek znajdował się w pomieszczeniu czterdziestu metrów kwadratowych. W latach 80-tych, kilka osób myśli perspektywy projektanta. Jednak Cucinelli pierwszy podbił Europę, a potem – i Ameryka.

Brunello Cucinelli rzeczy dzisiaj można łatwo kupić w sklepie internetowym. Wcześniej było to nieco bardziej skomplikowane, ale model producenta różniły szczególny urok i zdecydowane działanie. Cucinelli nie skąpić na dobrą kaszmir, który został uzyskany z wełny chińskich i tybetańskich kóz. Materiał do Brunello przyszedł nawet z Gobi Valley. Uzasadnione włoski patos zawsze było charakterystyczne dla producenta – jego siedziba mieści się w odrestaurowanym 14-ci-wiecznym zamku w Solomeo, w prowincji Umbria. Projektant odnowiony zamek za prywatne pieniądze i umieścić swoje zdjęcie na swoim logo, który był bardzo szlachetny od niego.

Zalety kaszmir

Jeśli chodzi o styl, Brunello Cucinelli – jeden z najbardziej tajemniczych projektantów. Odzież wykonana z kaszmiru od tego producenta wygląda bardzo ładny i stylowy. Osiąga się to nie tylko dzięki umiejętności pracowników studia, ale również poprzez wykorzystanie najlepszych kaszmir. Pomimo próby 14,5 mikronów, z tego materiału, zużycie jest bardzo trwały i daje palucha.

Wszystkie modele z rzeczy tego producenta nie są rozciągnięte w czasie, a nie zanashivayutsya. Są one produkowane tylko w ograniczonych ilościach. Projektant zawsze wypuszcza nową kolekcję po pilot będzie testowany przez szereg rzeczy. Dopiero po odpowiednich braki w tej serii projektanta pozwala jej sprzedawać.

Dlaczego nie ma sprzedaży?

Cucinelli uważa, że jego ubranie nie stają się przestarzałe. Postrzega wrogie odbiór do sprzedaży, więc jego ubrania są prawie zawsze traci na wartości. Projektant usprawiedliwić fakt, że jest on bardzo dobry dla potrzeb dzisiejszych klientów. Zbiory Cucinelli, można łatwo znaleźć świetne dżinsy lub doskonałe buty. Projektant czyni podstawową ideę obecnej fascynacji ich zbiorów. Dlatego rzeczy z Cucinelli nie wygasa i nie jest coraz tańsze – jakby nie istnieją.

Warto zauważyć, że można bezpiecznie wybrać absolutnie niczego od tego producenta. Na przykład, może to być dżinsy http://cashmere.ru/goods/girl-jeans/ miejscu. Każda z rzeczy będzie wyróżniać się podczas noszenia, ale nie przyciąga uwagi, jak bardzo jasny i klarowny. Możesz być pewien – otaczająca docenić swój znakomity smak.