447 Shares 8278 views

Bułgaria. Pomorie. Recenzje i opis

Każdego roku coraz bardziej atrakcyjne dla turystów staje się Bułgaria. Pomorie recenzja które opisują ten ośrodek jako dość godne miejsce spoczynku przez długi czas znany ze swojej wyjątkowej leczniczym błocie. Znajduje się na brzegu skalistym półwyspie, 18 km od Burgas.


klimat

Średnia temperatura wody i powietrza w tym miejscu nie jest bardzo wysoka, ale nie jest zbyt mała. Latem mieści się w zakresie od 25 ° C, w październiku – nie więcej niż +20. W ogóle, Bułgaria (Pomorie, Bałczik, Złote Piaski i tak dalej.) Charakteryzuje się miękkim wygodnym klimatu morskiego. Powietrze jest nasycona ozonem w ośrodku, a ciepło z powodu morskiej bryzy przenosi prawie niezauważalnie. opadów latem jest bardzo niska, ale spadek jest zwykle bogate w deszczu i prysznice.

terapia błoto

Dla tych, którzy chcą nie tylko odpocząć, ale również do poprawy ich zdrowia, idealnym rozwiązaniem byłoby Bułgaria. Pomorie, opinie o tym ośrodku, który charakteryzuje się jako doskonały ośrodek zdrowia, jest otoczony przez dwa słone jeziora, pomiędzy którymi znajdują się liczne ośrodki terapeutyczne. Błoto lecznicze zawiera duże ilości substancji mineralnych, korzystnych skutków dla ludzkiego ciała. Jego zastosowanie w leczeniu chorób układu nerwowego, układu oddechowego, układu mięśniowo-szkieletowego, chorób ginekologicznych i skóry. Dlatego dla wielu turystów najlepszym miejscem do odpoczynku i regeneracji jest tylko Bułgaria. Pomorie, których opinie wskazują na niesamowity potencjał naturalnego uzdrawiania tego regionu, znanego na całym świecie zabiegi spa. Pierwszy błoto spa otwarto tu w 1902 roku.

Celowniki

Turyści wybrać na wakacje w Pomorie (Bułgaria), opinie podróżnych, którzy odchodzą, to będzie ciekawe do odwiedzenia Muzeum soli, Klasztor St. George i kościół Przemienienia Pańskiego. Ośrodek jest dość często odbywają się wieczory poetyckie, koncerty i przedstawienia teatralne. Szczególnie popularny wśród turystów cieszą odwiedzenie rezerwatu architektonicznego nazywanego „starej drogi”, czyli budynki mieszkalne z 19 wieku. Można też przejść do windsurfingu, wędkowania lub parasailing. Dzienne wycieczki turystyczne do piwniczki Pomor gdzie można skosztować różnorodnych win.

hotele

Jeżeli cel święto stało Bułgaria, Pomorie, które corocznie opinie pozostawione przez turystów z całego świata, gotowe do zaoferowania pobyt 37 hoteli o różnych poziomach komfortu. Większość z nich to wysokie budynki wzdłuż nabrzeża lub w centrum miasta. Hotele, turystycznym zorientowanych nowoczesne, wyposażone we wszystkie niezbędne do wypoczynku jakości.

"Pomorie 5 *"

Ten luksusowy hotel został zbudowany w 2006 roku. Apartament „Pomorie” (Bułgaria) wyposażone są w telefon, internet, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną i minibar. Hotel posiada 175 pokoi, w tym 80 dwuosobowych i 70 singli. Istnieje również apartamenty dla turystów niepełnosprawnych oraz pokoje klasy „luksusu”. Na terenie „Pomorie 5 *” Istnieją trzy restauracje, pięć barów, trzy kryty i odkryty basen, solarium, spa, centrum odnowy biologicznej i fitness, siłownia, pole golfowe i piłki nożnej, wynajem samochodów, sala konferencyjna, etc.