103 Shares 5527 views

Crossover Tuning Range Rover Evoque

Evoque crossover nie jest po raz pierwszy poddany rewizji i zmiany. Dziś jest uważany za jeden z najbardziej atrakcyjnych, prestiżowych i stylowych samochodów. Z początkowego wyglądu modelu crossovera, najnowsza wersja nowelizacji jest zupełnie inna. Co się zmieniło? Przede wszystkim, zmiany dotknęły niektóre części ciała. Jako zawodowych inżynierów ciężko pracowali, aby poprawić parametry techniczne samochodu. Mimo to, kierowcy często strojenia Range Rovera z rękami.

Zewnętrzna Tuning Range Rover Evoque

Dziś rozjazd Range Rover jest dość agresywne i prowokujące spojrzenie. Profesjonalni projektanci ciężko pracowali, aby przynieść karoserii ciekawy i oryginalny wygląd. Przednie i tylne zderzaki wyposażone są w dyfuzory zwrotnicy, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Korpus ma raczej nietypowe progów rury, wewnątrz której znajduje się dioda LED świeci się. Szczególnie atrakcyjny wygląda model trzydrzwiowy samochód Range Rover, którego wygląd został oceniony entuzjastów samochodów z całego świata.

Wewnątrz zwrotnica jest drogie skórzane wykończenia i alkantarovuyu. Można wybrać kolor skóry w kabinie i zamówił indywidualnie. Niezastąpiony kawałek do strojenia pojazd tego znaku są ochronne listwy boczne. Do tej pory istnieje wiele części, części zamiennych i akcesoriów, za pomocą którego można dokonać elegancki strojenie Range Rover Evoque. Można dokonać pewnych zmian w stylu samochodu, lub podjąć szczególną regulację, która obejmuje wymianę progi, zderzaki, etc.

Tuning wewnętrzny Evoque zwrotnica

W celu poprawienia właściwości aerodynamiczne samochodu, eksperci pracowali na obniżenie zawieszenia. Również na nowym modelu Range Rover został ustawiony sportowy układ wydechowy. Silnik modelu crossovera poddano zmian jakościowych, dzięki którym dziś ma wysoką moc i wydajność.

Z pomocą tuningu zewnętrznego możliwe jest przekształcenie każdego samochodu, zwłaszcza modelu Range Rover crossover. Dlatego, jeśli chcesz wybrać swoje ulubione pojazdy wśród szarego tłumu samochodu, konieczne jest, aby poradzić sobie z tym przyjemne i satysfakcjonujące zajęcie. W rezultacie można uzyskać niespotykany widok oryginalnych i eleganckich samochodów.