622 Shares 9258 views

Konstantin Eremenko i jego "Legends Cup"

Czczony Master of Sports, najlepszy gracz w mini-futbolu XX wieku – napastnik w Rosji i Moskwy „Dina” Konstantin Eremenko. On należy do fenomenalnym tempie. Eremenko uderzył rywale Gate 1132 razy. Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów futsal weterana nosi jego imię – „Legends Cup” Konstantin Eremenko.

Na początku

Konstantin Eremenko urodziła się na Ukrainie, Dniepropietrowsk, 1970. Skończyłam szkołę ze srebrnym medalem. Kariera rozpoczęła się w wielkim futbolu. Dla lokalnej „Dniepr” w 18 roku odbyło się spotkanie w krajowych mistrzostwach, ale żadne skuteczne działanie zostało odnotowane. Również próbował swoich sił w „Selenga” z Ułan-Ude, na Pawłodar „Ciągnik”, a nawet kirgiskiej „Alga” zespołu. W sumie ponad dwa sezony spędził w tych klubach 28 meczach, strzelając 4 bramki. W 1991 powrócił do Ukrainy, i próbował swoich sił w mini piłki nożnej, a jednocześnie niezbyt popularna w ZSRR. Stał się pierwszym zespołem w Dniepropietrowsku „operator maszyn”.

pierwsze doświadczenia

Wraz z „operatorów maszyn” bierze udział w pierwszym krajowych mistrzostwach w mini-piłce nożnej. Końcowa część odbywa się w Kiszyniowie, Ukraińcy zakończyć sezon na 8 miejscu. W sierpniu, Konstantin pozostawia w nowo utworzonej w Moskwie „Dean”. W tym klubie zdecydowaliśmy się zebrać najlepszych zawodników w kraju. Ale jak na ironię, a „operatorzy maszyn” musiał ponownie przejechać w bardzo niedalekiej przyszłości.

W ¼ finału Pucharu ZSRR Dnipro spełnione tylko z „Dina”. Mecz zakończył się remisem, więc losy partii zdecydował. Moskale na części artykułu wyciągnął Eremenko Konstantin. Piłkarz wyciągnął „minus” i udał się do następnej rundy „operator maszyn” będzie ostatecznie wygrać trofeum.

Kariera w „Dinah”

Moskwa „Dean” zaczął szybko poruszać się w klasyfikacji. W swoim pierwszym sezonie z powrotem w mistrzostwach CIS wygrał 4 z 5 gier na wstępnym etapie. Oraz końcowy etap wygrał 8 gier z 10. Eremenko był najlepszym strzelcem. to było trochę trudniej na następny rok. Na wstępnych i końcowych etapach „Dina” poniosła jedna porażka i Constantine – kolejny główny snajper ma 74 bramek.

Ponad 9 sezonów od 1992 do 2000, Konstantin Eremenko z „Dina” odcinek został mistrzem Rosji. W sumie spędził 235 mecze w krajowych mistrzostwach, udało 519 razy zawieść bramkarzy rywali. Większość wpływ okazał się sezon 1993-94. W 33 grach, Konstantin Eremenko strzelił 91 bramki.

Pierwsze medale w drużynie

Na pierwszym dużym turnieju z reprezentacją Eremenko udał się do Mistrzostw Świata 1992 w Hong Kongu. Pierwszy mecz był nieudany – porażka 3: 8 zespołu USA. Następnie przekonujące zwycięstwo nad Chinami 10: 1. W ostatnim meczu lidera grupy Hiszpanii odpowiada nam tylko wygraną. Jednak, aby pokonać jedną z najsilniejszych drużyn w tym czasie nie było możliwe, choć Rosjanie nie były tak blisko. Mecz zakończył się remisem 7: 7.

Kolejny zespół World Cup przybył już doświadczony i spójnego zespołu. Jednak nie wszystko było znowu łatwy w fazie grupowej. Pierwsze losowanie z holenderskich i Argentyńczyków – 2: 2. W ostatnim meczu nad Chinami. W tym momencie tak ważnym zwycięstwem udało się – 11: 1.

Rosja zakwalifikował się do drugiej fazy grupowej, rozpoczynając ją z przegranej przez tego samego hiszpańskiego 0: 2. Jednak potem pokazując jasne i atakuje grę, wygrał 3: 0 Włochów i 6: 2 Belgów. Reprezentacja po raz pierwszy w historii półfinału.

Pretendentów mam aktualnych posiadaczy Cup – Brazylijczyków. Rosjanie złamać brakowało 2 gole bez odpowiedzi. Druga połowa była bardziej skuteczna. Pierwszy podwójny zaprojektowany Marcio. Wtedy nasza wreszcie wygrać. Eremenko białe minutę zmniejszyło wynik 2: 4. Gospodarze rzucili się do strat, ale bardziej doświadczeni Brazylijczycy połów z kontrataku. Wynik 2: 6.

W meczu o trzecie miejsce Rosjanie pokonać Ukraińców 3: 2. Eremenko w mistrzostwach świata znów był top team strzelcem z 8 bramek.

„Gold” w Granadzie

Główny rosyjski sukces reprezentacji w latach 90. stał się Mistrzostwa Europy w Granadzie. Kapitan był tradycyjnie Eremenko Konstantin. Piłkarz przedstawia Hiszpanii silnego i spójnego zespołu.

W grupie Rosjan miał problem na początku. Pokonaniu Włochów w pierwszym meczu nie było możliwe – 3: 3. Ale wtedy kierowane Belgię 5: 1 i Portugalia pokonała 3: 1.

W półfinale zespół udał się z pierwszego miejsca, uderzając Holendrów. Już w drugiej minucie wynik otworzył Dmitry Gorin, Eremenko i szybko podwoił przewagę. Na początku drugiej połowy Markin, Alekberov Verizhnikov i zamontowane na pokładzie 6: 2. Od miażdżąca porażka Holendrów zapisywane tylko Langeyheyzen, dokonaj w pokera. Jednak nasz zespół znalazł się gracz, który strzelił 4 gole. Stali się Eremenko. Wynikiem semi-final 9: 6.

W finale Rosjanie spotkali się z gospodarzami turnieju, i złamać Hiszpanie prowadził 1: 0. W drugiej połowie punktacji Arkadij Bieły, następnie inny Alakbarov i Eremenko i 5 minut przed końcowym gwizdkiem na 3: 1 na naszą korzyść. Ale zachować zwycięski wynik nie był możliwy, gospodarze wygrać. Losy trofeum zdecydowano się na kary. Hiszpanie brakowało dwukrotnie, Rosjanie nie pozwalają błędy, decydujący cios został uderzony przez Konstantin Eremenko. Po turnieju był również najlepszym strzelcem z 11 kulek.