872 Shares 1020 views

Kim są Walkers Tightrope? Ten cyrk

Co to jest balansowanie, tightrope spacerowiczów, którzy są? Ten dowiesz się czytając artykuł.


Będziemy zrozumieć terminologię

Naturalnie jest twierdzenie, że chodziki Tightrope – ci, którzy są zaangażowani balansować. Błędy w tym stwierdzeniem, ale to absolutnie niczego nie wyjaśnia. Więc najpierw musimy dowiedzieć się, co jest balansowanie.

Ten gatunek sztuki cyrkowej, artystów, którzy pojawiają się, utrzymując równowagę ciała w najtrudniejszych sytuacjach i najbardziej kruchych przedmiotów, takich jak balon, drutu lub liny, butelki, piramidy krzeseł, sześć, pionowej drabinie bez łączników, rower i inne rzeczy. Gatunek w połączeniu z żonglerki i akrobacji.

historia

Walkers Tightrope – to starożytna zawód, o czym świadczy rysunków wysokiej drutu na skałach, które przetrwały do czasów współczesnych z prehistorycznego Chinach. Wiadomym jest, że chińskie rzemieślnicy, którzy przędzeniu na sprzedaż lin jutowych przetestowany swoją siłę w sposób szczególny. One rozciągnięte produkt między drzewami, a następnie stanął na nim, przechadzali się nad nim, trzymając długi kij. Stopniowo te liny rozwinięty zmysł równowagi, jest pewność siebie. Najbardziej zręczny już podskakuje na liny i poszedł dalej bez kija, niektóre nawet nauczył się biegać i skakać na nim bez siatki, co było bardzo spektakularne. Później, w Chinach nie było konkurencji, w których wędrowcy konkurowały między sobą, kto będzie dłużej, który będzie skakać wyżej, lub sprawić, że najtrudniejszy trick na liny.

Chiny to rozprzestrzenianie sztuki do innych azjatyckich, a następnie do Europy. Nie wędrujące wykonawców na Rozrywek wypoczynkowych, targów i sotyazaniyah sportowej wyjątkiem tightrope walking pokazał kolejną wielką liczbę trzymali nogi, ręce, usta lub na głowie długi kij, który zachwiał dziewczynkę lub chłopca. Obecnie w wielu cyrkowych sześć linoskoczek nazywa Perche.

A co zaskoczył świat z rosyjskich piechurów lina? Są to prawdziwi wirtuozi, którzy wykazali niezwykłe zdolności.

Milaev Jewgienij Timofeevich

On jest znany radziecki żongler. Stworzył unikalny numer: zrównoważony kopanie drabinę, na szczycie której leżała jego partnera i zrównoważony nogi sekund drabiny, na której trzeci aktor do wykonywania złożonych kształtów. Sam Jewgienij Milaev służył także zawroty głowy i bardzo skomplikowanych gimnastyczne sztuczki. Wraz z grupą koncertował za granicą.

Pavlov Siergiej Aleksandrowicz

Wielu pamięta go jako wesoły klaun Lalakina. Ten artysta w 1984 roku przedstawił najwyższą złożoność trick, że nikt nigdy nie grał, więcej niż sądzono, że sztuką jest niemożliwe do wykonania. Pavlov przeprowadziła rewolucję w gatunku cyrku, przećwiczone skakanka na drucie. Początkowo pełnił trzy skoki, potem cztery, jego rekord – siedem skoków z rzędu w szybkim tempie przez liny do drutu.

Slavskiy Rudolf Evgenevich

Utalentowanych artystów radzieckich. Był to pierwszy wykonać cyrku narracyjną, torując drogę dla nowego gatunku. W 1934 roku, wraz z Aleksandroy Vorontsovoy przygotowany ekwilibrystyka liryczny pokój z odrobiną komedii „Rendezvous w klubie jachtowym.” Następnie umieścić kulisami „O świcie”, „Sailor”, a inni, że wyglądało to łatwe, ale technicznie bardzo skomplikowane.

Molodtsov Fedor Fedorowicz

Rosyjski linoskoczek, szczyt kariery, która weszła pod koniec 19 wieku. Wykonać bardzo skomplikowane sztuczki, chodzenie po linie na szczudłach, jazda na łyżwach, z wagą w dłoniach, z zawiązanymi oczami, taniec na lezginka przewodowej i kochanki jednocześnie akkompanimiruya sobie na bałałajce, stojąc na głowie, siedział na krześle. Jego numer „Ogień Rycerz” do tej pory nikt nie był w stanie powtórzyć. Koncertował, za granicą był nazywany „rosyjskim cud”.