103 Shares 4223 views

Koc wykonany z bambusa. Opinie mówią „tak”!


Lekkie i puszyste, miękkie i przewiewne … Nie, nie mówimy o chmurze. Dyskusja na temat bambusa kocem. Na pewno słyszałeś, że stały się ostatnio tak popularne. Ale dlaczego i jakie właściwości ludzie tak lubią koc wykonany z bambusa? Opinie lekarzy, specjalistów i odbiorców po prostu powiedzieć, że ma naprawdę rzadkie i użyteczne cechy.

Pierwsze próby stworzenia takiego cudu zostały wykonane pod koniec XX wieku w Chinach. Ale wtedy metody produkcji wyrobów bambusowych zostały uznane za niebezpieczne ekologicznie, a produkcja koców zatrzymana przez następne kilkanaście lat. Choć chińskie wynalazcy nie znaleźliśmy przyjazny dla środowiska i dla nas, aż do osiągnięcia określonego tkanki za pomocą alokacji celulozy z włókna bambusowego. Był to potężny impuls do produkcji i szerokiego rozpowszechniania takich unikalnych kołdry.

Dzięki wypełniacza, bambus koc ma wiele doskonałych właściwościach. Jest to nie tylko bardzo delikatne i bezpieczne dla środowiska. On wciąż ma dobrą przepuszczalność powietrza, natychmiast wchłania wilgoć i paruje, tworząc koc optymalny zdrowy mikroklimat i pozwalając skórze „oddychać”. Pod nim jest ani gorący, ani zimny, i tworzy stabilny komfortowe ciepło.

włókna bambusowe ma wystarczająco gładka powierzchnię i średnicę mniejszą niż ludzkie włosy. Z tego powodu nie może powodować uszkodzenia skóry lub dyskomfort. Koc z włókien bambusa nie prowadzić do podrażnienia skóry i jest całkowicie bezpieczne dla osób z alergią. Charakteryzuje się wysokie właściwości antybakteryjne i odkażające uwięzione w jego powierzchni i bakterii giną mikroorganizmy. Dlatego stosuje się go w szpitalach opieki dla noworodków i dla osób, których odporność jest osłabiona.

Tych, którzy już koc wykonany z bambusa, opinie o nim pozostawić pozytywne. Produkty są zawsze świeże (odporna na zapach), mogą być stosowane w sposób ciągły (zapewnić komfortową temperaturę), są bardzo mocne, trwałe i niemal bez zużycia. Jak widać, znalezienie wadę w tych koców jest praktycznie niemożliwe.

Ale jak prawidłowo dbać o bambusa kocem? Jak utrzymać jej jakość i przedłużyć żywotność?

Po pierwsze, kolejny duży plus – pokrowce można prać w urządzeniu, wybierając delikatnym cyklu „Bez wirowania”. Natychmiast niech woda wypłynie, rozłożyć koc na poziomej siatce. Przemyty i wysuszony tak, że włókna bambusowe szybko wyprostowane i bardzo szybko pobiera poprzedni kształt.

Zanim będzie można używać koc wykonany z bambusa (opinie tych, którzy już sugerują), konieczne jest, aby wzbogacić go z tlenem. Odbywa się to po prostu: w ciepłym i suchym miejscu konieczne jest rozłożone i pozostawić na kilka godzin. Koc prostowane nabyć blask i pierwotną elastyczność. Taki koc należy okresowo wietrzyć na zewnątrz, zwłaszcza w lecie, podczas suchej pogody. może to być oczyszczone za pomocą odkurzacza i suchym czyścić. Jednak przechowywania lub w opakowaniu długotrwałe szczelnie zamknięte w celu uniknięcia niepożądanego odkształcenia lub uszkodzenia wypełniacza zewnętrznej tkaniny.

Wybór koce z włókna bambusowego jest bardzo zróżnicowana, jasne i stonowane, różne rozmiary, od ogromnego podwójnego i kończącym się dziecka. Kołdra Bamboo podkreślić to sprzężenie zwrotne mogą być różnej grubości. Pozostaje niezmieniona jedynie naturalne licowa, zwykle bawełniane, tkaniny i unikalne, wszechstronne i bardzo użyteczne włókno. Nawiasem mówiąc, jest już w sprzedaży istnieją inne, mniej użyteczne, wyroby bambusowe: koce, poduszki, ręczniki, i nadal jest pościel i bielizna. I tak miękkie, puszyste i przewiewne.