401 Shares 7301 views

Piękne fryzury dla długich włosów w etapach

Właściciele długie włosy mogą tylko pozazdrościć. Te dziewczyny są bardzo kobiece i piękne. Jednak noszenie luźnych włosów jest tak nudny, że chcę różnorodność. Pochodzić z instrukcją pomocy jak to zrobić fryzury dla długich włosów. Krok po kroku, aby opowiedzieć szczegółowo, są one bardzo pomocne, aby cały utwór na głowie.


W rzeczywistości, aby umieścić loki piękne, niekoniecznie spędzają dużo czasu. Być przyzwyczajony, piękne fryzury dla długich włosów można zrobić w etapach w ciągu kilku minut.

Co trzeba mieć pod ręką?

Do spektakularnego i stylowe zdobione kuafyur kobieta powinna zaopatrzyć się wcześniej przez różne środki do tego. Kupujemy obok.

 1. Różne rodzaje plastrów, które obejmują konwencjonalne szczotki do masażu, grzebienie, że łatwo jest oddzielić nici, okrągłe szczotki z miękkimi zębami, przez co jest bardzo wygodne do zamków typu indywidualnie.
 2. suszarka, lokówka do włosów i żelazko.
 3. Różne urządzenia do mocowania, które obejmują niewidzialności gumki i spinki do włosów.
 4. Elementy dekoracyjne aby stworzyć kompletny obraz, składający się z łuków, kraby, opaski, wstążki, sztuczne kwiaty i wszelkiego rodzaju szpilek.

Opcje z hukiem

Wybór co robić sobie fryzury dla długich włosów w fazie własnymi rękami, musimy wziąć pod uwagę ich fryzury. Ci, którzy przycięcia grzywka, to lepiej, aby loki w stylu tak cała uwaga na aktsentrirovalos hukiem. Stylowy wygląd fryzury, które dają objętość włosów, które backcombed na potylicznej i płynnie położył huk.

Na linii podziału można umieścić na przedniej ściance, który pasuje na obrazie lub warkocz warkocze z dolnego obszaru wzrostu włosów i umieścić je po przeciwnej stronie za pomocą stealth.

Warianty z plecionki

Ten rodzaj ozdoby do włosów, prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Często odbywa się to fryzury dla dziewczynek długimi włosami. Stopniowo pleciony warkocze po obu stronach i różni się w załączeniu. Ale także dorosłych panie często korzystają z splecione włosy dać stylowy i piękny wygląd. Ale jeśli matki często uczennice ciasne warkocze, następnie na wysokości mody dla dorosłych – nabrezhno tkane nici.

Rozważmy kilka prostych wersje tych modnych fryzur.

W wariancie №1 włosów jest podzielony na trzy równe trzy nici warkocz warkocze. W tym przypadku, nie starają się zrobić tak, że końcówki nie są zapamiętywane. I odwrotnie, bardziej korzystne może być, jeśli para łańcuchów pociągowych do przekazywania światła efekt zaniedbania. Następnie trzy warkocze splot jednego i zapinane na gumki. Tkania może być tak gładki z tyłu i na bok z własnej woli.

W drugiej wersji, za fryzurę, która nie jest wstyd, aby zobaczyć światło. Nazwano to „belka z francuskiego warkocz”. Oto kroki.

 1. Przedni włosy są rozdzielone i ustalone tak, aby nie kolidować z resztą włosy stylu.
 2. Z tyłu podzielić na dwie części, w których jeden jest większy od drugiego.
 3. W większości przypadków, aby ogon wzmocnienie nieznacznie w bok.
 4. Pozostałej warkocz francuski warkocz, zaczynając od strefy czasowej. Przed dotarciem do końca, zrobić ogon.
 5. Z ogona dużych pasm holowania są pakowane i owijanie go w podstawie, dołączyć niewidoczne. Francuski oplotu jest umieszczony powyżej belki i są owinięte wokół niego, a końcówka jest przymocowana ukrywając w bazie.
 6. Od lewej nici przednie zrobić pionowy Twist, rzucając jedno i drugie nitki do przeciwnej strony, az końcówek tworzą wiązkę i dołączyć go tuż nad duża.
 7. Utworzono dużo włosów, najpierw prętów zbrojeniowych i ukrycia, a następnie – stała lakierem.

Oto kolejny stylowy fryzura (długie włosy). Stopniowo zdjęcie pokazuje wszystkie działania, które są niezbędne do jego realizacji.

Opcja z ogonem

Posiadacze długich włosach bardzo lubią to szybki włosy, które nawet tłuste włosy uzyskać estetyczny wygląd. Najprostszym sposobem – jest zebrać wszystkie włosy w kucyk z tyłu. Niezwykły widok z niego może być udzielona, jeżeli guma ukryć kosmyk włosów z włosami. Jest to trudne do zrobienia. Zaczesane do tyłu włosy, zrobić ogon na górze, z jednej nici pozostało wolne. Jest owinięty ogon połączone, w ten sposób maskując gumy i zawijanie końcówki ukryte pod gumy. To może pomóc grzebień, który ma ostry finisz.

ogon rozwiązaniem i skrętki

Zobacz to fryzury na długie włosy, krok po kroku będziemy patrzeć, dla tych, którzy nie lubią poeksperymentować przez długi czas, ale jednocześnie chce włosy pięknie położony. Jest to w następujący sposób.

 1. Wszystkie zamki są podzielone na dwie równe części, które tworzą ogony na górze.
 2. Spośród nich utkać warkocze i ukryć końców bez gumy.
 3. Oplotów mogą wiązki lub ich zbierania na innym pożądanym sposobem.
 4. Wznoszenia włosy, jest ona ustalana przez kołki i końcówki ukrywają uniknąć widział.

Opcja z warkoczem

Co przyrostowe fryzury na długie włosy mogą być proste warkocze? Oczywiście, wiązki! Oto jak łatwo można zrobić ciekawą opcję z ogonem i plecionek.

 1. W środku robi rozstanie, dzieląc włosy na dwie części.
 2. Jednym z nich związane w koński ogon.
 3. Inna część jest podzielona na trzy kolejne.
 4. Pierwszy z nich jest skręcona w wiązkę przez zamocowanie po stronie wydechowej.
 5. Tak jak pozostałe dwie części.
 6. Cały ogon ozdobione stylowym klamerką.

bouffant

Aby nadać włosom dodatkową objętość, wykonane runo. Jej jak wiele piękności. Po tym wszystkim, metoda ta daje niezwykłą objętość włosów, dając obraz o różnych kolorach, w zależności od swoich celów. Wysokiej jakości polaru, wykonane w domu, będzie wyglądać jeszcze masywniejsza, jeśli nie ma ukrytego rozkwitać pod spodem. Oto jak to zrobić.

 1. Z tyłu głowy zwolnić kosmyk włosów i drażnić go dobrze. Końcówka jest pakowane w wiązki, z których zrobić okółek i zamocować śrubami.
 2. Potem dokuczać przednie zamki i wyrzuca je z powrotem, maskowanie baldaszku.
 3. Ta część jest przymocowana za pomocą niewidzialnego.
 4. Następnie reszta włosy czesane.
 5. Wszystko włosy są mocowane za pomocą lakieru.

Bouffant i loki

Weźmy pod uwagę inną opcję, że fryzury dla długich włosów w etapach.

 1. Początkowo wszystko lśniące loki za pomocą lokówki.
 2. Włosy są następnie dzieli się na cztery części: dwóch po bokach, z przodu i z tyłu.
 3. Bouffant zrobić przód. Schowany końce włosów, ta część jest przymocowana za pomocą kołków.
 4. Po bokach też potrzebują bouffant. Uczyniwszy to, i zamki zkruchivayut kołek ustalający w miejscu przodu. Dobrze pozwijane końce lewy zwisające.
 5. Umieszczając wszystkie włosy, są one następnie utrwalane za pomocą lakieru.

To wszystko. Kuafyur gotowy.