525 Shares 3915 views

masaż dla uzdrowienia i odchudzanie próżniowe

masaż próżniowy, wykonywane w domu, jest to świetna alternatywa dla zabiegów w salonie. Wszystko czego potrzebujesz to kupić masażystę próżniową. Zalety takiego dużo opieki, ale najważniejsze z nich są następujące:


1) Zapisz pieniędzy. Pełen przebieg takich procedur w salonach kosmetycznych jest nie mniejsza niż 15 000 rubli. Ponadto, panie mają naturalną tendencję do przybierania na wadze i powstawanie „skórki pomarańczowej”, będą musieli podwoić w ciągu 1-2 lat, aby ponownie wziąć udział w kursie. Specjalny symulator próżnia ( „Gezatone”, „Cehuloss” , „Henneken” i inne), lub słoiki z cellulitem są znacznie tańsze. Są zawsze pod ręką i gotowy do użycia w każdej chwili.

2) procedury z zastosowaniem podciśnienia umożliwiają naprawa mięśni po wysiłku. Wzmacniają tkanki łącznej, co znacznie poprawia przepływ krwi w obszarach zagrożonych i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Dlatego też masażysta próżnia i banki staną się nieodzownym atrybutem swoim salonie kosmetycznym w domu.

Cellulit jest zmianą tłuszczu. Niestety, nie można przywrócić starą strukturę z pomocy zabiegów masażu próżniowego. Nie będzie potrzebował co najmniej pięć sesji. Chociaż zależy to od ilości tłuszczu podskórnego. Próżnia kubka poddane działaniu nadmiernego prasy umożliwi nadmiaru płynu z tkanki. Przed użyciem go zgodnie z jego przeznaczeniem, trzeba rozgrzać ciało dobro. Wystarczy masować ręce problemowych obszarów przynajmniej 5-10 minut. Jeśli nigdy nie przeprowadzono takiej procedury, można zacząć odkrywać na takim urządzeniu, jako masażu próżniowego, opinie. Można to zrobić na specjalistycznych forach i stronach, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi metodami odchudzania.

Masaż próżniowy jest prowadzona w jamie brzusznej, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie elastyczności skóry. W domu, zwykle stosowane dysze, które są sprzedawane w każdej aptece. Można kupić banku silikonowego. Jego brzegi są smarowane olejem (oliwa, moreli i sezamu). Po tym, słoik ssania na skórę, delikatnie przesuwając go w prawo. Jeśli banki masażu mieć pod ręką nie było, można wykonać wszystkie te czynności, za pomocą masażu próżniowego. Pod koniec puszkach lub sprzętowej masaż może mieć miękkie okrycie. Inna opcja – umieścić na masować obszary antycellulitowy krem. W tym przypadku, w sprawie stosowania produktów kosmetycznych na bazie pieprzu, imbiru i cytrusów oleju najlepiej opuszczony.

W zastosowaniu masażu próżniowej Niewątpliwie dla organizmu ludzkiego. Ale nie zapominajcie, że procedury te mają pewne przeciwwskazania. Ten rodzaj masażu nie są odpowiednie uchwyty skóry wrażliwej oraz te, które obserwuje się tendencję do tworzenia się stłuczenia. Antycellulitowy masaż z wykorzystaniem próżni jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży i karmiących. Nie samo nie powinno być. Zanim spróbujesz do odkurzania masażer cellulit, porozmawiaj o tym z lekarzem-teravpevtom.