885 Shares 7028 views

Instrukcja: jak wykreślić słowo „Słowo”

Teraz pokażemy, jak wykreślić słowo „słowo”. Po wszystkich prac w określonym edytorze tekstu daje użytkownikowi ogromną szansę. Ze względu na zastosowanie, można wykonywać różne manipulacje tekstem. Jednym z nich możemy teraz opisać.


Jak wykreślić słowo „słowo”: oświadczenie

Aby rozpocząć, w programie Microsoft Word, rekrutujemy żądany tekst. Należy zauważyć, że w przekreślonego tekstu w programie Word spełnia specjalne oznaczenie. Ta funkcja jesteśmy wykorzystać. Jeśli przycisk paska narzędzi nie jest «abc przekreślenie”, umieścić kursor na polu otwartym pasku narzędzi. Kliknij prawym przyciskiem myszy, a w oknie wywiązała, wybierz sekcję Narzędzia „Ustawienia …”. Ponadto, aby zrozumieć, jak wykreślić słowo w Słowie, musimy wybrać sekcję „zespół”, który pojawia się w oknie ustawień. Następnie przejdź do lewej kolumnie „Kategorie” i znajdź opcję „Format”. Należy zwrócić uwagę na prawej kolumnie w „zespołu”, bo pojawiła się lista funkcji odpowiadających kategorii. Mamy przesuń suwak w dół i znaleźć oznaczenie «abc przekreślenie”. Umieść kursor na ikonę, kliknij lewym przyciskiem myszy, a następnie trzymając go, przeciągnij symbol na pasku narzędzi. Można wybrać odpowiednie miejsce dla ciebie.

Jak korzystać

Teraz wiesz jak wykreślić słowo w Słowie, ponieważ pasek narzędzi teraz zapisana oznaczenie zespołu, który pozwala wykreślić znaki, słowa i litery. Jednak powiemy o kilka chwil. Tak, w naszym drukowanego tekstu, wybrać słowo, z zastrzeżeniem do przekreślenia. Wybierz go. Kliknij na symbol «abc przekreślenie” w pasku narzędzi. Wszyscy jesteśmy zainteresowani w słowie przekreślonego.

wpisz tekst

Następnie omówimy jak napisać przekreślenia czcionki. Na podstawie konkretnych celów w pisaniu poszczególnych bloków wymaganego tekstu lub napisów, to lepiej korzystać z różnych opcji w stylu czcionki. Z tej zawartości będzie wyglądać imponująco, a czytelnik będzie znacznie trudniej popełnić błąd w zrozumieniu semantyczne etykiety obciążenia. Jednym ze sposobów osiągnięcia właściwego zrozumienia tekstu pisanego można nazwać stosowanie przekreślonego tekstu. Jeśli korzystasz z edytora tekstowego „słowo”, aktywować wystarczy, które omówiliśmy powyżej i przejdź do materiału zadanej. Jeśli jesteś zainteresowany w podobnej szansy w edytor graficzny Photoshop, kliknij na warstwie tekstowej jest wybrany do tego zabiegu, a następnie otworzyć „okno” w menu. należy wybrać linię „symbol” w celu otwarcia specjalnego panelu. Jest możliwe modyfikowanie parametrów tekstu wybranej warstwy. W drugim rzędzie od dołu na tej płycie ma piktogramy, z których każdy pokazuje Litery łacińskie «t» w różnych pisowni. W liście tym przekreślonym na liście jest na ostatnim miejscu. Klikając ikonę skrajny prawy, można uzyskać pożądany efekt. Teraz wiesz jak wykreślić słowo „słowo”.