365 Shares 2829 views

Nieznanych stworzeń – co to jest? Nieznanych stworzeń na świecie (zdjęcia)

Czasem napotyka niezwykłe zdjęcie, człowiek nie może dowiedzieć się, jak ją leczyć. Co to jest – prawdziwe zwierzę lub wynikiem utalentowanego pracy w „Photoshop”? Dzisiaj wiele osób, które chcą zrealizować swoje pragnienie w nieznane za pomocą możliwości oferowanych przez rozwój nowych technologii. Z drugiej strony, chcę wiedzieć dokładnie, czy nieznane istoty są prawdziwe, który tak wiele artykułów i komentarzy. Co mamy na tej planecie może twarz, że jest wytworem wyobraźni? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Nessie

Być może podczas odkrywania nieznanych stworzeń, mówić o nich publicznie The potwór z Loch Ness nie ominąć uwagę. Ta bestia pojawia się od czasu do czasu w tym samym jeziorze. Wiele razy, naukowcy próbowali złapać tę nieznaną istotę, aby umieścić go w „drugiej kategorii”. To wszystko było interesujące, aby go zbadać, sklasyfikować, aby zrozumieć, gdzie się pojawi. Theorizes, aby szukać dowodów. Jedyne rzeczy istnieją. Odniósł się do „potwora”, a także innej nieznanej istoty zaliczana tubylców równoległego wszechświata. Fakt, że Nessie jak Karadag węża, nie jest rzadki iz dość dużą odstępach czasu. Plotki o nim są odnawiane co około czterdzieści lat. Są nawet zdjęcia uznane prawdziwa. Inne dowody na istnienie słynnego mieszkańca jeziora Loch Ness i nie są dostępne dla publiczności. Chociaż wodnym badanego obiektu w górę i w dół. Ale miejsce, w którym potwór może być ukryte, nie ujawnił. Być może wersja równoległego wszechświata nadal prawdziwe?

Tranco i Gemba

Opisując nieznanych stworzeń żyjących w oceanie, należy wymienić wszystkie rodzaje potworów. Ich blisko nikt nie widział. Istnieje kilka mniej lub bardziej wiarygodne historie żeglarzy, którzy widzieli je z daleka. Na przykład, w pobliżu wybrzeża Afryki Południowej w roku dwudziestym drugim ubiegłego wieku, zauważyliśmy coś ogromny, biały, z pnia jak słoń. Nazwany jego bagażnik. Klasyfikować ta nieznana istota nie został przedstawiony możliwości jak śmiałków, którzy chcieli iść na polowanie na nią, nie został znaleziony. Fakt, że świadkowie powiedział, jak rozpaczliwie istota zmagał się z wielorybami. Oczywiste jest, że zdobycie tej instancji – jest niebezpieczny i niezwykle trudne. Nazwa Gemba otrzymał kolejną tajemniczą dużą rybę. Jak opisują świadkowie, ma duże rozmiary i ogromny toothy paszczę. To jest mgliście przypomina krokodyla. Być może jest to przedstawiciel gatunku reliktowego, przez dziwny zbieg okoliczności mieszkał aż do naszych dni.

yeti

Ludzie, którzy są zainteresowani w nieznanych istot żyjących na ziemi, a nie w głębi morza, z pewnością napotka yeti historie. Takie są znacznie bardziej powszechne niż nieznanych ryb (ocean lub jeziora zwierząt). Tylko szkopuł jest to, że aby złapać pojedynczy przypadek nie udało. Bigfoot żyje w nieprzeniknionych zarośli i wśród górskich szczytów. Oznacza to, że w tych miejscach, gdzie człowiek pojawia się tylko sporadycznie. Nawet powiedzieć o spotkaniach z całymi rodzinami tych stworzeń. Istnieją jednak teorie o ich inteligencji. Tylko dostępne dowody. Wszystko to jest tylko legendą. wrażenia te następne pięćdziesiąt siódmej wielkości, które czasami pojawiają się w przestrzeni informacyjnej, co bardziej prawdopodobne, aby być fałszywy. Z drugiej strony, jest niemal pewne, że Bigfoot ogromny wzrost i owłosione.

Dover demon

Istoty nieznane nauce często zaliczana jest do imigrantów z innych planet. Więc mówić o istocie, która pojawiła się kilka razy w okolicach Bostonu (USA). Demon, nawiasem mówiąc, był ochrzczony całkowicie na marne. To czym przejawia się jako nieagresywne, nawet nieśmiała. Od człowieka to ucieka. Świadkowie opisywali go jako białe i bezwłose. Ponieważ widzieli go tylko w nocy, pamiętasz ostatnie jasne pomarańczowe oczy. Nie trzeba dodawać, że fizyczny dowód swojego pobytu na planecie i nie pojawił. Zniknął w nieznanym kierunku (gdzie nie było, prawdopodobnie). Naukowcy przeprowadzili wywiady z nastolatków , którzy widzieli ten podmiot, a nie uważało czytanie fikcji. Ale, sądząc po historie dzieci, to było istotą jego długie palce, które mocno przywarła do drzew. Od tego powinny zostać pozostawione znaków, z których komunikacja nie mówi nic.

chupacabra

Ta bestia też od czasu do czasu „pamięta” prasę różnych krajach. Istota nieznana (figurki zdjęcia, znajduje się poniżej, w części, aby pomóc zrozumieć, o co chodzi), podobnie jak hieny lub wilka, czasami zauważyć na wsi. Od typowych drapieżników charakteryzują się brakiem wełny i dziwnych nawyków. Mówią, że Chupacabra może hipnotyzować swoje ofiary. Inni wierzą, że istotą niezwykle agresywny i atakuje wszystko bez lęku. Wystarczy złapać go i nie powiodła się, mimo wielu prób zostały wykonane. O realności istot pozostaje tylko mówić o swoich ofiar. Wynika to głównie z kóz i owiec z peregryzennym gardła i wpływem alkoholu we krwi. Istnieją nawet świadkowie utverzhdayushie że sami uporać się z Chupacabra. Ale najbardziej prawdopodobne, to nie było prawdziwe wydarzenie i halucynacje spowodowane strachem.

Sasquatch

Ten potwór rzekomo spotkać w lasach, które rosną na północno-zachodnim wybrzeżu Oceanu Spokojnego. To był ogromny i owłosione. Poruszał się na dwóch nogach i miał gorilloobraznuyu twarz. Być może Sasquatch jest dalekim krewnym himalajskiego yeti. Ale wiem to będzie możliwe dopiero po zdobyciu obu. I aż do Sasquatch (przy okazji, na próżno) przez ponad piętnaście lat został polowania astrolog Grover Krantz. Pewnie myśli, że pomoże mu czytać informacje z gwiazdami.

inny

Jest wiele rzeczy, o których praktycznie nic nie wiadomo. Opisują one często mylone, nie dając żadnego dowodu. Jednak vsrechayutsya i dobrze udokumentowane przypadki. Na przykład w Australii na plaży znaleźliśmy i sfotografowany nieznaną istotę, nie opisane w każdej pracy naukowej. Nie mają szkielet. To był jasny czerwony. Aby zbadać te wnioski, aby zrozumieć, jakiego rodzaju przedstawiciela urodziła stworzeniu nieznanego nauce, często po prostu nie mają czasu. stają się pokarmem dla drapieżników lub rozkładowi z powodu warunków naturalnych. Należy zauważyć, że informacje o nieznanych stworzeń powinny być traktowane ze sceptycyzmem. Nie wszystkie z nich są nieprawdziwe. Ktoś coś śniło, inni wymyślić. Dla momentów chwały na ludzi bardziej gotowy. Niemniej jednak nie należy całkowicie odrzucić wszystkie dowody, oprócz fałszywy. Świat jest różnorodny i zróżnicowany. Należy pamiętać, że cokolwiek może być rozszerzone naszą naukę i nieznane na naszej planecie jest jeszcze bardzo dużo. Tak, i nikt nie mógł nawet udowodnić, że nie rozwija. Niektóre kierunki, formy i metody ewolucji może być taki, że nadal nie podejrzewają. I na innych planetach nie wiele wiadomo (a dokładnie – prawie nic). Tak blisko niesamowite!