699 Shares 2505 views

slip kredyt

Wszelkie transakcje handlowe prowadzone przez konkretną firmę lub organizację, wymagają oryginalnych dokumentów. To mówi nam, ustawy federalnej „O rachunkowości” (Artykuł 9). Jej postanowienia takiego dokumentu jest – poślizg wypłat w. Wszystkie wpływy towary powinny być wykonane z tego konkretnego papieru.


Jednak nie jest to uproszczona wersja delegowania, gdy zamówienie przychodzące nie jest wymagane. Przeciwnie, jest to po prostu zastąpiona pieczęcią organizacji. Jest on umieszczony na fakturze lub innego papieru, który może zostać złożony przez dostawcę. Oczywiście, obraz powinien zawierać takie same dane jak rozpatrywanego dokumentu. Tak więc, odpowiedzialny pracownik podmiotu odbiorca jest zobowiązany do wypełnienia wszystkich niezbędnych szczegółów wspomnianego stempla. Należy zauważyć, że dokumenty te mają taki sam efekt jak w poślizg wypłat.

Jeżeli osoba prawna, inna niż handlu, bardziej zaangażowany w każdej działalności, prihodovanie, jak również odbiór towarów podlegających podobnej konstrukcji (jak ma to miejsce w przypadku materiałów). Takie osoby mogą działać, na przykład produkcji przedsiębiorstwa, którego struktura ma własny dział sprzedaży. Jeśli tak, to w pay-slip w przypadku otrzymania towaru odbywa się w każdym przypadku. Alternatywnie, dostawca jest wybity dokumenty i wszystko dzieje się według schematu opisanego powyżej. Oczywiście, taki sposób postępowania jest całkowicie nie do przyjęcia dla organizacji czysto komercyjnych.

Gdy poślizg płatnej w powinno być, ale z nim w tym czasie nie obchodzi, to jest uważany za rażące naruszenie. Przede wszystkim za organizację może nałożyć grzywnę. Jeśli nadal uważają, że szczególną była zaniżona podstawy opodatkowania, wysokość stosowanych sankcji będzie składać się z obliczenia 10% podatku, który nie został zapłacony. Ponadto, jest prawdopodobne, że brak wymaganej dokumentacji (pierwotnego) spowoduje odmowę odliczenia podatku naliczonego do dodanej kosztów towarów lub materiałów.

Rozróżnienie jest również coś takiego jak jeden bon paragonu celnego. Jego zastosowanie w Federacji Rosyjskiej przewiduje zarejestrowaniu wpłaty obywateli szeregu podobnych płatności. W szczególności są to: opłaty za wydawanie świadectwa kwalifikacji i licencji (lub przywrócenia ich działania), opłata za rejestrację, przechowywania i konserwacji wszelkich towarów, dostarczanie informacji i konsultacji danych, udział w aukcjach. Ponadto, jeśli jest ładunek deklaracja (na zamówienie), po czym dokument ten nie jest używany. Każdy TPO jest wykonany ze specjalnego rodzaju papieru samokopiującego. Oczywiście, odnosi się do form ścisłym raportowania, który „nagle stracić” nie jest zalecane. Pomimo faktu, że dokument zawiera trzy arkusze (książka) podczas napełniania może nie być wystarczająco dużo miejsca. W tym przypadku trzeba będzie wypełnić dodatkową stronę. Nawiasem mówiąc, wypełnione TPO może tylko urzędnik, który jest obowiązkowo zapewnia każdemu kopię dokumentu nie tylko podpisane, ale również drukowanie.