757 Shares 7783 views

Lek „Deca” pomoże Ci stworzyć piękny ulgę ciała

Spoczywała raz na wybrzeżu Morza Czarnego, oglądałem ciekawy obraz. Idę wzdłuż brzegu człowieka o nieokreślonym wieku, brązu ciała, które migotały podczas jazdy wszystkie rodzaje biceps i triceps. To nie był tylko sportowcem, to przedstawiciel świata kulturystów. Gdziekolwiek przeniósł „sterydów trójkąta”, szefowie wszystkich obecnych na plaży zawsze okazało się, że niewłaściwy sposób. Ciekawie było obserwować mimikę. To była cała paleta jest obecny w ludzkich emocji, z zaniedbania i zawiści do podziwu. Ale po prostu powiedzieć tylko jedno – to nie był obojętny.

Mogę kupić kawałek po treningu sportowego? Opinia bywalcami siłownie jednoznacznie – nie. Możesz zostać sportowiec, ale nawet wtedy, dopiero po kilku latach ciężkich treningów. A jeśli nie może czekać, jeśli chcesz szybciej, chcesz mieć mięśnie porelefnee? Następnie młodzi mężczyźni za radą posiadaczy zaawansowanych mięśnie zaczynają przybierać różne leki hormonalne.

W rankingu leków na wzrost mięśni na pierwszym miejscu jest sterydem „Deca”. Za co jego jak młoda i nie tak „roll”?

Po pierwsze, dla łatwości użycia: jednym wstrzyknięciu raz w tygodniu, a następnie przejdź huśtawka.

Po drugie, do szybkiego wzrostu mięśni: w ciągu dwóch tygodni zaczynasz czuć wynik. Odbieranie oznacza prowadzonych ceny. Taki kurs języka „łobuzami” o nazwie „drabina” lub „slide”. Ponadto, wychodząc z 100 mg dawek zdolności kolejnych tygodniach dawkę do 400 mg. Następnie to samo jest stopniowy spadek spożycia. Najgorętszych wentylatory mięśni pancerz dostosowana dawka do 600 mg. Co najważniejsze, nie tylko przyjąć maksymalną dawkę.

Po trzecie, nie jest tajemnicą, że presja militarna na mięśnie często mają bóle stawów. Więc, lek „Deca” przyczynia się do gromadzenia się wody, ponieważ jest tworzony poduszkę wody, który zmniejsza tarcie, a zatem, ból zniknął.

Po czwarte, jego miłość do niejawnego przejaw stanu zniesienia steroidu. Rzeczywiście, po zaprzestaniu innych leków woda przestaje pozostawać w organizmie, a to jak gdyby „dmuchane” rodzaj odprowadzania płynu następuje.

W ogóle, jeśli zapytaj doświadczonych sportowców odbierania lub zażyciu leku, „Deca”, opinie najbardziej optymistyczne. środek ten jest najczęściej stosowany w skojarzeniu, w połączeniu z innymi lekami. Jeśli byłoby pożądane, aby zwiększyć efekt zwiększania masy mięśniowej, a następnie dodaje się takie środki jak „metanu” lub „Dianabolu” Jeśli jest to pożądane, a coraz większą siłą, w połączeniu z „Sustanon”, a jeśli pożądane płynnie wycofano leczenie lekami dodano " Winstrol ".

Oprócz wyraźnych efektów anabolicznych, lek „Deca” ma również właściwości androgenne. Oczywiście, dla chłopców i młodych mężczyzn, takich suplementów do budowania mięśni, jak wzrost włosów na ciele i pogłębienie głosu może być plus. Ale w siłowni i tam jest dużo swinging kobiet.

Okazuje się, że kobiety amatorskie mięśnie relief często używać produktów steroidowych. Dla nich, steroid „Deca” jest najbardziej bezpieczne środki, zwłaszcza w połączeniu z lekiem „Oxandrolone”. Oto tylko dawka otrzymaniu kurs rozpoczyna się 50 mg i może wynosić maksymalnie 200 mg, ale to jest dla zaawansowanych zawodniczki.

Ale wtedy powstaje pytanie: czy istnieją sportowcy, którzy biorą lek „Deca” efekty uboczne? Jak w przypadku każdego leku, lek ma skutki uboczne prowadzić do zjawiska amplifikacji lub aromatyzacji androgenów. Jednak te niepożądane wystąpić przedłużone przyjmowanie leku lub przekroczyła odpowiednią dawkę.

Jeśli zdecydujesz się lub już przyjmują sterydy, zrób to poprawnie: skonsultować się z ekspertami, komunikować się w tej sprawie z długowieczności świecie sportu. Piękne ciało – każdy ma swoją koncepcję tego, i każdy ma prawo do dysponowania swoim ciałem, jak chce.