680 Shares 7293 views

„Inne przepisy” (grupa): historia stworzenia, uczestnicy i ich biografia

„Pozostałe przepisy” – grupa, która była bardzo popularna na początku 2000 r. Czy znasz imiona członków zespołu? Może jesteś zainteresowany w ich życiu? Niezbędne informacje w artykule. Zapraszamy do lektury!


Historia powstania

We wrześniu 2002 roku na kanale telewizyjnym „Rosja” rozpoczął projekt muzyczny „Popstars”, analog Światowej sławy występów Popstars. Odlew wzięło udział tysiące zwykłych dziewcząt i chłopców, którzy przyjechali z różnych części naszego kraju. W rezultacie, zostały wybrane tylko trzy tuziny uczestników. Mieli kilka miesięcy, aby żyć pod fotokarabin, uczestniczyć w zajęciach choreografów i mistrzów śpiewu i wykonywania na koncercie finałowym.

„Pozostałe przepisy” – grupa utworzona w ramach projektu „Popstars”. Ona połączyła 5 młodych, utalentowanych i ambitnych artystów (trzy dziewczynki i dwóch chłopców). Nadszedł czas, aby zadzwonić do nich nazwy. W grupie były: Roma Beresnev, Jeannette jaskinie IGNATOW Aleksey, Selezneva Ahmetzaripova Alaina i Karina.

Zespół dotarł do finału i został uznany za zwycięzcę show. Piosenka „Fly! Run! „Upodobało miliony rosyjskich słuchaczy. Chłopcy opuścili dom „gwiazda”. Ale ich kariery nie kończy, lecz w dalszym ciągu.

Nazwy grupy „innych przepisów” zostały przedstawione powyżej. Teraz krótko spojrzeć na ich biografii.

Jeannette jaskinie

Atrakcyjne Mulat urodzony w 1981 roku w Moskwie. Z 5 lat udział w konkursach i festiwalach muzycznych. Ona nigdy nie studiowała śpiew. Po prostu uwielbiałem śpiewać. Ale Jeannette absolwent szkoły muzycznej. Kilka lat Mulat nauczył się grać na pianinie. Nauczyciele chwalili ją. I ukończyła Akademickiego Szkoły Konserwatorium Moskiewskim.

Jeannette głównym powołaniem jest muzyka. „Pozostałe przepisy” – projektu, który pozwolił jej pokazać swoje umiejętności i realizowany kreatywnie. Ale w 2003 roku opuścił zespół, aby rozpocząć karierę solową.

Alena Selezneva

Urodziła się w 1985 roku w mieście Tosno w regionie leningradzkim. Od dzieciństwa zajmuje się tańca i udział w studio muzyczne. Alain brał udział w różnych konkursach i programach, w tym słynnego „Morning Star”.

Roman Beresnev

Ten modny i uśmiechnięty facet urodzony w Dreźnie (Niemcy). Kilka miesięcy później jego rodzina wróciła do Rosji. W 9 lat Roman przyjęty do trupy teatralnej dla dzieci, do oderwania się wokale. Po jakimś czasie zaczął brać udział w lokalnych i regionalnych konkursów amatorskich. Często chłopiec wygrał nagrody.

Karina Ahmetzaripova

Pochodzący z Ufa z dzieciństwa marzy o zostaniu sławnym piosenkarzem. Jej rodzice (muzycy) są w pełni obsługiwane córkę. Od 5 lat Karina udział wokale studio. Dzięki wytrwałości i wielkim talentem, udało jej się dostać tam pierwszy, za projekt „Popstars”, a następnie w grupie „Pozostałe przepisy”. Grupa okazała się jasna i spójna.

Alexey Ignatov

Urodzony w 1976 roku w Moskwie. Od najmłodszych lat chłopiec zajmował się tańcem i muzyką. On opanowaniu instrumentów takich jak bałałajka i gitary. W kwietniu 2016 roku Alexey opuścił ten świat. Okoliczności jego śmierci nie zostały ujawnione. W Ignatov opuścił syna i żonę.

występy

W 2003 roku ukazał się ich debiutancki album „Fly! Run!”. Cały nakład wyprzedany w ciągu kilku dni fani grupy „pozostałe zasady”. Zespół dał kilka koncertów w Moskwie i Petersburgu.

Ale z działalności turystycznej musiały zostać przełożone. Z czym jest to związane? Czy ludzie przestać kupować bilety na koncerty grupy „Inne zasady”? struktura Grupa w 2003 roku nie zmieniło. Stało się to w ciągu jednego dnia. Pierwszy ogłosił swoją emeryturę Jeannette. Potem poszły Carina. Pozostałe dzieci musiały pilnie szukać zastępstwa. W rezultacie, zabrali tylko jedną dziewczynę – Sofia Ignatov, były solista grupy partyjnej. Wraz z pojawieniem się jej zespół otrzymał drugi oddech. Wraz z zespołem nagrał Alain album "Push – pull". Był bardzo udany.

Konkludując

„Pozostałe przepisy” – grupa, która przyczyniła się do rozwoju rosyjskiej muzyki pop. Wszystkie dzieci, działał jako część tego zespołu są utalentowani wykonawcy i wszechstronnie rozwinięte osobowości. Życzymy im dalszych sukcesów i szczęścia w życiu osobistym!