668 Shares 2673 views

Snow-koty "bary": rodzaje, opis, charakterystyka. Liczba właścicieli

Rosyjska firma „Bary” produkuje śnieżnych koty dla osób w każdym wieku. Istnieje wiele modeli składanych w swoim portfelu. Należy również zauważyć, że ramki śnieżne koty cechują się wysoką wytrzymałością. Są wykonane głównie z aluminium. Tworzywo sztuczne zastosowane w montażu kierownicy odpornego na uderzenia typu.


Kształt foteli mogą być bardzo różne. Oni wydają się być wykonane z PCV. Asortyment firmy ma wiele modeli, które poniesie ciekawe zdjęcia. W ten sposób możemy zawsze wybrać klasyczny lub sportowy model dla dziecka. Jest jeszcze możliwość wyboru do przechowywania śnieżnych koty dla dziewczynek. Aby zrozumieć w sposób bardziej szczegółowy w produktach firmy, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę podstawowe typy urządzeń.

rodzaje modeli

Klasyfikacja śnieżnych kotów prowadzi od rodzaju układu zawieszenia. Zazwyczaj jest on zainstalowany na przedniej zębatki. Jednakże istnieją modyfikacje miejsc amortyzujących. Na rynku są one dość drogie. Ważne jest również, aby wspomnieć, że oparcie nie jest zainstalowany we wszystkich modelach. Kierownice są wykorzystywane głównie plastik. Jednakże istnieją opcje, takie jak jazda na rowerze.

Są przeznaczone dla dzieci powyżej 10 lat. Z kierownice obsługi śnieżnych kotów wzrasta znacząco. W zależności od typu ramki modelu są różne. Produkowane w zakładzie, może albo ze stali lub aluminium oni. Pierwsza opcja jest bardziej trwała, ale zwiększa się masa modelu dość. Ate rozważyć modyfikacje konstrukcji aluminiowych, są one uważane za bardziej lekki i nadaje się dla dzieci do 8 lat. Parametr udźwigu mają jest w okolicach 120 kg.

Model Opis "Comfort"

Powiedział śnieżne koty „Bary” ma dobre recenzje i jest przeznaczona dla dzieci powyżej 10 lat. Model ten odnosi się do urządzenia do składania. Konfiguracja wadze umieszczono tylko 6,2 kg. Jeśli wierzyć opinii kupujących, to śniegu koty siedzi bardzo wygodne.

Ogranicznik obrotów w tym przypadku nie występuje. Ważne jest również, aby pamiętać, że reszta prezentowanego modelu jest wykonana z PVC. Według kolorystyka może się różnić. Lina do holowania standardowo włączone. Pen używał plastiku. Kup śniegowe-cats „Bary” ( „Komfort”) na rynku mogą być tak niskie, jak 3200 rubli.

Recenzje modelu, „Zima”

Powiedział dziecko śniegu koty „Bary” wykonany jest na bazie ramy stalowej. Parametr udźwigu odpowiada 120 kg. Zatem dwoje dzieci z łatwością wytrzymać. Ważne jest również, aby pamiętać, kompaktowe modele. Waży połączone jedynie 6,7 kg. Korek ma rotacji, a system amortyzacyjny jest zainstalowany tylko na przedniej podpory. Jeśli wierzyć opinie klientów, obsługa tego modelu jest doskonała.

Jazda na nartach w tym przypadku przewidzianym przez producenta formie klasycznej. Według wielu właścicieli, oni są usuwane bardzo powoli. Jednak należy zauważyć, że zestaw kół nie jest bardzo szeroki, a starsze dzieci będą niewygodne do jazdy w tym śnieżnych kotów. Kupić go od detalisty może być tak niskie, jak 4100 rubli.

Snow-koty "Snoukid Enimals"

„bary” określone śnieżne koty z tyłu wśród innych modeli o różnej udoskonalony system zawieszenia. Obciążenie może wytrzymać ciężkie. Dla ekstremalnych tras, model ten może być używany. Przestać kręcić kierownicą w tym przypadku nie występuje. Ważne jest również, aby pamiętać, że siedziba tego modelu jest dość niska. To gwarantuje, że podczas zejścia lepszą obsługę. Jednak to śnieg-koty nie są odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 8 lat.

Rama w prezentowanym modelu jest wykonana w całości ze stali. Model ważenia zamontowany cały 7,5 kg. Kierownica wykonana jest z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, jazda na nartach w tym modelu praktycznie wymazane. Siedzisko jest ona wykonana ze sztucznej skóry. Szukaj w tym śniegiem koty „bary” z tyłu na liczniku może być tak niskie, jak 3200 rubli.

Snow-koty "Classic"

„bary” określone śnieżne koty ma znakomite recenzje i jest przeznaczona dla dzieci do 6 lat. zestaw rama nie jest bardzo szeroki. Wskaźnik modelu obowiązkiem jest 80 kg. Bezpośrednio zestaw kół wąski i jest w całości wykonany z plastiku. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, jest to wygodne sterowanie modelu. Jednakże, kręcąc czuć silny. W tym przypadku system amortyzujący pod siedzenie nie jest przewidziane.

Bezpośrednio przez zainstalowany ogranicznik producent ster. Ważne jest również, aby wspomnieć, że jako standardowy użytkownik jest w stanie znaleźć linę holowniczą z uchwytem. Tak więc dziecko może jeździć w sposób niezależny. Kup śniegowe-cats „bary” ( „Classic”) w dniu użytkownik jest w stanie zaledwie 2800 rubli.

Co ludzie mówią o modelu „Shustrik”?

Powiedział śnieżne koty mogą być zakupione dla dzieci od 5 lat. Posiada ramę z aluminium, ale kierownica jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego. W takim przypadku należy ustawić szerokie narty. Model ten nadaje się do stromych zboczach. Ponadto, posiada system amortyzujący, który pomaga w szoku. Jeśli wierzyć opinie klientów, to obraca się podczas opadania w określonym śnieżne koty dostać bardzo łatwo. Na rynku tym modelu można kupić za 4 tys. RUB.

Recenzje modeli „Velta”

Powiedział śnieżne koty „Bary” wykonany jest ze składanym siedzeniem. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, dwoje dzieci zostaną umieszczone na nim spokojnie. Rama zapewnia mocne i odporne na maksymalny ciężar 80 kg. Kierownica nie jest powszechnie stosowany, ale obsługa tego modelu nie jest zły. włączyć ogranicznik skrętu w tam tym przypadku. Bezpośrednio do siedzenia ma 56 cm długości. Do wybrany model może być na 3400 rubli.

Snow-koty "Pati"

Powiedział snow-koty „Bary” Dzisiaj jest duże zapotrzebowanie. Odpowiedni jest dla dzieci powyżej 6 lat. W tym przypadku model należący do klasy urządzeń składanych. Tak więc dużo miejsca do przechowywania nie jest wymagane. producent wykonany z konstrukcji nośnej stalowej. Waży w tym przypadku nie wystarczy. Koło wykorzystuje wąski, ale jest on wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na zimno. Jeśli wierzyć opinie klientów, śnieg-koty poradzić sobie bez problemu. Lina do holowania standardowo dostępne.

Ważne jest również, aby pamiętać, że układ hamulcowy ma typ nożny. Narciarstwo w tym modelu są wykonane z plastiku, ale są one w stanie wytrzymać duże obciążenia. Pod kierownicą, można odebrać torbę do przechowywania, gdy jest to konieczne. Długość miejsce w tym przypadku wynosi 54 cm. wskaźnik nośności modelu jest mała, ale uważa się za normalne, że z aluminium urządzenia. Ogranicznik ster brakuje, a przed zakupem należy wziąć pod uwagę. Zakup określonych śniegu Koty „Bary” jest możliwe do 3900 rubli.

Model Opis "Thins"

To śnieg-koty „Bary” nadaje się dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Konstrukcja nośna jest wykonana w całości z metalu i ma wysoką wytrzymałość. Jeśli mówimy o siedzeniu, jest wykonany ze sztucznej skóry. Bezpośrednio System amortyzacji jest tylko na przedniej podpory. Jeśli mówimy o cechach model waży 6,7 kg.

W tym przypadku stawka cła jest na około 110 kg. Wadą tego śnieżnych kotów można uznać za duży rozmiar. Model ten nie kumuluje się, więc mieszkanie zajmie dużo miejsca. Jeśli wierzyć opinie klientów, jazda na nartach w standardowym pakiecie są stałe, ale należy unikać nagłe stokach. Fotelik jest w tym przypadku prawie usunięte, ale w końcu znikną wzór. Kupić ten model można zapisać ponad 3400 rubli.

Co ciekawe snow-koty „Panther”?

To śnieg-koty „bary” (Wysoki) jest wykonana z bardzo solidnym oparciem. Toczyć Dwoje dzieci w nim, jak to możliwe. Ważne jest również, aby pamiętać, że obecny model jest wyposażony w niezawodny system zawieszenia. Jest to jednak tylko na przedniej podpory.

Jeśli wierzyć opinie klientów, siedziba, w tym przypadku nie jest to trudne. Wykonany jest w całości z PCV modelu sprzedawanego w sklepach w różnych kolorach. W tym przypadku, kierownica ma niski i układ hamulcowy jest przewidziana rodzaju stopy. Cała konstrukcja nośna jest wykonana ze stali. Wskaźnik śnieżne koty nośność jest na poziomie 100 kg. Można ją kupić w naszych czasach 3 tys. RUB.

Cechy modelu „Sowa”

Ten śnieżne koty mogą być zakupione dla dzieci powyżej 6 lat. Seat użył szeroka iz powrotem w tym przypadku jest świadczona. Natychmiast ramka jest wykonana ze stali i stopy zadaniem jest 110 kg. Model waży dość dużo i nie może być składany do transportu. Wysokości siedziska 36 cm.

Ogranicznik producent ster warunkiem. System amortyzujący na przedniej dostępnej pomocy. Ważne jest również, aby pamiętać, że standardowo do modelu, użytkownik jest w stanie znaleźć długą linę holowniczą. Uchwyt plastik wybrany dla niego, i dobrze trzyma w ręku. Kupować wspomniane śnieżnych koty mogą być tak niskie, jak 3800 rubli.