705 Shares 5555 views

Jak obliczyć koszt inwentaryzacji „Dota 2”?

Wcześniejsze gry komputerowe były tylko, że tak powiem sami. Oznacza to, że gra wideo była w to, co nazywa – go zainstalować, uruchomić i czerpać przyjemność. Czy można się zmęczyć tym rzecz – zamknąć grę, i to był koniec. Jak na razie, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna – niemal wszystkich bieżących projektów jest coś okoloigrovoe – przynajmniej osiągnąć lub karty do handlu lub wymiany, które wchodzą po spędzić pewien czas w grze. Ale to tylko minimum – takie duże projekty dla wielu graczy, takich jak CS: GO lub „Dot”, mają znacznie szerszy dziedzinie działalności okoloigrovoe. Podczas gry można dostać rzadkich przedmiotów, które można sprzedać, użycie lub wymianę. Proces ten stał się już integralną częścią tych projektów. Jednak jedno pytanie zawsze plagą graczom: „Ile jest zawartość ekwipunku?” Traktować wszystko ręcznie, oczywiście, nikt nie chce, ale nie musisz tego robić. Istnieją specjalne usługi, które są wolne od razu można obliczyć dokładny koszt inwentaryzacji „Dota 2”, CS: GO, lub nawet wszystkie konta Steam.


Upuszczać przedmioty w grach

Upuszczanie elementów – powód, dla którego wielu graczy chce obliczyć wartość zapasów „Dota 2”. Każda gra multiplayer, można okresowo odbierać żadnych rzadkich przedmiotów – odbywa się to automatycznie podczas czasu spędzonego w projekcie. Zgodnie z tym, im więcej grasz, tym większe masz szanse na zdobycie rzadkich przedmiotów. I co teraz zrobić z nimi? W niektórych przypadkach można użyć ich w grze, jeśli jakakolwiek broń lub dekoracyjne akcesoria. Można również dzielić się nimi z graczami lub je sprzedać, jeśli chcesz. A na ostatnim miejscu, i powstaje pytanie, jaki jest koszt zapasów „Dota 2” lub jakikolwiek inny projekt, bo nie chcę być kimś jesteś oszukuje, jak zawsze każdy ma chęć jasno zrozumieć, w jaki sposób wielkość potencjalnych zasobów on jest właścicielem.

licząc się z kosztami

Jeśli nie żal jej czasu i wysiłku, można obliczyć koszt inwentaryzacji „Dota 2” na własną rękę, dodając do siebie cenę każdego elementu osobno. Ale musisz zrozumieć, że zajmie Ci dużo czasu, a możliwe jest, że w obliczeniach, można uniknąć pewnych błędów i nieścisłości. W związku z tym ta metoda nie działa, zwłaszcza kiedy masz ogromną liczbę przedmiotów. Większość użytkowników, którzy próbują wdrożyć ręcznego liczenia wrażenie, rzucić to coś całkiem szybko. W zasadzie nie powinno się nawet zacząć, ponieważ można dowiedzieć się, ile zapasów „Dota 2”, wydatki są mniej niż minutę.

służby specjalne

Istnieją specjalne usługi, które są absolutnie za darmo i bardzo szybko będzie w stanie obliczyć, ile zapasów „Dota 2” lub jakichkolwiek innych gier dla wielu użytkowników. To nie jest oszustwo, a nie próbować ukraść lub okraść konta – wszystko jest bardzo proste. Od trzeba tylko adres swojej strony do zachęty, jak również profil publiczny. Fakt, że takie i podobne usługi działają na podobnej zasadzie – oni przeczytać wszystkie dostępne informacje i dokonać obliczeń, co daje dokładny wynik. W uzupełnieniu do wysokości wartości zapasów, można obliczyć, ile masz gier, na przykład, albo ile pieniędzy przeznaczyć na ich szkolenie, a także ile kosztować za godzinę gry w każdym projekcie (koszt gry, podzielonej przez liczbę godzin, które można spędzić w nim ). Faktycznie, w ten sposób można dowiedzieć się o cenę zapasów „Dota 2”. W tym przypadku, nikt nie otrzyma żadnych poufnych informacji o koncie. Wszystkie informacje, które służy do liczenia, jest publicznie dostępny.

opis

ocena Inventory „Dota 2” daje nie tylko całkowita kwota – masz szczegółowy raport, który zawiera wiele przydatnych informacji. Można zobaczyć, które przedmioty są wiele warte, sortując je na różne sposoby, aby określić najdroższe i najtańsze przedmioty do ekwipunku i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, można uzyskać wiele przydatnych statystyk, i to zupełnie za darmo.

inne cechy

Różne programy, wykonując obliczenia danych, mogą mieć różne funkcje. Niektórzy mogą pozwolić Ci udostępnić link do wyniku ze swoimi przyjaciółmi, aby pokazać im, co bogaty asortyment zebraniu, podczas gdy inne pozwalają szukać potencjalnych nabywców i tak dalej. W ogóle, jeśli jesteś zainteresowany nie tylko całkowitą wartość przedmiotów w ekwipunku, ale inne cechy, można spróbować różnorodnych usług, które umożliwiają użytkownikom takich usług, aby określić, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. W ten sposób można zawsze mieć świadomość, jakie przedmioty i na jaką kwotę są w magazynie.