857 Shares 4191 views

Jak położyć laminatu własne ręce. Wprowadzenie do technologii

Pierwszym krokiem w r laminatu jest obliczenie jego wysokości, w danym pomieszczeniu. Jedno opakowanie jest przeznaczone do 2 metrów kwadratowych i zawiera 10 płyt. Tak więc, na przykład, 16 metrów kwadratowych będzie wystarczająca zakup pakuje 8 laminatu, lecz jest zobowiązany do podjęcia margines, ponieważ możliwe jest przekroczenie podczas samodzielnego funkcjonowania.

Jak układać podłóg laminowanych własnymi rękami? Należy to zrobić na podstawie tego, że starannie wyrównane. Oczywiście, dzięki czemu jastrych ze specjalnej mieszanki nie trzeba, wystarczy sprawdzić podłogi poziom budynku dla wszelkich zmianach. Podłogi laminowane można układać na drewnianej podłodze, a na linoleum. Głównym warunkiem – gładka powierzchnia. W przypadku dużych różnic lub wstrząsami jeszcze korzystniejszych aby remis. Pozwoli to uniknąć trwałych odkształceń laminatu podczas użytkowania. Trzeba powiedzieć kilka słów na parkiecie. Ta wyrafinowana stylistyka jest bardzo popularny od dawna, więc jej obecność w niektórych domach mogą towarzyszyć falujący, lub odwrotnie, utopaniem indywidualne tablice z poziomu podłogi. Następnie umieścić laminat na podłogę? Przyjść z pomocą młynka, który nie tylko usuwa stare warstwy farby lub lakieru, ale wyrównywania powierzchni.

Do pracy potrzebnej: Podłoże – rolkę pianki polietylenowej według specjalnej techniki lub wyrzynarki, taśmy, taśmy z drewna 20 cm długości, aby zmieścić pomiędzy płyty, ołówka i młotka. Dla łatwiejszego cięcia lepsze wykorzystanie wyrzynarki.

Jak układać podłóg laminowanych własnymi rękami? Okazuje się, że nie jest tak proste, jak byśmy chcieli, bo wygląda jak kolekcja projektanta stylizacji. Płyty są przymocowane do siebie na czterech bokach. Załącznik nazywa zasada pióro i wpust. To jest, gdy grzbiet jednej z płyt jest wprowadzany do rowka drugiego, a następnie młot płyta ściśle dopasowane do siebie.

r technologii laminatu nie jest takie trudne. Możesz zacząć od dowolnego rogu pokoju. Stacking odbywa się prostopadle do okna. Ma to na celu ukrycie szczeliny między deskami laminatu. Dowiedz się, jak położyć laminatu własnych rąk może być w każdym forum na budowie. Najpierw trzeba rozciągnąć wzdłuż podłoża ściennego. Powinno to odbywać stopniowo – pasy, więc nie przeszkadza. Obok niego są ułożone w linii deski pod ścianą i uszczelniona część końcowa. Dla lepszego dopasowania zaleca, aby dopasować je młotkiem, stosując listwę, która jest nałożona na górnej części grzbietu. Na to są słabe dokładnych ciosów, więc rada ciasno obok siebie. Ostatnim elementem wielu cięcia na żądaną długość. Pierwszy wiersz jest gotowy! Między taśmą i ściennych 1 cm wystawionych klinów. Zasada ta jest ważna do naśladowania, tak aby położyć laminat jest nie tylko dla siebie. Druga taśma zaczyna pół desek, a następnie układania postępuje się w taki sam sposób jak pierwszy. Gdy jest zainstalowany, musi być podłączony do poprzedniej. W tym cały szereg grzbiecie aż o 20 °, jest umieszczona w gniazdach, a spada w dół, a następnie wyposażony w płytkę i młotka. Naprzemienne ułożenie płyt laminowanych wygląda oryginalna i nie pozwala im na „spacer”.

Trzeci rząd powinien zacząć z całej płyty, i tak na przemian, aż ostatnia linia układa. Teraz jesteś obeznany z technologią, jak oddanie podłóg laminowanych własnymi rękami. Najważniejszą rzeczą tutaj – to ścisłe dopasowanie deski do siebie. Ścisłe przestrzeganie wszystkich porad i zaleceń będzie chronić przed dalszymi problemami z eksploatacji.