113 Shares 9527 views

Napis na obrączce jest symbolem wierności i miłości lub hołdem dla mody?

Wesele to najbardziej uroczyste, ekscytujące i niezapomniane wydarzenie na całe życie. Każdy z nas dąży do tego, aby wakacje były niezrównane, sprowadzając do codziennych rutyn, takich romantycznych nut, które można sobie przypomnieć po całym życiu.
Napis na obrączku jest tylko tym intymnym i intymnym, co tylko ty i twoi z was znacie, więc ta tradycja staje się coraz bardziej popularna każdego roku. Co więcej, bardzo często pierścionek zaręczynowy jest klejnotem rodzinnym, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Jeśli w rodzinie nie ma takich tradycji, nadszedł czas, aby to przedstawić! A potem napis na pierścionku zaręczynowym, jaki kiedyś zrobiłeś z mężem, będzie symbolem miłości i wierności od wieków dla Twoich dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń.


Bardzo ważne jest podejście do wyboru tekstu, który będzie obecny na tak ważnym atutie symbolizującym życie rodzinne. Ci, którzy nie są ograniczeni w wyrażaniu swoich uczuć, na pierścieniach może być bardzo "mówiąc" grawerowanie na pierścieniach. Napisy zawierające słowo "wieczność" odnoszą się konkretnie do takich. Na przykład "Na zawsze twój" lub "Na zawsze razem". Z jednej strony brzmi tak prosto, ale ma bardzo głębokie i idealistyczne znaczenie.

Pierścienie mogą być wykonane całkowicie z dowolnego materiału – tradycyjnego złota, srebra szlachetnego lub tak stylową i nowoczesną platynę, która coraz częściej wykorzystywana jest do produkcji pierścieni. Nowatorska technologia, która jest obecnie używana, pozwala na napis na pierścionku zaręczynowym absolutnie z dowolnego materiału. Najczęściej jest to zrobione w obrębie obręczy, jakby ukrywała się przed wszystkimi jego przysięgą, ale można też znaleźć zewnętrzny tekst, który wygląda bardzo pięknie na szerokich pierścieniach. Innym przykładem – specjalną stalową biżuterią, która pozwala na wykonanie pierścienia zaręczynowego całego dzieła sztuki. Z reguły pierścień oblubienicy w tym przypadku ozdobiony jest różowym kamieniem, a pierścionek młodzieńca jest niebieski. W tym przypadku grawerowanie jest stosowane na pierścieniach zaręczynowych, tekst jest najlepiej umieszczony zarówno od wewnątrz, jak i od krawędzi, jeśli pozwala na to szerokość obręczy.

Wiele pomysłów na sam tekst, który będzie obecny. Często używane frazy są wykonane na wewnętrznej stronie pierścieni, a łacina, która symbolizuje starożytność tego obrzędu, aby związać ich uczucia. Takie "ślub" można kupić w dowolnym sklepie z biżuterią, dobry wybór pozwala. Nadal jednak większość nowożeńców wolą wymyślić własne opcje, które przypominają im o pamiętnych datach, wydarzeniach itd. Może to być linia z utworu, oryginalne oświadczenie o miłości, własne inicjały i rzeczy.

W przypadku, gdy napis na obrączce nie pasuje, można go rozbić na dwa. Wtedy początek jej będzie obecny na obrączku panny młodej, a końcówka – na ringu pana młodego. Bardzo romantyczna idea jest prawdziwym uzupełnieniem i jednością!

Wybierając tekst, nie płacą hołdu dla mody, która zmienia się stale. Podejście do tej sytuacji wszystkimi odczuciami i duszą, to samo znaczenie będzie jasne i zrozumiałe, a znalezione zostaną niezbędne słowa! Polecam kochać!