599 Shares 3991 views

Dzień Kosmonautyki w przedszkolu.

Dzieci od kołyski, już chętni, by poznać świat i dowiedzieć się wszystkiego co nowe i nieznane im. Biorą się z informacjami na wszystkich poziomach percepcji, od samego początku, że jest to ścieżki dotykowej, a następnie bardziej rozwinięty słuch i wzrok. W ten sposób dziecko powinno wszystko zobaczyć, usłyszeć i dotknąć, a w niektórych przypadkach nawet do smaku. W wieku przedszkolnym dzieci z odpowiedniego rozwoju i adaptacji społecznej mają już sporo wiedzy i umiejętności, ale jest nieodłączną bezgraniczną pragnienie nowej wiedzy. Jeśli to nie zatrzyma się, ale raczej rozwijać i utrzymywać dziecko wraz z wiekiem stają się rozwinęła, harmonijny i wielka osobowość.


Dlatego też, już w wieku przedszkolnym, dzieci powinny mieć jak najwięcej informacji nie tylko o to, co widzą i mogą dotknąć, ale co istnieje we wszechświecie, informując ich o prawami wszechświata i różnych zjawisk. W związku z pięćdziesiątą rocznicę pierwszego załogowego lotu w kosmos został zaproponowany przez rządowego programu – wydać Astronautyki dzień przedszkola. To znacznie poszerzyć horyzonty dzieci i wzbogacić je o nowe wiedzy o nieznanym. W dodatku, wiedząc, że dorośli też coś, czego nie wiem, a może tylko przypuszczać, daje dzieciom zalety czują starszy i mądrzejszy.

Prawie wszystkie dzieci są podatne na marzyć i wymyślać własne światy, nieznanych zwierząt nauki i istoty z innych planet, więc jest zawsze interesujące, aby dowiedzieć się o istnieniu innych planetach innych niż Ziemia, a także o sekretach chowają.

Jak ciekawy problem pomieszczenia.

Do prowadzenia działalności kosmicznej w przedszkolu będzie wymagać pewnego procentu wyobraźni, koloru papieru, kartonu i innych materiałów dla robót robótek. To będzie bardzo interesujące dla dzieci, jeśli w jednym z pokoi, aby utworzyć miejsca w przedszkolu. Aby to zrobić, trzeba ciemne zasłony na oknach, aby stworzyć atmosferę mroku kosmosu, powiesić na ścianach malowane planety Ziemi (w tym możliwe jest, aby narysować szczegół). W środku pokoju powiesić na słońcu. Dzieci mogą również wziąć udział w projektowaniu pokoju: trzeba dać im papier i nożyczki, więc wyciąć gwiazdy, a następnie wkleić je na ścianach.

Zawartość klasy.

Samozatrudnienie powinno towarzyszyć piosenek kosmosu, nowe informacje o planetach, struktura układu słonecznego od pierwszego lotu człowieka w kosmos. Pamiętaj, aby powiedzieć dzieciom, że pierwszym człowiekiem w kosmosie był nasz rodak, pilot-kosmonauta Jurij Gagarin Alekseevich, która znajduje się na statku kosmicznym – satelita „Wostok” został wydany w kosmos iz powrotem na Ziemię żyje. W tym przypadku informacja powinna być dostępna w postaci zrozumiałej dla poziomu przedszkolnego dla dzieci to było interesujące. Wyjaśnij, że od tamtej pory, co roku ten dzień jest obchodzony jako Dzień Kosmonautyki w przedszkolu i na całym świecie.

Możemy fantazjować.

Spędzając dzień kosmonautyki w przedszkolu, można mieć dzieci pochodzić z własnej planety, wyciągnąć go i osiedlić nieznaną nauce zwierząt. Wtedy też, te planety są zawieszone w pokoju, a dzieci przedstawiają swój wyimaginowany zwierzę, mówiąc to, co je, gdzie mieszka, jakie dźwięki są emitowane i zaprzyjaźnić się z nikim. Zatem, pokój stanie się zoo nieznanych zwierząt. Przedszkolaki wysoko rozwinięte wyobraźnię i są łatwe, a odsetki będą wykonywać te prace.

Celem, dla którego odbywa się dzień astronautyki w przedszkolu, ma na celu rozwijanie nieograniczoną myślenia dzieci, które wykraczają poza naszym światem. W opanowaniu podstaw astronomii na początkowym poziomie gry, a także edukacji patriotyzmu i dumy dla swoich ludzi u młodych Rosjan.