445 Shares 1427 views

Maść stłuczeń i siniaki pod oczami. Lista najbardziej skuteczny

Najczęstszym objawem, występujące po okolicy urazu oka i oczodołu, jest pojawienie się krwiaka, lub wspólne, siniak. Krwiak występuje z powodu pogorszenia małych naczyń krwionośnych i przenikanie krwi luźnego tłuszczu podskórnego. Naturalnie, wygląd łupów krwotok wygląd, ale ponieważ natychmiast powstaje pytanie, w jaki sposób pozbyć się siniaka. Wszelkiego rodzaju sposobów na bardzo wiele, ale najbardziej skuteczny wykazać maść od stłuczenia i siniaki pod oczami. Spójrzmy na to, co jest maść stłuczeń, jak one stosowane do możliwie jak najszybciej, aby pozbyć się sińców pod jego okiem.

pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc, które powinny być dostarczane do pacjenta jest zimno lub lodu na miejscu szkody, a jeśli to możliwe – natychmiast zastosowane do maści heparyny dla oczu. Stosując bandaż chłodzącego ułatwia szybkie skurcze naczyń i w rezultacie zmniejszenia odpływ krwi i zmniejszania objętości krwiaka.

Na niewielkim skutkiem uszkodzeń w zimny kompres zaczyna się niemal natychmiast, ale z silną traumą, wraz z wydaniem dużej objętości krwi pod skórą, należy zwrócić się z wykwalifikowanym lekarzem. Jeśli silne stłuczenie może wymagać przebicie na usunięciu resztek krwi i skrzepów.

heparyna maść

Po otrzymaniu obrażeń istnieje potrzeba, aby zastosować maść na miejsce urazu? Siniak? Uwagi dotyczące stosowania maści heparyny bardzo pozytywne, ponieważ szybka aplikacja po otrzymaniu obrażeń pomaga zmniejszyć stany zapalne i wyraźne działanie przeciwzakrzepowe. Ponadto część heparyny maść benzokainy ma działanie znieczulające lokalnego. Maść nakłada się cienką warstwę na powierzchni skóry, a następnie lekko pociera ruchem okrężnym. Powtórz procedura powinna być 2-3 razy dziennie.

Pomimo faktu, że heparyny stosowanej maści od stłuczenia i siniaki pod oczami często ma swoje przeciwwskazania. Tak, to nie zaleca jego stosowanie na małopłytkowość, zmniejszenie krwawienia, otwarte rany krwawienie, owrzodzenie-procesów martwiczych. Z dużą ostrożnością należy stosować maść do obszaru wokół oczodołu, unikając jej kontaktu z oczami.

Drogie markowe odpowiedniki jeśli porównamy koszty i skuteczność leków, jest stosunkowo niedroga maść heparyna, cena jest niższa niż rówieśnicy, i jest około 60 rubli., Ma prawie taką samą wydajność. Jest to przede wszystkim ze względu na brak nadpłaty dla marki farmaceutycznej. Ze względu na niski koszt takiej rzeczy powinny być w każdej apteczce, ponieważ po nałożeniu maści heparyny, podbite oko ustępuje znacznie szybciej.

„Lioton żel”

„Lioton żel” jest odpowiednikiem wyżej wymienionych maści tylko w postaci żelu. Jak heparyna sodowa, ma wyraźną przeciwzakrzepowe i protivoekssudativnoe efekt, a w mniejszym stopniu – zapalną.

W miejscu uszkodzenia należy stosować w niewielkim paska żelu i pociera ruchem okrężnym od jednego do trzech razy dziennie. Przeciwwskazań do stosowania oznacza „Lioton żel”, to należy zauważyć, otwartą powierzchnią rany, szczególnie krwawienia, zaburzenia krzepnięcia krwi. Nie należy również stosować żelu w przypadku nadwrażliwości na lek i ropnych zmian skórnych.

"Troxevasin"

„Troxevasin” oznacza skuteczną maść z siniaki i obrzęki, która produkuje angioprotective wpływ na naczyniach włosowatych naczyń włosowatych i żył. Mechanizm operacji maści opiera się na redukcji porów między komórkami śródbłonka, tym samym zmniejszając przepuszczalność ścian naczyń i agregację erytrocytów. Ponadto, maść charakteryzuje się małym działaniu przeciwzapalnym.

Zastosować należy dwa razy dziennie, stawiając na nieuszkodzoną skórę, masując ruchów poszukujących pełną penetrację maści do skóry. Wyrazić skutek długotrwałego zalecane.

Omówione przeciwwskazania zwiększona wrażliwość na lek, ciąża, wrzodziejące choroby przewodu pokarmowego i przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka, choroby nerek.

„Badyaga Forte” jako remedium na sińce pod oczami

„Badyaga” – przynajmniej znanym maść na stłuczenia i siniaki pod oczami. zawiera ona naturalne składniki organiczne w postaci mikroorganizmów, które mają wyjątkowe właściwości kosmetologii. Daje to efekt maści przeciwzapalne i rozdzielczość, stępienia bólu. Efekt terapeutyczny jest oparty na stymulacji mechanicznej mikronizowany igieł krzemu komórkach nabłonkowych skóry, w wyniku rozszerzenia naczyń, a co za tym idzie, zwiększenie przepływu krwi. Aktywny krążenie krwi w miejscu zastosowania i zapewnia dobry efekt rozwiązywania. Te właściwości sprawiają, że „gąbka świeżej wody”, tak popularne w praktyce kosmetycznej i medycznej.

Powinno ono być stosowane na skórze przez 10-20 minut, delikatnie masując obszar urazu. Następnie lek przemywa się ciepłą wodą. Wśród funkcji aplikacji należy zauważyć, zwiększona wrażliwość na lek, a także unikać kontaktu z oczami leku.

„Hamamelis” jako homeopatycznym dla siniaki

Nawet wśród homeopatycznych mają postać maści, ułatwienie szybkiego zniknięcia siniaków. Ze skutkiem venotonic preparat wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych, poprawiają mikrokrążenie, zastój żylny eliminacji.

forma Maść nakłada się na miejsce uszkodzenia dwa razy dziennie, a przebieg leczenia wynosi dwa tygodnie. Miesiąc później, przebieg stosowania maści należy powtórzyć. Główne przeciwwskazania co do rodzaju leku zwiększa się czułość i zaburzeń układu krzepnięcia krwi.

Środków w celu przyspieszenia procesu odzyskiwania

Istnieje kilka prostych sposobów, które aktywują proces odzyskiwania po otrzymaniu obrażeń. Zatem priorytetem jest użycie zimno lub lodu. Jednak przywiązanie zimno uzasadnione tylko w ciągu pierwszych kilku minut po otrzymaniu obrażeń, a następnie nieefektywne. Jest to spowodowane zatrzymaniem krwawienie i powstawanie skrzepów w naczyniach krwionośnych. Dlatego, w celu przyspieszenia rozprzestrzeniania się krwiaka w późniejszym okresie zaleca się stosowanie ciepła w postaci podkładki grzewcze lub kąpieli. Wieczorem zaleca się również stosować maść na stłuczenia i siniaki pod oczami po kąpieli, gdy skóra do pary i jej pory są otwarte. Źródłem ciepła jest idealne, a grzejnik nie vulgaris wypełniona zbyt gorącej wody.

Doskonały efekt jest obserwowany przez lekkie ruchy masażu na całym obszarze szkody. Łagodne okrągłe ruchy masujące powinien część, która przyczynia się do szybkiego wchłaniania krwiaka zwiększając przepływ mikronaczyń. Ruchy masażu można łączyć z efektu terapeutycznego, stawiając maść na siniaki i obrzęki.

Makijaż jako remedium alarmowy podbitym okiem

Może się zdarzyć, że wygląd podbitym okiem jest tak niespodziewany, że trzeba się go pozbyć jak najszybciej, czyli w ciągu kilku godzin. Potem przychodzi z pomocą makijażu.

Doświadczony profesjonalny makijaż artysta jest w stanie stosować makijażu przez kilka minut, tak że nikt nie domyślać istnienia szkody. Jednak jest to środek tymczasowy, który jest produkowany w najbardziej krytycznym momencie.

Zdrowy i silny ściany naczyniowej

W celu zwiększenia odporności na urazowego naczyniowy czynnik i zmniejszenia krwawienia jest niezbędne w diecie zwiększa ilość produktów zawierających w swoim składzie witaminy C, K, PP, które są niezbędne do tworzenia i dojrzewania kolagenu, który jest składnikiem ściany naczynia.

Tak więc, w codziennej diecie należy wejść kapusta, marchew, morele, cytrusów i innych owoców i warzyw są bogate w witaminy z grupy.

wniosek

I najważniejsze! Dobra maść z obrażeniami – jest brak urazów. Jest to o wiele łatwiejsze, aby zapobiec kontuzji lub choroby, zamiast radzić sobie z jej późniejszej obróbki. Jeśli jednak nadal nie mógł uniknąć szkody, wykonując powyższe zalecenia, ożywienie nastąpi znacznie szybciej.