765 Shares 5908 views

Butterfly Origami – dobry sposób na odświeżenie znajome szare dni.

Wiadomym jest, że origami motyl w japońskiej kultury od czasów starożytnych jako symbol nieśmiertelności. Na przykład obraz kobiecego motyla-cho i mężczyzn jm-cho na papierze był stosowany w przypadku, gdy było to konieczne do dekoracji dzbanki sake, co do zasady, w ceremoniach ślubnych i uroczystości. W dzisiejszym świecie origami motyla ma nieco inny cel. Nie jest tajemnicą, że Entomologowie mają pasję do tego typu hobby jest zbieranie motyli. Chociaż ta fascynacja i jest niezwykle pouczające, ale w tym przypadku nie można zrobić bez zabijania żadnej niewinnej istoty, różne i niezwykłe piękno.

Tak, origami to wyjątkowa okazja, aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, tworząc nie mniej uroczych dzieł.

Yoshio Tsuda, entomolog, rodem z Japonii, jest pierwszym na świecie kolekcjoner motyli, wykonane z papieru. Jako członek Uniwersytetu Nagasaki, to postawił sobie podstawowe zadanie: uczyć się komarów, które przenoszą choroby dość niebezpieczne, takie jak malaria. Przy pomocy prostych wariacji wraz z małym ułamku wyobraźni ożywają w rękach coraz więcej nowych rodzajów motyli papieru. Zazwyczaj Origami papieru motyl zawiera w swoim podstawowym schemacie formy składanej. Krótko mówiąc, formy te są punktem wyjścia, a następnie zostaną wykorzystane w puste miejsca. Sami są typu forma kwadratowy, prostokątny, trójkątny, a nawet odwrotnie. Zwykle dla początkujących motyl origami jest zbudowany na bazie systemów klasycznych.

W celu udzielenia odpowiedzi na pytanie: „Jak zrobić motyla origami”, schemat poniżej. Prosty schemat jest uważany katamaran bazowej. W rzeczywistości, ta forma nie pozwala złych wierszy, więc trzeba mieć cierpliwość. Najpierw trzeba zidentyfikować cztery linie, z których dwa są typu krzyżowego, a pozostałe dwa – po przekątnej. Po tym wszystkim trzeba zagiąć rogi do środka, a następnie rozpakować je z powrotem.

Następnym krokiem jest to, że arkusza starannie złożone w kierunku środka. A następnie górna i dolna strona otrzymanego prostokąta jest także pofałdowana w kierunku środka płyty. Po zabiegu zrobić każdy kąt ciągnąć wewnątrz. W ten sposób za pomocą prostych manipulacji i krótkim czasie otrzymuje się doskonałą motylkowego origami. Bardzo często, w celu przedłużenia żywotności arcydzieł stworzonych zawierać nowe materiały w technice tworzenia tych motyli papieru. Ponieważ nie jest tajemnicą, że papier nie może wytrzymać wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Ie Wybierając najbardziej trwały materiał używany do rewitalizacji motyli, można stworzyć bardziej solidne postać, która może okazać się dość proste do wykonania.

Oczywiście, cienki papier jest najlepiej dopasowana do tworzenia bezprecedensową postać, z powodu słabych kawałków papieru łatwa do złożenia w różnych strukturach. I motyl origami z materiału uzyskanego jest bardzo atrakcyjna. Jednakże, jedynym problemem z tego materiału jest to, że zachowuje zły kształt. W celu wyeliminowania tych niedociągnięć, specjalne techniki zostały opracowane, z których jeden jest nazywany „srebrny sandwich”. Można zapytać, dlaczego to imię? To wszystko jest logiczne, ponieważ „sandwich” nawiązuje do warstw. Określenie „srebra” oznacza, że najważniejszym warstwa jest wykonana z cienkiej folii kuchennej. W tym przypadku, dane produkowane przez tę technologię, dobrze zachowują swój kształt. Lepiej jest, że warstwa folii jest pomiędzy dwie warstwy papieru, a przyklejone na obu stronach. Mówiąc o korzyściach płynących z tej technologii, nie możemy powiedzieć, że takie podejście origami dane są ulgi.