841 Shares 5258 views

Przysłowia z babcią. Przypowieść 1-ta dlaczego nasza relacja z czasem jest coraz gorzej? Przypowieść 2-cia: ja tyle dla niego zrobić, a on nie docenia. Czego on chce?

Przypowieść o pierwszej.


Wnuczka: – Babciu, powiedz mi, dlaczego nasze stosunki są tak dobre na początku, z biegiem czasu, coraz gorzej? Po tym wszystkim, kochamy się nawzajem.

Babcia: – Wnuczka, powiedz mi, jeśli nie posprzątać dom, to co się stanie?

Wnuczka: – skumulowane brud, wszystko będzie leżeć gdziekolwiek …

Babcia: – A jeśli nie odebrać śmieci na ulicy?

Wnuczka – wszystko Droga będzie gruzu, brudu i po pewnym czasie, to będzie trudne do przejścia.

Babcia: – To jak mamy kopim brud wewnątrz. Nasz związek z drugą osobą – jest to droga w obie strony. I z jakiegoś powodu, często nawet nie myśleć, że ta droga powinna być schludny, czysty. Mamy gromadzić żal, gniew, poczucie winy, złość i inne negatywne uczucia, a więc zaśmiecać drogi, że już nie można uzyskać żadnej miłości, żadnej radości, nic. Pamiętaj, wnuczka, dla drogich stosunków też musi wykonać, aby dbać o to, czyste i przywrócić porządek.

A ile zanieczyszczane swój sposób relacje? Jakie są zatory niechęci, złości, gniewu, opłat zgromadzonych na nim? Dbać o to wybić, będziesz ją. Pozbyć się urazy i gniewu. Wiem, że to nie jest łatwe. Ale jeśli chcesz, możesz wszystko zrobić. Istnieje wiele technik zwolnieniu żal i przebaczenie. I oczyścić drogę stosunków nie tylko z ich bliskiej osoby, ale także z ich rodzicami, z dziećmi i innymi ludźmi, których kochasz.

Przypowieść o dwóch: ja tyle, a on nie docenia mnie za to. Czego on chce?

Wnuczka: – Babciu, zaczęliśmy się spotkać z mężczyzną, i chcę, aby go zadowolić, staram się przewidzieć wszystkie jego życzenia, aby dostosować się do niego, jak on lubi robić mu ze mną było dobre i wygodne. Ale z jakiegoś powodu, coraz bardziej ode mnie. Dlaczego? Czego on chce?

Babcia: – Wnuczka, powiedzmy, jeśli spojrzeć na ptaki lub jakichkolwiek zwierząt, jeden z nich przyciąga nikogo? Kogo natura dała więcej kolorów, puszysty ogon, jasne pióra? Samica czy mężczyzna?

Wnuczka: – Mężczyźni są bardziej kolorowe.

Babcia: – Masz rację. Wygląda jak ogon gołąb nastroszył się i wystaje mu klatkę piersiową, idzie z przodu gołębicy, lub jak paw pokazano poza ogonem przed pawica. Więc ktoś, kto ma „zwabić”, a kto „wybierz”? Mężczyźni wykazują kobiety, co przystojny, że są najlepsze.

Kobiety, zwłaszcza w pierwszych etapach związku, często uważają, że gdyby „rozwijać”, „kolanko” jako człowiek, że taka taktyka będzie je włączyć się być zainteresowany i utrzymać mężczyznę, że utknie w lepkiej Super opieki bagno i uwagi, jak mucha w korku i już nigdzie nie będzie chciał odejść.

I tu czyha na nich bardzo duży błąd. Fakt, że nie dają już na samym początku człowieka, aby pokazać swoją męską naturę, aby realizować się jako człowiek, aby móc rozpuścić jak paw przed wami puszysty ogon i popisywać. A dlaczego miałby to zrobić, jeśli posiadasz już wszyscy zrobili i zdecydował, że było dobrze i że on potrzebuje.

Następnie chcesz człowiekiem, aby ci prezenty, pod warunkiem, że zaloty, nie brać niczego za pewnik. Pomyśl, i z jakiego powodu miałby to zrobić, jeśli tylko pozbawił go potrzebą zapewnienia Ci te oznaki uwagi, i wszyscy rzucili się to zrobić samemu. Idziesz do niego wszystkie wyciąć ich zdolności i chęci do zachowywania się jak człowiek, pan zabrał jego najważniejsze, co jest zawarte w nim przez naturę.

A jednak to, co dostaje nam bardzo łatwo, zwykle mało doceniana. Niestety, zasada ta nie została anulowana. A jeśli w „podboju” was, waszej uwagi i miłości człowiek nigdy nie zainwestował żadnego wysiłku, to z pewnością docenią to tak niewiele, pomimo całej swojej gratyfikacji.

Ten błąd jest bardzo niebezpieczne, szczególnie na początku związku, a może po prostu przekreślić wszystkie swoje wysiłki, aby zabić wszystkich swoich oczekiwań. I ten błąd kobiety zrobić z niezwykłą regularnością i szansa zrazić człowieka od siebie blisko 100%.

Ostrzeżenie! Nie mówię, że nie jest konieczne, aby dbać o człowieku. Musimy, oczywiście, ale wszystko powinno być z umiarem, a przede wszystkim biorąc pod uwagę własne interesy, własne pragnienia. Daj człowiekowi, aby pokazać swoją męską naturę, nierozerwalnie związaną z ich naturą.

Można powiedzieć, że wybrany jeden ma takiego podmiotu. Potem myśleć o tym, dlaczego wybraliście taki sam człowiek? A kto jest „zdruzgotany” mu, że istota?

Nie zapomnij, aby kochać i doceniać siebie, drogi kobietę. Wtedy ludzie będą cię doceniać.