696 Shares 6790 views

duże loki

Duże loki, dając pole do nieskończonej najbardziej śmiałych eksperymentów z włosami, jak również ułatwiające Zawsze dokręcić marafet rano, znów w modzie. I to jest bardzo szczęśliwy, ponieważ nie każda kobieta może sobie poradzić z suszarką do włosów, ale na wiatr włosy w papilotach – to nie jest bardzo dużo i przebiegły.


Macha, duże loki i loki na tyle małe, aby nosić wszechstronny: będą one zmieścić się w świąteczne fryzury, i będzie dobry do oglądania jako codziennego opcji. W zależności od nastroju i stroju kobiecego, mogą zmienić sposób, i bardzo dramatycznie.

Oczywiście, aby nie cierpieć, można iść do fryzjera, ale to nie zawsze jest dostępny i nie zawsze wygodne. Dlatego nie jest bardziej łagodny, choć bardziej czasochłonny sposób – trwałą domu.

Każda kobieta w domu ma poręczny środki, za pomocą których można dokonać dużych loków. Ta suszarka do włosów, Curling żelaza, włosy, lokówki. Przypomnijmy sobie przykład z babć, które są nawinięte długie włosy na wałki.

Dzisiaj bardzo wiele rodzajów urządzeń do stworzenia figlarny spiralami, sam wyprodukował kilka rolek, które olśniewały. W tym przypadku, mają wiele możliwości, ale co ważniejsze, być może, jest ich wielkość.

W związku z tym nasuwa się uzasadnione pytanie: jak wybrać lokówkę, nie mylić, a które nadają się do długich włosach, a które – dla medium?

Logiczne jest, że dla dużych loków potrzebują dużych urządzeń średnica oszustwa. Wiele pań, które nie mają domy duże wałki, połączyć je z mniejszych, która jest nawinięta na dolnej, niewidoczny w pasm włosów.

Ci, którzy wolą mieć miękkie fale mogą je uzyskać, nawijania ich na bigudi- bumerangi są dobre, ponieważ nadają się do dowolnej długości.

Pozostałe rolki do dużych loków – aksamit – na wagę złota wśród profesjonalnych fryzjerów i stylistów. Urządzenia te nie są absolutnie boli strukturę włosów, a ich powierzchnia welurowa jest przyjemny dla skóry głowy.

Zwinięte darmowe fale i loki gęste, jak to możliwe i przy prasowaniu domu. Oprócz używania, wiele kobiet stworzyć bardzo oryginalną stylistykę dla krótkich włosów. Na przykład, wyciąg na nici korzeni, a potem, trzymając je między łopatkami prostowników, należy kolistymi ruchami, delikatnie podwijając końce. W tym przypadku wszystko zależy od fantazyjne fryzury kochanki: szerokość pasma i kształt loków i stopień uniesienia włosów.

W przeciwieństwie do prostych, podgrzewane wałki pomóc, aby uzyskać pożądany efekt szybciej, ze względu na fakt, że ich powierzchnia pozostaje ciepło przez długi czas.

Wiele pań najprostszy i najbardziej sprawny sposób, aby uzyskać loki masowych rozważyć zastosowanie lokówki. Każda nić nawija się na narzędziu, tylko przez 15-20 sekund, a następnie mocowane za pomocą lakieru. Tak więc zaledwie dziesięć minut można stworzyć jednolite macha po włosach.

Oczywiście, doskonały duże loki są otrzymywane w środowisku salonie, jednak i w tym przypadku konieczne jest, aby pamiętać, że nie zawsze bioprotsedury bezpieczny i wpływać na strukturę włosa. Jest to szczególnie prawdziwe w Perm, który jest surowo zabronione, aby kobiety w ciąży, matki karmiące, leczenie hormonalne, a nawet w krytycznych dniach.

Chociaż muszę powiedzieć, że dziś biozavivka wykonanej we fryzjerstwie, który jest znacznie bardziej bezpieczne niż to, które zostało wykonane przez naszych matek i babć.

Najlepiej wszystkich eleganckich dużych loki spowodować biochemicznych fali, który tworzony jest trochę więcej niż dziesięć lat temu, zastępując żrących chemikaliów – amoniaku, nadtlenku wodoru i kwasu toiglikolievuyu – analogowej cystyny. Traktowanie włosów nową substancję, w której kompozycja ma aminokwasu, możliwe jest, aby nadać im elastyczności i utrzymanie integralności konstrukcji.