818 Shares 9362 views

Pyszne ciasto z ciasta drożdżowego z dżemem: przepis w pośpiechu

Placek z ciasta drożdżowego z dżemem mogą być otwarte i zamknięte – to wszystko zależy od nastroju gospodyni. Aby przygotować podobne słodkie wypieki pozostawia minimalny czas i koszty materiałowe przy maksymalnej wydajności smaczne. To jest dokładnie to, co chcesz, kiedy pod presją czasu, a zadowolić się czymś domowej och, jak ja chcę.

piękny flan

Zawsze lubię, kiedy widzimy, co jemy. Zgoda, o wiele ładniejszy wnieść do stołu nie jest kot w worku, a pięknie urządzone ciasto z dżemem. Ciasto drożdżowe można kupić w sklepie, z wyglądu pieczenia nie ucierpi. Ale kawałki owoców i jagód, wznoszący się nad tkanej plecionki złotego ciasta, to doda uroku codziennego pozornie mikstury.

Niektóre dżem wybrać?

Naturalnie, ciecz dżem nie nadaje się do pieczenia. Dlatego też najczęściej stosuje się gruszki, jabłka jam, jagody dżem lub truskawki lub jagody wiśni jam Bezpestkowe.

Dla tych, którzy mają czas, aby zagnieść ciasto

Oczywiście, zakup będzie pasował idealnie do pieczenia ciasta, ale ci, którzy korzystają z ciasta wykonany własnymi rękami, twierdzą, że różnica jest oczywista. Różnica ta określa, że pyszne ciasto z dżemem można piec tylko ciasto wyrabiania własnych. Do przygotowania ciasta podstaw, musimy następujące składniki:

 • mąka pszenna – 3 filiżanki;
 • woda (ciepła mleka) – 1 filiżanka;
 • Natychmiastowe suche drożdże – 1 łyżeczka;
 • margaryna do pieczenia – 200 g;
 • Cukier – 1 łyżeczka;
 • sól – pół łyżeczki.

tajemnice drożdży

Placek z ciasta drożdżowego z dżemem był szczególnie bogaty, jeśli ciasto jest umieszczone na cieście. W tym celu jest konieczne, aby sól wlać do szklanki wody ciepłej, cukru i drożdże i odstawiono w temperaturze pokojowej na 20 minut. W tym przypadku, drożdże (nawet jeśli są suche i szybko), jak dopasować i szybko dokonać objętość ciasta i bogaty. Czasami gospodynie staramy się bardziej smaczny wypiek i zastąpić wodę z ciepłego mleka lub składania jaj. Tak nie można, tylko w tym przypadku będzie konieczne zwiększenie część suchych drożdży. Im bardziej obcy (oprócz wody i mąki) składników, tym bardziej drożdże są potrzebne do ugniatania.

Szybki dżem tart: co robić, aż do dojrzałej drożdży?

Nasze ciasto na zewnątrz i szybko, że nie będziemy tracić ani chwili i zrobić kilka krojenia margarynę. Margaryny do pieczenia jest najbardziej odpowiedni do badania, ale czasem otrzymuje z masłem. Optymalne położenie do rozdrabniania kawałki margaryny z mąką deskę do pieczenia. Jednak można to zrobić zarówno na dużą deskę do krojenia lub tabeli na czystą, suchą, w głębokiej miski. Kiedy miękka margaryna jest już dokładnie posiekane mąką, można wlać wszystko do rondla i dodać zbliżający gąbkę.

Przepis: ciasto ciasto z dżemem. baza herbatniki

Pieczenie ugniatanie może być praworęcznych, bo ciasto jest bardzo szybko przestaje przylegać do rąk i tworzy elastyczny i plastyczny com. Aby przesunąć podstawy ostatecznie osiągnięta, muszą obejmować garnka i otrzymując wagę na jedną godzinę w temperaturze pokojowej. Jeżeli dom jest na tyle chłodny, a następnie przez określony czas, odpowiednio wzrasta. Podstawą, z której wkrótce zostanie zwolniony z ciasta drożdżowego ciasta z dżemem, należy prawidłowo Mate. Więc ponownie życie i serca dziurkacza mąka kukurydziana i zostawić, znowu w zależności od temperatury pokojowej przez 30-50 minut.

Ciasto podzielić na dwie części

Jak wiecie, części nie musi być równa wielkości. 3 czwarte ciasta będzie na podstawie bazy ciasta, a pozostała jedna czwarta – do dekoracji jam w formie cienkiej wikliny. Większość z nich jest już możliwe, aby rzucić okrągły kształt do pieczenia tak, aby wystarczyło do krawędzi.

Mamy też sekrety jam

Korzystanie pieczenia dżem, jesteśmy zawsze trochę ryzyka. Każdy właściciel, zwłaszcza jeśli oczekuje gości, doświadczenia i czy dżem zabrakło tortu? Aby tego uniknąć, można oszukać trochę i dodać do farszu trochę skrobi (około 1 łyżka na szklankę). Dawka skrobi można zwiększać lub zmniejszać w zależności od grubości słodkie wypełnienie.

Tworzą pie

Dobry gęsty koralik z masłem do bardzo niewielu ludzi, cieszyć się proces jedzenia, ale pilnować słodkim nadzieniem. Dlatego nie zbawi ciasto tworzyć wysokie. Nasz jam jest teraz dość grube, więc umieścić go na ciasto z serca. I dla bezpieczeństwa warstwy górnej poznamy oryginalną siatkę długiego testu wici. Teraz można umieścić flan z ciasta drożdżowego z dżemem w nagrzanym piekarniku przez około pół godziny. Zadziwiająco delikatny smak zasygnalizuje się z rychłym zakończeniu procesu. Temperatura pieca, nie powinna przekraczać 180 stopni w celu uniknięcia sklejania. Teraz goście będą zadowoleni dokładnie.

Niektóre zalecenia do pieczenia

 • Szczególnie bujne ciasto uzyskuje się, gdy przesianej mąki i ciasta dodaje się do stopionej masła lub margaryny.
 • Silikonowe formy do pieczenia nie są naoliwione. Nie używać oleju formy odpornych na działanie temperatury, ich linii specjalnego papieru, co znacznie redukuje proces czyszczenia.
 • Czasami flan zamiast siatki jako dekoracja buduje prawdziwe warkocze plecione. Zatem, ciasto, wspinaczka staje się prawie zamknięty.
 • Jeśli nie mogą stanowić podstawę jednoczęściowej obręczy tortu, można zrobić to z oddzielnym długi i gruby warkocz.
 • Upiec końcówkę ładnie rumiane, można nasmarować je przed wysłaniem go do pieca roztrzepane z łyżką śmietany jajko.

Cieszyć się herbaty!