352 Shares 8967 views

Mogę wyciąć samego włosy? Omen „obciąć włosy”

Istnieje wiele różnego rodzaju objawów, związanych z włosami. Dlatego też uważa się, że pozbawiony warkocze w żadnym wypadku nie powinny być wyrzucane na ulicę, jak ptak będzie porwać ich Sovet i jedno gniazdo, a poprzedni właściciel będzie ból głowy bez powodu. Pozostała po fryzura włosy należy tylko spalić.


Lub, na przykład, nie wolno wyciąć dziecko dopiero był rok życia, tak aby nie „skracanie” umysł dziecka, a nie „cut off” szczęście i zdrowie. Albo, powiedzmy, taki znak: to nie jest konieczne, aby żonaty mężczyzna przypiął nikogo oprócz jego żony – to prowadzi do zniszczenia małżeństwa. I dziesiątki najdziwniejszych do nowoczesnego przesądami człowieka.

Co jest tak ważne włosy? Dlaczego oni zasługują na taką specjalną, niemal mistyczny stosunek do siebie?

Na włosy traktowane z najwyższą ostrożnością i opieki nawet starych, biorąc pod uwagę ich skupienie energii życiowej i siły roboczej. Kto nie zna historię Starego Testamentu z biblijnego siłacza Samsona, który stał się znany z walki z Filistynami? Miał długie, splecione włosy, i to było wszystko, bohaterski siła i niewiarygodna moc tego człowieka. Samson sam mógł pokonać trzydziestu ludzi i łamać szczęki króla zwierząt – lwa, a kobieta Filistyńczyk Delilah oszustwo nie wytropić tajemnicę jego mocy. A kiedy Samson obcięte, czasem osłabiony, a jego siła, a wróg może łatwo zdobyć nad nim.

Czy to możliwe, aby wyciąć włosy?

Uważa się, że włosy są podane na nie człowiek dla urody, ale jako rodzaj przewodów zasilających z kosmosu energii dla naszego organizmu. twierdzą – pośrednikiem między ludźmi a niebem. W tym zakresie, a zatem nie był to znak. Wyciąć jego włosów – niestety, do zmiany losu na gorsze. Jest to jedno wytłumaczenie. Jest jeszcze inna teoria o tym, dlaczego nie można obciąć włosy. Gdyby ten człowiek skraca obecnie dozuje ponad wieku. Podczas gdy większość przesądów w odniesieniu do kobiet – to było mieć długie włosy od dawna jest symbolem piękna, honoru, dziewiczego czystości i niewinności. Nic więc dziwnego, że dziewczyny w dawnych czasach, miał promiscous związek z mężczyzną przed ślubem prawnej, napiętnowane i ogolone swoje wspaniałe warkocze.

Spotkałem dziewczynę na ulicy, każdy przechodzień mógł od razu domyślić, że przed nim spadł, nieuczciwy kobietę, to do krótkich włosów. Jeśli w tym czasie dziewczynka chętnie poszedł bezwstydnie z włosami iz głowami odkrył, że charakteryzuje go jako pani lekkich obyczajów. Niektóre kobiety w ciąży w naszych czasach wierzy w wróżby i ostrożny wycinek. Wiele osób woli samego włosa urlopu urodzenie, a nie ich cięcia, a nie malować, tak aby nie osłabić przyszły los dziecka. Jednak lekarze w tym zakresie posiadają dość pewną jednomyślną opinię – fryzura przyszła mama na pewno nie jest w stanie wpływać zarówno na zdrowie jej dziecka, z jego przyszłym życiu.

Więc to jest możliwe, aby wyciąć sam włosy?

Spróbujmy rozwiązać ten problem. Osoby o szczególną wrażliwość energii, zdolność uzdrawiania innych, za pomocą własnej siły, innymi słowy, ci, którzy są powołani psychikę, o tym, czy do cięcia włosów może być sobą, to co mówią. Każda osoba, bez względu na to, jak potężny może być biopola, trudno jest pracować z siebie. Nawet ci, którzy są obdarzeni darem uzdrawiania ludzi, nie mogę tego zrobić. A ponieważ włosy – to energia, to lepiej, aby nad nimi pracował kogoś innego, tak że procedura ścinanie nie jest spowodowane szkody właścicielowi czuprynie. Poza tym, istnieją nawet specjalne dni, w których lepiej przyczyną włosy w porządku.

Jeżeli celem jak najszybszego rosnąć włosy po fryzurze, musisz udać się do mistrza w czasach, gdy panuje pełne księżyca. Jeśli włosy wypadnięciem i mieć chęć do ich wzmocnienia, trzeba dostać się do fryzjera na Księżyc Powiększający. Jednak w tym samym czasie, zgodnie z wiedzą ludzi, włosy będą rosły znacznie wolniej. A w czasach słonecznego i księżycowego zaćmienia planu nie mogą być cięte w ogóle – podobno może to prowadzić do choroby. I odwrotnie, jeśli jest złe samopoczucie, że to długo nie przechodzi, zalecamy trochę odciąć końce włosów – a ciało odzyska.

Odpowiedź brzmi: „Nie”

Ogólnie rzecz biorąc, odpowiedź na pytanie, czy najbardziej obniżyć swoje włosy, czy nie, z punktu widzenia osób ze specjalnymi zdolnościami, jest jednoznaczna: lepiej jest zaufać fryzjera. Choć ważne, nawet specjalistyczne płeć: mężczyźni muszą wyciąć mistrz mężczyzn, kobiet – kobiety. Z punktu widzenia prawidłowego dystrybucji energii, nawet jeśli okaże się, że odgrywa duże znaczenie.

Jeśli chodzi konkretnie mężczyzn i czy możliwe jest, aby strzyc tutaj zajmie dużo mniej niż w linii żeńskiej. Czy dlatego, że mężczyźni przesądy różnego rodzaju zwykle nie wzbudzić zaufanie, albo ze względu na silniejszą płeć jest mało prawdopodobne, aby wyprostować się wali nożyczki do paznokci, stojąc przed lustrem w łazience … Chociaż, jeśli weźmiemy pod uwagę powyższą opinię medium i uzdrowicieli, to w równym stopniu odnosi się do płci pięknej, a do silnych. A więc co zrobić ustaleń powyższych faktów oni, każdy decyduje za siebie.

Jeszcze jedna myśl w tej sprawie

Kobiety, wręcz przeciwnie, często obniżyć swoje grzywki przed lustrem lub whisky, nie myśląc o tym, czy możliwe jest, aby wyciąć sam włosy. Gdyby to był miły i pomógł suplement stworzony obraz! Jednak może to najlepiej. Jak wiecie, ta myśl jest istotny, a mówi się, mędrców Wschodu, w co wierzysz – i tak stajesz.

Po prostu trzeba podejść fryzura włosy własnymi rękami z pozytywnym, wiary w sukces i pewność siebie. Sceptycy są przekonani, że istnieje tylko jedna poprawna znak: jego własna fryzura – na brzydkie fryzury. Po tym wszystkim sprawować nożyczki, kiedy jesteś zarówno mistrz i model, oczywiście, elementarny niewygodne.

Wreszcie, mała

Ogólnie rzecz biorąc, jest to możliwe, aby się ściąć włosy czy nie jest to konieczne z tego żart – w sferze prywatnej. Tylko doprowadzić w końcu przyniósł przyjemność, a odbicie w lustrze szczęśliwym i wzbudza zaufanie do własnej irresistibility.