617 Shares 1072 views

Film jakość – dobrymi aktorami, „Łysy pielęgniarka. Pacyfikator "

Nawet ci widzowie, którzy nie są fanem gatunku komedia, w której Film powstał, nie może pozostać obojętna wobec historii opisanej w nim. W filmie a lot of humor i pozytywne, to jest bardzo łatwo patrzeć. Wszystko to – dzięki tej pracy wykonanej przez aktorów. „Bald pielęgniarka. Smoczek „- dobry aktorów komediowych Staraliśmy się zrobić wszystko, co możliwe, tak aby widzowie mogą zrelaksować się przed ich telewizorów.


Jest to bardzo niezwykłe zobaczyć Vin Diesel jako opiekuńczych, biega po domu z pieluch, butelek mleka i zabawki. W ten sposób jest bardzo różni się od zwykle – z karabinem maszynowym i innych rodzajów broni. Ale poradził sobie (i wszystkie inne podmioty) zadanie dobrze.

Fabuła komedii rodzinnej

Jednym z najlepszych Marines został poważnie ranny podczas nieudanej misji. Kiedy był mały, aby otrzymać pomoc medyczną, został wysłany, aby chronić rodzinę zmarłego profesora. Był to naukowiec, który pracował dla rządu. Jego rodzina otworzyła polowanie przestępców, którzy są chętni, aby dostać jeden z wynalazków męża naukowca.

Teraz unflappable i poważny czynnik Sheyn Vulf pilnuje mu pięcioro dzieci. Ale te dzieci w różnym wieku powinna chronić nie tylko od „złych ludzi”, ale także od siebie. Jednocześnie bohater ma prawo zapomnieć o własnym bezpieczeństwie.

Jako opiekunka do pięciorga dzieci okazała się nie być tak proste, jak myślałem wcześniej ściśle wojskowych. Każdy z pięciu dzieci strasznie nieprzewidywalna i niespokojny. Każdy z nich jest w stanie doprowadzić do głowy nawet dorosłego odpowiedzialnego człowieka.

Przed Shane spotkał się z ich młodych podopiecznych, był pewien, że każdy, nawet najtrudniejsze mu na ramieniu. Ale widocznie, ochrona dzieci jest najtrudniejsza misja specjalna do Wolfe karierze. On nie jest obcy, aby pokonać złych facetów. Ale w jaki sposób radzić sobie z grupą dzieci – nie jest jeszcze dla niego jasne.

Szukamy talentów!

Film okazał się sukcesem, potrzebne dobrych aktorów. „Bald pielęgniarka. Smoczek „został stworzony do rodzinnego oglądania, więc każdy został wybrany bardzo starannie. Po tym wszystkim, nawet komedia powinny być lekkie i zabawne, ale także jakościowy nie tylko.

Jak się okazało, Vin Diesel może łatwo poradzić sobie z pracą w gatunku komediowym. Udało mu się nie tylko wspaniały wygląd śmieszne, ale nawet trochę zakłopotany. Wyglądał bardzo nowoczesny niań neusaty. Surowe, ale bardzo miły i uprzejmy.

Tak, obraz może otrzymaliśmy nie jest bardzo dobry i zabawny ze względu na fakt, że dzieci zostały pozostawione bez ojca. Ale w ogóle, film jest wspaniały. Strzelił poprzez konfrontacje spyware i problemów dzieci, ciekawej przygody i humoru.

Cała historia pokazała dobrych aktorów. „Bald pielęgniarka. Smoczek „- Rodzina i artystów tak przyzwyczaił się do swoich ról, wydawało się, że jest to prawdziwy rodzinny z macierzystego piękną kobietą i dobrego i silnego,” Mary Poppins ".

Ale główną ideą obrazka – przywrócenie rodzinie i konwergencja różnych rodzeństwa wiekowych. I to, oczywiście, pomaga łysy pielęgniarkę Shane.

W godzinach wieczornych, na ekranie TV

Jeśli rodzina chce przekazać wieczór, siedząc na ekranie telewizora przy dużym stole, lub siedząc wygodnie na miękkiej sofie, to film będzie im pomóc „Łysy pielęgniarkę. Pacyfikator ". Aktorzy (i rola zagrali w tym filmie) starał się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby uzyskać obraz tylko do rodzinnego oglądania. Do widzów w każdym wieku można było dostrzec w nim coś znajomego, znajomy. Nastolatki mógł zrozumieć, że problemy wynikające z ich wieku, może być rozwiązany. Rodzice mogą pamiętać schemat przy czym w przypadku niezgody może znowu razem zebrać rodzinę.

Dzieci lub misji – co jest trudniejsze?

Film okazał się całkiem zabawne i słodkie. Więc dobrze próbowali rzucać. „Bald pielęgniarka. Smoczek „- komedia dla członków rodziny w każdym wieku, Oto artyści (zarówno dorosłych jak i dzieci) i pracował na sumieniu. Brittany Snow (rola Zoe Plummer), Maks Tiriot (rola Seth Plummer), Morgan York (rola Lulu Plummer), Kigan Huver (grany przez Petera Plummer), pomimo młodego wieku, udało się pokazać relacje w rodzinie. Wszyscy aktorzy są wybierane po prostu super, każda postać była bardzo naturalny, żywy i naturalny. Feyt Ford, który grał w filmie Dzhuli Plammer, matka pięciorga dzieci, był uosobieniem macierzyństwa, kobiecości i delikatności. Aktorzy filmu „Bald pielęgniarki. Pacyfikator " i udało się pokazać rozpoczynającego przyjaźni i wzajemnego zrozumienia, wzajemnego wsparcia i w trudnych czasach.

Terrorysta lub pielucha?

Tak więc, „Łysy pielęgniarka. Pacyfikator ". Aktorzy zaproszeni do gry w tej komedii, chętnie wyrazili zgodę. Po tym wszystkim, pomimo wielu filmach, które zbierają ogromne kin i otrzymanych nagród na festiwalach filmowych, nikt nie uchyla się dobrą historię rodzinną.

Co dziwne, ale pielęgniarka Shane, jak przez kilka lat członkiem elitarnej jednostki „Navy SEALs” i odwiedził w moim życiu w wielu krytycznych zadań, nad śmiertelne niebezpieczeństwo zawsze był gotów do każdej nieoczekiwanej sytuacji, w uzupełnieniu do przedszkola. Teraz wilk stoi problemy innej kolejności: konieczna jest zmiana pieluszki Plummer, że dla byłego Marine jest znacznie trudniejsze niż wygrać zwycięstwo kilkunastu terrorystów.

Więc dostać filmów „Bald pielęgniarka. Pacyfikator ". Aktorzy dał widzom trochę święto, które nie kończy się tam od czasu jego premiery na ekranie (w kwietniu 2005) został jedenaście lat.