700 Shares 6994 views

Jak nauczyć się tańczyć do dubstepu tańca?

Dubstep – taniec, który nazywa się kierunek muzyki, pod którym jest on wykonywany. Ten gatunek pojawił się w 2000 roku w południowym Londynie. Dla tej muzyki charakteryzuje się specyficznym rytmicznej jasności i żywy dźwięk. Efekt ten osiągnięto dzięki obfitości niskiej częstotliwości dźwięków basowych, tym gradem ciosów tańczących w niewyobrażalnej i nieprzewidywalny wirowym ruchem, jakby osoba zarządza sztuczną inteligencję.


Jak nauczyć się wykonywać dubstep taniec?

Przede wszystkim, trzeba poczuć rytm muzyki. Słuchać dubstepu, poczuć „nastrój”, postarvytes uchwycić główne elementy muzyki i tańca. Uwaga sukcesy tancerzy, nauczyć się poruszać.

Podstawą tańca

Dubstep – taniec, który łączy w sobie kilka stylów, zapożyczonych głównie z elektrycznego-boogie – taniec, to jest prawdziwy „Klondike” z różnych obszarów rodzajowych. Ten styl łączy w animacji, popping, płynność, veyving i innych. Wszystkie te elementy są zintegrowane. Dlatego, aby nauczyć się tańczyć techniki, będzie musiał ciężko pracować i studiować wszystkie te style.

Stanowi ona podstawę dubstepu, elektroniczne , mechaniczne ruchy , które naśladują taniec robota.

Z jakich elementów składa się dubstep (dance)?

Rytm, ostrość i prędkość przepływu zależy od konkretnego utworu. Nie uniwersalne rozwiązanie – trzeba słuchać i czuć muzykę. Na początku może to być trudne, ale w końcu musi wyjść. Aby czuć się pewnie na parkiecie, konieczne jest, aby wypracować podstawowe elementy lustrze. Ważne jest, aby osiągnąć wyraźne i ostre, ale jednocześnie pełen wdzięku i sferoidalnego wydajności. Gdy ciało pamięta pewne ruchy, można swobodnie korzystać z nich w zależności od brzmiącej muzyki.

Dubstep (taniec) składa się z nagłych przyspieszeń i opóźnień. W niektórych przypadkach, nawet zatrzymać. Ruch może być krótki i ostry i może być przedłużone. Można nagle przejść od slow do szybkich ruchów, i vice versa. Najważniejsze jest to, aby wyglądać ładnie i ekologicznie.

Celem tańca – na nastrój, tempo i rytm utworu, aby czuć się i złożyć go do charakteru. Trzeba pokonać oryginalną muzykę i za pomocą swojego ciała, aby przekazać nastrój widza. Trzeba całkowicie połączyć się z nieprzewidywalnym lawiną dźwięków.

Wszyscy tancerze mają inny charakter i poczuć nastrój tym samym torze, więc dubstep – taniec, który daje pokój dla wyobraźni, zdolność do wyrażania siebie i przejąć inicjatywę. Rytm i tempo będą takie same dla wszystkich, więc będzie jednoczyć ludzi tańczy.

W tym kierunku, nie ma wzorca. Są tylko ogólne wytyczne. Każdy może korzystać z tego, co mu odpowiada. Taniec ewoluuje, więc nie można po prostu skopiować pomysły innych ludzi, ale także do przedstawienia własnych.

Bogactwo wariantów wyposażenia jest imponująca. Można wykonywać różne zakręty, zakręty, fale, nagłymi ruchami całego ciała lub tylko rąk lub stóp. Podczas tańca widz wystąpić różne iluzje. Jeśli wystarczająco silny, ale gładki, ciągły ruch jest to uczucie, jak gdyby ciało taniec jest wygięte w miejscach, gdzie nie jest to możliwe.

Im bardziej profesjonalny masz, tym bardziej skuteczny będzie twój taniec. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się wykonywać gwałtowne i niespodziewane przejścia i opanować nieprzewidywalnego i fascynujący taniec.

Dzieci Circus jest zabawa Awtowo
832 shares 1340 views
Powolne Waltz – Historia
238 shares 7583 views
256 shares 7114 views