512 Shares 2453 views

Sarah Connor ( "Terminator") – aktorka Linda Hamilton

Rola Sarah Connor w „Terminatorze” dla aktorki Linda Hamilton był śmiertelny – w jednej chwili cały świat o tym wiedział. Mimo, że aktorka nie jest już wystąpił w dowolnym mega filmu, jego imię w historii Hollywood, zdołała utrwalić.


Sarah Connor ( „Terminator”): aktorka, która gra, a jej biografia

Aktorka, która grała Sarah Connor, urodził się w 1956 roku w amerykańskim stanie Maryland. Linda Hamilton – była nazwa przyszłej gwiazdy – urodził się z siostrą bliźniaczką, i niech Leslie „iść do przodu” się przez 6 minut.

Dzieciństwo w przyszłości Sarah Connor był trudny. Na początku mój ojciec zginął w wypadku samochodowym, gdy Linda miał tylko pięć lat; potem matka ożenił się po raz drugi i musiał przyzwyczaić się do „nowego” tata; i wtedy dziewczyna zaczęła problemy psychologiczne nad faktem, że nie różni się od swojej siostry. Najprawdopodobniej przyszła aktorka nie czują swoją tożsamość i starał się znaleźć go wszelkimi dostępnymi środkami: Linda pomalowane włosy w niewyobrażalnych kolorach, wykonane ekstrawaganckie fryzury, a nawet stout.

Idąc do szkoły, dziewczyna chciał być strażakiem, ale nie zapomnij, aby przejść do szkoły teatralnej z siostrą. A potem nadszedł czas, aby poważnie określona zawodu.

Zacząć działać karierę

Linda otrzymał pierwszy stopień w Washington College. Ale zawód działając był nechuzhdoy niej zbyt, a ona w każdym przypadku jest absolwentem kursów teatralnych Lee Strasberga. Po tym, zdecydowano się przenieść do Kalifornii – blisko Hollywood – i starać się budować karierę aktorską.

Po kilku epizodach, gdy Linda był w stanie pracować w telewizji, szczęścia uśmiechnął aspirująca aktorka, a ona wpadła do filmu pełnometrażowego o nazwie „Gra o morderstwo.” Obraz został nakręcony w gatunku akcji. Linda Hamilton otrzymał główną rolę w nim.

Również w 1980 roku ukazał się „przemoc i małżeństwa”, w którym Hamilton grał w parze z Mikki Rurkom. Dla obu głównych ról byli pierwszymi w ich karierze. Ale bardzo szybko Linde uzyskać postać Sarah Connor ( „Terminator”) – aktorka wydawała przewidział to wydarzenie, ponieważ po 1982 roku nie było ani śladu nadwagi: Hamilton wrócił w doskonałej formie fizycznej.

„Terminator”: aktorzy i role

Pierwsza część filmu akcji kult wydany w 1984 roku, reżyser filmu została wykonana przez Dzheyms Kameron. „Terminator” – film, który wiele się zmieniło w stosunku do twórców filmowych z komputerowymi efektami specjalnymi. Dzheyms Kameron starali się w pierwszej części filmu, a w następnym.

Jedną z głównych ról zagrał Arnold Shvartsenegger, który miał już kilka współ-gwiazdą w tle. Inną gwiazdą filmu był Maykl Bin, który grał Sarah protector – Kyle Reese. Jeśli Terminator został przysłany z przyszłości zabić Sarah Connor i wyeliminować szanse na wygraną ludzi na maszynach, które Kayl Riz wykonane syna Wysłannika Sarah, a ponadto jego celem było uratować jej życie. W końcu umrzeć i Terminator, Kyle. Przetrwał tylko Sarah Connor.

„Terminator” aktorka Linda Hamilton można uznać za szczęśliwy bilet do świata kina.

"King Kong żyje"

W 1982 roku został uhonorowany Linda odgrywać główną rolę w K / F „King Kong żyje”.

Film był rodzajem kontynuacji taśmy 1976: obraz zaczyna się z faktem, że publiczność uczy – King Kong zmarł, był w laboratorium badawczego i stał się bestią świnka, która weszła w stan śpiączki.. Temat nie zginął, konieczne jest, aby wszczepić mu nowe serce, ale jak to zrobić, jeśli zwierzę jest wyjątkowy na swój sposób?

A tu okazuje się, że nie ma na świecie innego takiego giganta ape – kobiety, które z powodzeniem dostarczane do Stanów Zjednoczonych. Ale sytuacja wymyka się spod kontroli, a King Kong ucieka z ośrodka badawczego wraz ze swoją nową dziewczyną.

Linda Hamilton grał w roli filmowej naukowiec Amy Franklin, który stara się uratować zwierzęta przed wyginięciem.

"Terminator 2"

W 1991 roku, ekrany na kontynuację przeboju uznaniem, a druga część maszyny docelowej z przyszłości ponownie staje Sarah Connor. „Terminator” aktorka spotkała się z entuzjazmem, jako drugi film mógł umieścić go w światowej klasy gwiazdy.

W tym czasie Terminator Schwarzenegger zaprogramowany przez syna Sary i musi chronić kobietę i samego siebie. charakter Schwarzeneggera, w przeciwieństwie do bardziej doskonałego maszynie – T-1000.

Cała akcja jest przekształcony w spektakularny konkurencji między maszynami: walka, strzelanie, Chase motocykli, samochodów i innych pojazdów. „Terminator”, aktorzy i roli, która nie różni się zbytnio od pierwszego filmu, w '91 przekroczyła wszelkie oczekiwania. Opłaty w kinach na całym świecie po prostu „się wzbogacić”, filmowców, ponieważ otrzymały 400 mln więcej niż zainwestowali. Film otrzymał cztery „Oskara”, a Hamilton ostatecznie ustalone w zawodzie aktorskim.

Życie po „Terminator”

Jednak aktorka z jakiegoś powodu nie chcą brać udziału w sequelu. Lub scenarzyści nie uznają to za konieczne, aby przedłużyć życie swojej bohaterki. Krótko mówiąc, w „Terminator 3” Linda Hamilton nie jest usuwany, jak w „Terminator 4” używając tylko swojego głosu, i że fakt ten nie jest wymieniony w napisach końcowych.

W 2008 roku została uruchomiona telewizja serii „Terminator. Kroniki Sary Connor” W historii, seria stała się kontynuacją drugiej części „Terminatora”. Ale w tej serii, Linda nie brał udziału. „Kroniki Sary Connor” nie jest rozciągnięty, a dwa sezony i zostały zamknięte po 31 odcinków.

I Linda Hamilton nadal działać w filmach: w 1997 roku na ekranach spośród filmu przygodowego „Dantego”, w którym spółka była Linda Pierce Brosnan. Było więcej projektów, ale nie zostały nawet przetłumaczone na język rosyjski. Najnowsze dzieło ról stalowych Linda w produkcjach filmowych „Chuck”, „Call of the Blood” i „Call”.

życie osobiste

W karierze Lindy Hamiltona można nazwać tylko pamiętną rolę w „Terminatorze”, ponieważ inne projekty pozostawały w cieniu. Aktorka, jak widać, ich poglądy na temat tego, co powinno być jej życie w Hollywood.

Mając już dwukrotnie żonaty, Linda ma dwoje dzieci, którzy zostali po rozwodzie z nią żyć. Aktorka kilka domów w Hollywood i Malibu. Zdjęła maksymalnie jednego filmu rocznie, a wydaje się, że nie goni popularność.

Aktorka przyznaje, że kocha, kiedy ma czas na papierosa bez pośpiechu, zjeść lody czy podróż do Europy.

Być może powodem zmiany priorytetów było zaburzenie dwubiegunowe, które dręczyły Linda od wieku dojrzewania. W ciągu 30 lat, choroba wzrosła, a nawet aktorka musiała poddać się leczeniu. Więc teraz Hamilton jest powolny tryb życia i nie szuka przygody.

Jednak plotka głosi, że zostanie obciążona większą część „Terminatora”, który nadal będzie Linda Hamilton. „Terminator: Genesis” w 2015 roku stał się franczyzy filmu, w którym Linda nie brał udziału. Być może aktorka ponownie gotowy, aby powrócić do ekranu na obraz Sarah Connor w ciągu kilku lat?