717 Shares 1128 views

meble kuchenne dla małych kuchniach: oszczędność miejsca

Co to jest „mała kuchnia”? Każdy właściciel inwestowania zwyczaj pokojowej w tej koncepcji jego znaczenie. Niektóre skarżą się na małym obszarze w pomieszczeniu, drugi – na nieracjonalne układ (w kształcie litery L, wąska przestrzeń lub wieloboczny). Jednakże, jeśli wolisz, możesz wybrać swoje rozwiązanie dla każdego z tych przypadków. Kuchnia meble dla małych kuchniach , aby pomóc zorganizować przestrzeń tak, że nic nie brakuje lub nie jeden centymetr powierzchni użytkowej.

Dokonywanie mały pokój, konieczne jest, aby stosować się do kilku zasad dobrej organizacji przestrzeni, a mianowicie:

  • Urządzenia gospodarstwa domowego :. zmywarka lub pralka, lodówka, kuchenka, itd. powinny być umieszczone tak, że nie ma przejścia i nie przeszkadzać w swobodnym przepływie wokół pokoju.
  • meble kuchenne dla małych kuchniach muszą być umieszczone w taki sposób, że powierzchnia robocza nie jest złamane. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dużych obiektów, takich jak szafka lub wąskie piórnik, to najlepiej, aby umieścić je na krawędzi zestawu słuchawkowego.
  • Również w celu zaoszczędzenia miejsca na meble kuchenne na małe kuchnie rozmiar może mieć prosto ostre rogi, które często są po prostu zapobiegać i zaokrąglone lub fazowane kształt.
  • Przy wyborze szafy ścienne powinna uwzględniać wysokość sufity i wzrost właścicieli lokali. Eksperci zalecają zainstalowanie półce w odległości około 60 cm od powierzchni roboczej.

Po dokonaniu mały pokój na całej ogromnej mebli będzie musiał zapomnieć o takie rzeczy zaśmiecania już małą powierzchnię pomieszczenia. Ale w tym przypadku, małe meble kuchnia będzie wyglądać świetnie w połączeniu z wysokimi szafkami. Więc to jest możliwe, aby osiągnąć znaczny wzrost w przestrzeni wizualnej.

Oczywiście, najlepiej meble kuchenne dla małych kuchni – to wnętrze, wykonane ze szkła lub tworzywa sztucznego, z dużą ilością elementów dekoracyjnych. Fasady takich mebli mają lśniące błyszczące wykończenie. Przy odpowiednim oświetleniu podobne zestawy słuchawkowe nie tylko pomagają optycznie powiększyć pomieszczenie, ale także sprawiają, że lżejsze i airier.

Na organizację wnętrza małej kuchni, a przede wszystkim należy rozważyć przechowywanie i rozmieszczenie przedmiotów gospodarstwa domowego. Można używać zestawu ukrytego głównie box komórki. Oni nie zajmują dużo miejsca i są bardzo niewielkie, ale doskonale pasuje do słoików z przyprawami, naczynia kuchenne i wiele innych. Jeśli kuchnia jest długa i wąska, byłby najbardziej korzystny układ mebli w linii wzdłuż ściany. Zamknięte okna jest lepiej zmienić na otwartych półkach, stołem i wymienić klapkę lub stolik służący na kołach.

Producenci mebli oferują szereg urządzeń, za pomocą których można znacznie zwolnić pracę kuchnię. Na przykład specjalne szafki na zawiasach ze składanymi drzwiami lub automatycznym rolet. Również popularne szafki kuchenne z wbudowanymi tac w kilku rzędach na każdym szczególe. W tabeli pod zlewem pozwoli zaoszczędzić przestrzeń w miejscu pracy, można umieścić detergent i inne przedmioty gospodarstwa domowego. Konsola metalu lub kratka z magnesami pomaga bezproblemowo pomieścić niezbędne naczynia kuchenne: widelce, noże, chochla, itp szafce narożnej z karuzeli półki pozwalają wykorzystać każdy kąt pokoju .. meble kuchenne dla małych kuchniach jest już dostępny w szerokim zakresie, jeśli chcesz, możesz wybrać dokładnie taki model, który będzie zwiększyć przestrzeń roboczą swojego pokoju.