701 Shares 2837 views

Kogut i Tygrys: zgodność. Zgodność w horoskopie Tygrysa i Koguta

Są ludzie, którzy na pierwszy rzut oka wydają się być stworzeni dla siebie nawzajem. Nie obejmują one jednak koguta i tygrysa. Zgodność tych dwóch wydaje się niewiarygodna. Są zupełnie odmienne i na pierwszy rzut oka nic wspólnego. Kogut kocha porządek we wszystkim. Bardzo ważne jest, aby przestrzegał wszystkich zasad, nawet w małych sprawach. Tygrys, z drugiej strony, ma ogromny udział egoizmu i nie ma się martwić o rzeczy nieistotne. Tygrys i Kogut mogą lubić siebie nawzajem i są w stanie kochać nawet dużo. Jednak te stosunki nie będą proste. Ci dwaj będą musieli ciężko pracować, aby zostać razem.


Charakter

Kompatybilność Tiger i Rooster jest w dużej mierze spowodowana różnicą w ich postaci. Kogut potrzebuje stałego ruchu. Był aktywny i nie lubi siedzieć nieruchomo. Jednocześnie zawsze ma plan i działa ściśle według niego. Tygrys jest trochę taki sam jak on. Jest również aktywny, ale wszelkie ramy i zasady są mu obce i nieprzyjemne. Działał tylko wtedy, gdy chce. Tygrys rzadko wątpi w poprawność swoich działań. Czasami nawet nie myśli o moralności. To zachowanie jest jedną z najważniejszych przyczyn wszystkich konfliktów i sporów. Te dwa są mało prawdopodobne, aby uniknąć skandali. Kogut jest skrajny i niesamowicie dumny. Jego zdaniem wszystko, co robi, ma rację i nie ma innych opcji. Tygrys z kolei działa na swój sposób. Nie lubi słuchać opinii kogoś innego, ma własne, co czasem jest niezrozumiałe dla innych.

Miłość

To wspaniałe uczucie może dotknąć każdego serca. Kogut i Tygrys, których kompatybilność jest mało prawdopodobna dla kilku, może także ulegać emocji. Te dwa są pewni siebie. Mogą zrobić wrażenie i są popularne wśród innych. To właśnie ta cecha przyciąga ich do siebie nawzajem. Związek tych ludzi na początku będzie jasny i imponujący. Kogut podziwia Tiger i podziwia go przy każdej okazji. Na początku Tigger będzie mi się podobało. Jednak bardzo szybko takie zainteresowanie stanie się irytujące. W rezultacie rozpoczną się konflikty i spory.

Konflikty

Zgodność Tygrysa i Koguta będzie zagrożona, jeśli nie mogą być bardziej tolerancyjni i uważni. Tygrys nie jest używany do hamowania emocji. On nie będzie nieśmiały w wyraaniach, aw razie potrzeby będzie poważnie krytykowany. Początkowo pasje zaczynają się gotować. Te dwie rzeczy będą przenoszone przez miłość. Będą mogli poświęcić cały swój czas na relacje. Jednak wkrótce wszystko się zaprzyjaźnia i zyje życie codzienne. Kiedy to nastąpi, staje się jasne, że ani Tiger, ani Rooster nie są gotowi oddać. Są samolubni i nadal będą trzymać się ziemi do końca. W takim przypadku tygrys zacznie się zachowywać spokojniej. Może być odłączony, a nawet obojętny. Tygrys lubi oglądać reakcję partnera. Kogut, przeciwnie, nie lubi czekać. Nieustannie wypowiadać się i komentować każdą sytuację. Kogut i Tygrys, których zgodność może być zagrożona, są namiętnymi naturami. Jednak oba są gotowe raczej niż dać.

Wspólne zainteresowania

Ci dwaj próbują udowodnić swój punkt widzenia, bez względu na to. W tym celu dostrzegają znaczenie ich istnienia. Tygrys i Kogut są arogancki. Początkowo przybliża ich do siebie. Każdy z nich będzie dumny ze swojej połowy. Jednocześnie uważają się za wyjątkowe i niepowtarzalne. Sytuacja ta nie potrwa długo. Wkrótce zaczną walczyć o miejsce lidera w parze. Kogut i Tygrys (ich kompatybilność często wydają się niewiarygodne) mogą stać się dobrymi przyjaciółmi, partnerami biznesowymi, miłośnikami. Walka o władzę i ambicje prędzej czy później zajmie ich oczywiście.

Samiec Tygrys, samica Kogut: zgodność

Ci ludzie są zupełnie inni. Ludzie z pewnością zastanawialiby się: jak mogliby się ze sobą spodobać? Trudno zbudować trwały związek. Jest egoistą, dąży do wolności i nie toleruje żadnych ram ani zasad. Ten człowiek jest rewolucyjny. Kogut jest używany do życia zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Ważne jest, aby znać wszystko z wyprzedzeniem. W przeciwnym razie poczuje się niepewna i stara się uniknąć takiego sojuszu. Ta pani nie lubi siedzieć. Jest niespokojna i zawsze dąży do przodu. Człowiek Tygrys jest zupełnie inny. Nie bał się, a dużo myśli przed zrobieniem czegoś. Nie lubi się rzucać. W głowie Tygrysa zawsze istnieją plany na odległą przyszłość. Ma własny harmonogram, znany tylko do niego. Ta osoba żyje z wolą intuicji. Obydwaj partnerzy są przyzwyczajeni do życia na swój sposób. Jeśli chcą zachować związek, będą musieli zmienić i negocjować. Jest to dla nich trudne, ponieważ ani Rooster, ani Tiger nie lubią być drugimi.

Mężczyzna Kogut i Kobieta Tygrys: Zgodność

Ta para, podobnie jak poprzednia, zostanie zniszczona przez poważne pasje. Postrzegają świat i ludzi na różne sposoby. Tygrys to człowiek nastrojowy. Ta kobieta często daje do inspiracji i ulotne pragnienia, podczas gdy człowiek nie może żyć bez porządku i ścisłych nakazów. Kobieta tygrys jest w stanie wiele. Ona łatwo rozwiązuje wszelkie problemy i zawsze wypełnia swoje zobowiązania. To wspaniała żona i matka. Jednocześnie potrzebuje wolności. Musi po prostu komunikować się z przyjaciółmi. Kogut przeciwny, stara się usprawnić i podporządkować wszystko swoim prawom. Jest aktywny, zawsze w biznesie i pracy. Nie lubi i nie może odpocząć. Kogut i Tygrys mogą być razem. Jednak ich sojusz nie będzie spokojny i szczęśliwy, chyba że para robi ogromny wysiłek.

Jak wzmocnić relacje

Horoskop zgodności (Rooster i Tiger) nie wróży dobrze dla pary. Jeśli jednak spróbujesz, związek może być silny i trwały. Tygrysy powinny być bardziej uprzejmi i tolerancyjni. Kogut wymaga wysokiej oceny. A jeśli nie znajdzie tego domu, będzie szukać gdzie indziej. Jednocześnie powinien być na straży. Tiger nigdy nie toleruje zdrady w jakiejkolwiek formie. Takie eksperymenty będą śmiertelne dla tych stosunków. Najlepszym rozwiązaniem jest początkowo zgadzać się na to, czego chcą – długie relacje lub samozasadność. Praca nad relacjami jest konieczna. Tygrys powinien zwracać większą uwagę na partnera, a trochę mniej siebie. Musi pamiętać, że dla Roostera, porządek we wszystkim i uznanie jego osiągnięć są niezwykle ważne. Kogut będzie musiał być bardziej zrelaksowany w kierunku lekkiej uścisku Tiggera i nie bacząc na niektóre z jego działań.

Jak relacje się rozwiną?

Pomimo tego, że horoskop nie obiecuje cokolwiek dobrego, nadal powinny być razem. Ich związek będzie jasny i niezapomniany. Mimo wszystkich problemów i trudności, z którymi się spotkają, nie powinni się rozpaczać. Trudno im zrozumieć. Jednak po tym, nie pożałują. Ponadto, po tak żywej relacji, inni będą wydawać się nudna i bez życia. Ze względu na połowę trzeba pracować, a wynik nie będzie się długo czekać. Najważniejsze jest to, że wysiłki te powinny być wzajemne. W przeciwnym razie nic się nie dzieje. Jeśli związek osiągnął cel i nie można ich wyrównać, nie należy go tolerować. Ta para będzie trudna do zrozumienia. Mogą kochać się nawzajem, być przyjaciółmi, pracować razem i budować wspaniałe plany. Kłótnie i konflikty między nimi są nieuniknione. Jeśli potrafią je pokonać, pozostaną ze sobą na zawsze, a jeśli nie, pożegnają się bardzo szybko.