483 Shares 6071 views

Lek „Allohol”: skutki uboczne

Jestem pewien, że wielu ludzi, którzy mają problemy z przewodu pokarmowego, słyszałem takiego preparatu jako „Allohol”. Skutki uboczne leku zostaną opisane poniżej. Dowiesz się również, że zawierają te tabletki, które właściwości są nieodłączne w nich, jeśli mają one żadnych przeciwwskazań, i na jakich chorób są one przypisane.


Skład, opis, pakowanie

Skutki uboczne „allohol” bezpośrednio związane z komponentów wchodzących w jego skład. Zgodnie z instrukcją, żółty, powlekana, dwuwypukłe tabletki zawierają pierwiastki czynne, takie jak pokrzywa ekstrakcie, węgla aktywowanego, suchego ekstraktu żółci i czosnku. Również w leku obejmują różne adiuwanty.

Farmakologia leków

Co to jest lek „Allohol”? Jej działanie ma na celu wzmocnienie procesy formowania żółci w organizmie człowieka.

Zgodnie z instrukcjami, lek wchodzi w życie ze względu na odbicia błony śluzowej jelit. Po otrzymaniu tabletek wydzielniczą pokarmowego i działanie silnika staje się aktywny, co zwiększa ilość wydzielanej żółci. Uznaje się również lek wpływa na czynność wątroby wydzielniczą.

Preparat „Allohol” (efekty uboczne, to reakcje są przedstawione poniżej) jest przypisana jako zastępczego leczenia w obecności uszkodzenia kwasów endogenne w pęcherzyku żółciowym. Należy również pamiętać, że lek ten może mieć słabo wyraźne działanie przeczyszczające.

Własności leku

Jakie właściwości są nieodłącznym tabletek „Allohol”? Niekorzystne reakcje po podaniu leku występują rzadko. Specjaliści, że lek poprawia emulgowania tłuszczów w diecie oraz proces trawienia w ogóle.

Biorąc pod uwagę, że kompozycja leku obejmują ekstrakt czosnku „Allohol” znacznie zmniejsza procesy gnicia i fermentacji w jelicie. to również zmniejsza objawy wzdęcia.

Kinetyka leku

wchłanianie leków z przewodu pokarmowego następuje dość szybko. Zawiera cholowego chenodeoksycholowy kwasy, które proces 7-dehydroksylację w przewodzie pokarmowym.

Należy również zaznaczyć, że kwas chenodeoksycholowy metabolizm w wątrobie.

wskazania

Czy brać pigułki „Allohol” trzustki? Efektem tego leku w takiej diagnozy jest bardzo skuteczny. Ponadto, jest przewidziany do dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego, przewlekłe zapalenie wątroby, a także miejsce zaparcia, które występuje z powodu atonia jelit.

Przeciwwskazania

W jakich warunkach nie powinny stosować pigułkę „Allohol”? Działania niepożądane mogą być zwiększone, jeśli lek jest przyjmowany z calculous zapalenie pęcherzyka żółciowego, ostre zapalenie trzustki i choroby wrzodowej przewodu pokarmowego.

Należy również zauważyć, że nie jest zalecane, aby adresy środki, jeśli pacjent jest zdiagnozowany żółtaczki, ostrego zapalenia wątroby (powstającego wskutek niedrożności dróg żółciowych), podostre lub ostre zwyrodnienie wątroby.

Nie należy przyjmować tabletki „Allohol” Ludzie, którzy mają wysoką wrażliwość na jego składników.

Instrukcje użytkowania

Jak wziąć pod uwagę to lekarstwo? Tabletki używać wewnątrz trzy razy dziennie w ilości dwóch sztuk. Zebrane „Allohol” korzystnie po posiłku.

Dzieci do lat siedmiu ten lek jest podawany w ilości jednej tabletce. Dzieci po siedmiu latach dają taką samą dawkę jak dorośli.

Leczenie tym lekiem powinno trwać 3-4 tygodni. Po przerwie 3 miesięcy, przebieg może być powtórzony.

W celu zapobiegania tego leku jest stosowany w celu zapobiegania ostrej kamica żółciowa i gepatoholetsistitah.

Należy zauważyć, że pojawienie się oznak poprawy pacjenta może nastąpić natychmiast, ale tylko 5-8 dni leczenia. Dopiero po tym okresie pacjent został zmniejszony ból w prawym górnym kwadrancie, i znikają wszystkie objawy niestrawności.

Tabletki „Allohol”: skutki uboczne

Jak wspomniano powyżej, uważany za lek rzadko powoduje żadnych skutków ubocznych. Chociaż w niektórych przypadkach może nadal przyczyniać się do rozwoju różnych reakcjach alergicznych i biegunka.

Jeśli wystąpią takie reakcje u pacjenta, lek natychmiast przewrócił. Co do zasady, w tym przypadku negatywne skutki znikają na własną rękę.

przypadków przedawkowania

Weź pigułkę „Allohol” powinno tylko lekarz zalecił dawki. Wynika to z faktu, że w nadmiarze wymaganej ilości leku, pacjent może rozwinąć się zgaga, biegunka, nudności, i świąd. Również we krwi może zwiększyć poziom transaminaz wątrobowych.

Interakcje z innymi lekami

Zgodnie z instrukcją lek „Allohol” nie jest zalecane, aby łączyć się z tymi lekami, które składa się z kolestypol, cholestyramina, wodorotlenek glinu. Wynika to z faktu, że leki te mogą zmniejszać absorpcję znaczy pod uwagę, przy czym jego skuteczność terapeutyczna jest ograniczona.

Koszt i analogi

Z pewnością wszyscy wiemy, że lek „Allohol” ma dość niski koszt. Pakiet ten lek jest tylko 15-40 rubli.

W odniesieniu do podobnych środków, tylko „Allohol-UBF” można przypisać do analogów strukturalnych „allohol”. Jeśli leki te są przeciwwskazane do was, są one zalecane, aby zastąpić leki, które są analogami ich żółciopędnym skutku. Leki te są następujące: "Ursodez", "Altaleks", "Hofitol", "Vitanorm", "holosas", "Gepabene" "Ursofalk", "Odeston", "Ursol", "Tykveol".

Należy również zauważyć, że wartość wszystkich tych aktywów znacznie przekracza koszt leku przed nami.

opinie

Teraz wiesz, co stanowi „Allohol” pigułki. Przeciwwskazania i skutki uboczne leku to przedstawiono powyżej.

Większość opinii na temat tego leku są tylko pozytywne. Zgodnie z pacjentem „Allohol” pigułki skutecznie zwalczać choroby pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

Wielu ludzi, którzy biorą ten lek, opisują go jako tanim, naturalnym produktem o doskonałej choleretic efekt.

Należy również zauważyć, że lek ten jest często używany do utraty wagi. Specjaliści przypisać stosowania leku przez to, że znacząco zwiększa przemianę materii, a tym samym zmniejszenie ilości szkodliwych substancji i toksyn w organizmie człowieka. Jednak lekarze mówią, że „Allohol” nie jest panaceum. Odchudzanie może być stosowany tylko w połączeniu z ćwiczeń i diety.