153 Shares 3890 views

„Step”: podsumowanie. „Step”, Czechow

historia „Step” Czechowa została napisana w 1888 roku. Fabuła będzie podane w tym artykule. Praca oznaczona nowego podejścia do narracji: obrazy czytelnik widzi przez postrzegania rzeczywistości, protagonista – Yegorushka. Są one uzupełnione o komentarze autora, które pomagają odkryć osobliwości świata i zrozumieć duszę ludu.


Rozdział 1: Uzyskiwanie ścieżka

Wcześnie rano lipca. Od miasta powiatowego opuścił zniszczony leżanka, który prowadził młody KUCHER Deniska. W nim było trzech pasażerów: rektor kościoła ojca Christophera, Kuzmichev Ivan Ivanych kupca i jego dziewięcioletni siostrzeniec Yegorushka. Dorośli poszedł sprzedać wełnę i zaniósł chłopiec idzie do szkoły.

Tak zaczyna Czechowa „Step”. Skrócony opis fabuły nadal odczucia Egorushka. Był sam po raz pierwszy i teraz, patrząc wokół, przypomniał, jak na Wielkanoc do kościoła. A jednak – jak zmarła babcia. I nagle zawołał litości dla siebie. Wuj i ojciec Christopher mówił o korzyściach płynących z uczenia się. A widok chłopca już wydawało się nieograniczone (szczegółowy opis nie pozwala podsumowanie) step. Czechow powiedział, że po odparowaniu życiodajna rosa całym przygnębiony od upału. Yegorushka zmęczony i obojętnie przyglądał się monotonne wzór. Pozostawił kosiarki i kobiet w tej dziedzinie, stado psów i owiec varlamovskie. Ahead wiatraka, które nie znikają z pola widzenia.

Rozdział 2. Halt

W południe, zatrzymaliśmy się w strumieniu. Znajduje się pod bagażem, jedliśmy pieczone jajka i ciasta. To kontynuuje historię Czechowa „Step”. Fabuła wprowadza czytelnika do życia ojciec Krzysztofa. Od dzieciństwa mówił kilkoma językami, miał wiedzę w wielu naukach, chciał uczyć się w Kijowie. Ale rodzice nie błogosławić taką decyzję, a chłopiec pozostał w kościele, gdzie spędził całe swoje życie. Kto jest ojcem Christopher nic nie oszczędził, bo jego ojciec nie złamać wolę, choć był pewien, że uczenie się jest konieczne. Ten pomysł zainspirował Yegorushka. Potem rozmawialiśmy o wełnie i niektórych Varlamov.

Przekąska, dorośli poszli do łóżka. Chłopiec udał się do wsi, grał z przebudzonego Deniska, którzy w głębi serca był jeszcze dzieckiem. Wreszcie trafiliśmy na drogę, aż do wieczora przed oczami błysnął Yegorushka ten sam wzór jak w godzinach porannych.

Rozdział 3. W gospodzie

O zmierzchu rozliczane w starszego Żyda. Moisevitch serdeczność Mojżesza nie było żadnych ograniczeń, ale goście nie odważył się na noc: trzeba było znaleźć tajemniczą Varlamov. Kupiec i Ojciec liczone pieniądze – Yegorushka nigdy nie widziałem takiej sterty. Piłem herbatę. Rozmawialiśmy Żyda zamieszkania. Sleepy właściciele Yegorushka traktowane marchew – są w trudnej sytuacji, że teraz nie ma kto zająć się chłopcem.

Więc to jest możliwe do określenia przedmiotu rozdziale 3 oraz jego podsumowanie. „Step” Czechowa kontynuuje opisując wygląd Żyda znanego w dzielnicy Dranitskoy hrabiny, który również nadzieję zobaczyć Varlamov.

Rozdział 4. Spotkanie z bagażem

Półśnie Yegorushka usiadł obok Deniska. Myślał o Varlamov, który był bardzo bogaty i nieuchwytny i pięknej hrabiny. Jego usypiające zapachy i dźwięki stepu, zanurzone w ciemności. Spanie chłopiec obudził głos. Ten Iwan Iwanowicz poprosił mężczyzn, którzy towarzyszą konwój, co złowili około Varlamov. Yegorushka następnie przeszczepione na dużych beli wełny i był zadowolony, że można wygodnie położyć się spać. Wuj poprosił ludzi, aby nie urazić jej siostrzeńca i obiecał go odebrać jak najszybciej wizytę w Molokai. Jest to początek nowego rozdziału oraz krótki opis.

Step Czechow opisuje w swojej historii często. Ale rano Yegorushka bardziej zainteresowani w konwoju i ludzi, z którymi jechał dalej. Dwanaście wózki i pięciu mężczyzn towarzyszył im. Obok wózka, na którym leżał chłopiec, starzec przyszedł Panteley, który mówił i skoczył jakby zamrożone.

Kiedy zatrzymał się przy studni, Yegorushka zobaczyłem innych podróżnych. Silny, pewny siebie Dimov, który zabił węża na drogi i spowodować resztę niechęć Teamsters. Emelyan, były chórzysta teraz stracił głos. Brodaty Kiryukha bliskiej szalony. Zaskakująco czujni Wasia, którzy mogli zobaczyć i usłyszeć, co inni nie były dostępne.

Rozdział 5. Na rzece

Stało się nieznośnie gorąco. Zatrzymali się przy rzece. Kierowcy bawiły się w wodzie. Kiedy złapany raka, pobiegli w dół do wioski dla Dragnet i złowionych ryb, z których gotowane owsiankę. Yegorushka wybiera również pływać, psuje nastrój Dimov. Mężczyzna chwycił nogę i prawie utopił. Po tym, chłopiec siedział na brzegu i patrzył na innych.

Co jeszcze napisał Czechowa w swojej historii? „Step”, podsumowanie który czytasz zawiera również opis mszy w kościele wsi, gdzie nuda Yegorushka poszedł, i spotkał się z sklepikarza, nalivshim mu herbatę.

Wracając do rzeki, bohater ze wszystkich jadł owsiankę i słuchał opowieści ludzi o ich dawnego życia, która była lepsza niż obecnie.

Rozdział 6. Ognisko

Wieczorem udaliśmy się na drodze. Yegorushka obserwował niebo pojawiają się gwiazdki, i myślałem o mojej babci. Wydawało mu się, że nigdy nie umrze. I Pantelei wszystko nadal ich niekończącą się historię.

Do północy, ale zapalił ogień. Aż gotowanej owsianki, zaczęliśmy rozmawiać o pomordowanych nie daleko od tego miejsca kupca. Tematem była kontynuowana Pantelei, które, według niego, raz omal nie stał się ofiarą złodziei. I choć w tej historii czułem dużo fikcji, Yegorushka słuchała z zapartym tchem.

Później zbliżył się do ognia przez nieznajomego. Jego młoda żona poszła do matki, a on był w jej oczekiwania nie wiedział, co ze sobą zrobić. A szczęśliwy wyglądających mężczyzn spowodowana cały smutek. Yegorushka znowu ogarnęła nuda, i wspiął się na jego koszyka.

Budząc się, że widział chłopca, który w końcu Varlamov wszystkim szukać w puszczy. Był to mały człowiek w brzydkiego konia. Po rozmowie z woźniców i przeklinał jego jeździec jechał z drogi. Były to dwa dni nowego Yegorushka życia. Jednak to nie kończy się podsumowaniem. „Step” Czechowa wciąż siódmy rozdział.

Rozdział 7. Burza

W nocy znowu siedząc przy ognisku. Rozmowa nie okazują. Poza Smokes wywołał kłótnię z Yemelyan i Yegorushka, od początku się nie podoba pierwszy z nich bronił śpiew. Zdenerwowany chłopiec wspiął się na beli i zaczęła płakać, chcąc być w domu.

Dahl był czarny, było duszno. Wkrótce gwałtowna burza. Konwój ruszył do przodu i usiadł na bele Yegorushka przeżywa niesamowity strach. Wydawało mu się, że zbliża się od tyłu olbrzyma. wszystko było moczone i mrożone bohaterem. Dudnienie grzmotów i błyskawic lśniącej nie można było uciec. Pierwszy Yegorushka ochrzczony i nazywa Pantelei. Potem wziął w posiadanie pewności, że burza nie będzie końca i zabić go. To był najgorszy moment w życiu chłopca, jak wynika z fabuły powieści i jej podsumowanie.

„Step” Chehov A. P. dalej opisuje bohatera choroby. Już w chacie wiejskiej nie mógł się ogrzać i zachwycali. I wcześnie rano udaliśmy się na drodze znowu. Yegorushka z niejasnym świadomości trząsł się z zimna na moim Bose.

Rozdział 8: Koniec drogi

Wreszcie wszedł duży dziedziniec, a chłopiec usłyszał głos Dennis. Ojciec Christopher przetarł pacjenta Yegorushka, a następnie przykrył go kocem i kożuch. Z rozmowy dorosłych chłopiec zrozumiał, że sprawa z włosami nie powiodło się.

Następnego ranka bohater czuł zdrowy. I po śniadaniu śledzone NP Toskunovu matka dziewczyny. Iwan Iwanowicz zgodził się z nią na temat pobytu, dał siostrzeńca do szkoły, a następnego dnia z ojcem Christopher Deniska i poszedł do domu. Yegorushka samo cierpienie i łzy zadowoleniem życie w cudzym domu.

Tak kończy A. P. Chehov "Step". Fabuła głowic wolno przenosić tylko najważniejsze momenty historii.