389 Shares 6802 views

Pszenica kolor włosów dla kobiet

Piękne blond włosy, wiele kobiet chce mieć. Zwłaszcza teraz modny kolor włosów pszenica. Zaczyna się od łagodnych dźwięków i przechodzi w głębokich odcieniach żółtych. Kolor ten ma tendencję do naturalności i odpowiednią sprężynę tsvetotipu. Lekki złoty, beżowy, ciemny złoty doskonale odcieniach kasztan, mokka, czekolady. Dlatego stylowy wygląda barwiące nici.


Pszenica naturalny kolor włosów (foto) – to rzadkość, więc właściciele takich włosów należy dbać o niego.

Jak zdobyć pszenicy kolor włosów

Blondynka nie można się urodzić, ale może się stać. Obecnie istnieje ogromna różnorodność kolorów, który jest tak łatwo być przekształcone! Łatwo kolor pszenicy zamienia się jasnymi włosami. Aby rozjaśnić naturalną blondynką można nawet skorzystać z masek ludzi:

  1. Miód maska. Naturalny miód jest stosowany do czystej, lekko wilgotne włosy. Umieścić w plastikowej torbie lub czapki. Med przemywa się po 8 godzinach.
  2. Maseczka z rumianku. 100 gramów kolorów przegotowanej wody, pół godziny sączy się i dodaje się do około 50 ml nadtlenku wodoru. Mieszanina ta została nałożona na całej długości włosów, w wieku 40 minut, a następnie płucze się przy użyciu ciepłej wody szamponu.
  3. Maska z gliceryną. 150 gramów rumianku wyrzucane do wrzącej wody. Nalegaj 2 godziny. Napięte infuzji miesza się z glicerolem (60 ml). Nałożyć i pozostawić włosy pod warstwą 35 minut, a następnie zmyć.
  4. Maska z pokrzyw. Po umyciu włosy płucze wyciąg z rumianku z pokrzywy (mieszanina 2 łyżek w 1 litrze wody). Następnie włosy zawinięte na 15 minut. Następnie kosmyki spłukano stężonym infuzji rumianku (rumianek 1 część – 1 część wody). Godzinę później procedura jest powtarzana z pokrzywy.

Właściciele jasnobrązowego włosy mogą splot, znamienny tym, że barwniki stosuje się przez dodanie wosku bez amoniaku.

Jeśli masz naturę ciemnej lub czarne włosy, lepiej jest zaufać profesjonalistom.

Farbowanie ciemnych włosów odbywa się w kilku etapach:

  • Włosy wybielone.
  • Kiedy stosuje się dostatecznie Lekkość zamki wielokrotnie utleniacza.
  • Rozprowadzenia kompozycji barwiących od korzeni do końców.

Procedura może być przeprowadzona na raz i może być rozszerzony na kilka dni. Niewielka szczelina pomiędzy przebarwienia pozwala na włosy do odzyskania.

W trosce o warkoczach pszenicy kolorze

Trzeba użyć szampony koloryzujące, balsamy, aby zachować kolor włosów. cień pszenica szybko zmyta bez użycia specjalnych narzędzi. Piękno włosy wymagają stałej opieki. Bez niej, włosy zamienia szary lub żółty.

korzenie włosy muszą być stale odcień. Jeśli ciemne włosy, najpierw je odbarwić, a następnie pomalować. Aby utrzymać grubość i połysk włosów należy stosować nawilżające i odżywki używać różne maski nawilżające.

Odpowiednie dla koloru włosów pszenicy

Zwykle loki cień w harmonii ze skórą. Dlatego też światło koloru pszenicy włosów jest połączona z blada skóra, złote pszenicy – ciemniejszych i pszenicy jasnobrązowego z połyskiem – z ciemności. Jeśli masz trudności w wyborze odcienia, spróbuj przymierzyć kilka peruk pszenicy. Kolor, który lubisz najbardziej, twój!