232 Shares 9128 views

Manta: receptur i technik gotowania.

Okazuje się, że płaszcz przedstawił nam narody Azji Środkowej. Z wyglądu nie różnią się znacznie od pierogów, ale to tylko fałszywe złudzenie. W przeciwieństwie do zwykłych pierogów, to danie jest parzona. Warto zauważyć, że jako nadzienie, zwykle używane pokrojone na małe kawałki jagnięciny z cebulą. I to jest bardzo ważne, że właśnie posiekane, zamiast po prostu przewijane przez maszynkę do mięsa. Aby właściwie przygotować pierogi, recepty , które zawierają wiele niuansów, niezbędne jest zgodne z zasadami określonymi poniżej. tak więc:

 • podczas modelowania kącika powinno być zapewnione bez rąk, butelka lub wałek do ciasta, więc dostanie całkowicie zamknięte;
 • w procesie oddzielenia specjalną kaskane Manti Zabrania się ich kruchym;
 • Różne receptury naczyń rozumie się wszystkie rodzaje z dodatkiem mięsa mielonego (cebula, koper, marchew, etc.) i dodanie różnych gorących przypraw;
 • Istnieją możliwości ich modelowania z otwartym górze w postaci kubka.

Można gotować manti prawdą, tak jak to się robi przez Uzbeków. Okazuje się, że jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać na początku. Gotowanie uzbeckie knedle, przepisy opisane poniżej.

Potrzebne składniki:

 • Mąka pszenna (pół kg);
 • jajka (5 sztuk);
 • mineralna (nie więcej niż 150 mm);
 • Filety z polędwicy wołowej (1 kg);
 • cebula (funt);
 • sól (20 g);
 • mielony pieprz (7 g);
 • Tłuszcz kurdjuchnogo (poniżej 150 g).

Dojazd do przygotowania ciasta. W tym celu konieczne jest, aby wymieszać jajka, mąkę, sól i niewielką ilość wody. Wyrobić ciasto, toczą się w kłębek, obejmuje wszelkie tkaniny (puste) i pozostawić około 30 minut w celu usunięcia gotowej Następnie wałek ciasta jest w postaci pojedynczej warstwy (która jest grubość 1-2 mm) i podzielić na równe kwadratów (10 10 cm).

Następnie przystępujemy do przygotowania nadzienia. Aby to zrobić, musimy drobno posiekać mięso wołowiny (można przekazać je przez maszynkę do mięsa, ale z dość dużą kratę). Dodać mielone mięso mielone cebula, azhgon, pieprz i sól woda (kilka łyżeczek), wszystko dokładnie wymieszać. Następnie pocięte kawałki (rozmiar ziaren) tłuszcz ogona.

I po tych wszystkich etapach, jesteś gotowy do przyrządzenia pysznych i niezwykle smaczne danie. Czy wiesz jak rzeźbić pierogi, i że należy to zrobić? Jeśli nie, to jest to, co można dowiedzieć się za pośrednictwem tego artykułu.

Więc przygotować pierogi, receptur, z których powinny być uważnie obserwowane, i aby to zrobić, wykonaj następujące kroki. Umieścić w każdym placu testowego mięsa mielonego (1 łyżka stołowa. Spoonful) i tłuszczu (tyle 1st kawałek), a następnie przymocować górną część ciasta. Aby uniknąć jego suszenia, wytwarza się w pobliżu serwetek kluski i następnie umieścić je na smarowanie wstępne oleju kratowego (warstw) Manta-Kaskala tylko tak, że nie stykają się ze sobą, posypać je zimną wodą i gotować dokładnie zamknięte nie więcej godzin (korzystnie 45 minut). Jeśli zauważysz, że podczas przygotowywania pierogów będzie stopniowo wysycha, dosłownie można podlewać je kilka razy i stelaży z ciepłą wodą. Jeśli masz zamiar gotować je w osolonej wodzie, jak pierogi, będą gotowe w pół godziny po zagotowaniu wody.

Gotowane pierogi zaleca śmietanę lub katyk, albo wypełnić swoje bogate bulionu, dodać trochę zielony kolendry i czarnego pieprzu.

Jednakże manty receptury są różne, można wytwarzać w różny sposób. W tym celu należy smażyć na oleju aż formacji perekalennom zarumienienia zrobić, a następnie umieścić je w Manti kaskan i już parę, doprowadzić do pełnej gotowości. Nawiasem mówiąc, te pierogi gotować będzie trochę szybciej, zaledwie 25 minut.