856 Shares 1822 views

Nowoczesne Robin Gud. Seria „Strzałka”: aktorzy i role

W zwykłych czasach to jest – prosty mieszkaniec miasta, a nocą – bojownik o sprawiedliwość. Jego nazwa – Green Arrow. Aktorzy i rola udanym serialu natychmiast lubiana przez publiczność. Spodziewano światowy sukces. Powodem popularności jest fakt, że oprócz Arrow, show prezentuje szereg innych znanych komiksowych bohaterów, którzy współdziałają ze sobą w dowolny sposób.


W tym artykule będziemy mówić o serialu „WWW”, aktorów i roli, które zostały ciepło przyjęty przez wszystkich fanów science-fiction.

początek

Wiele znaków fikcyjne ostatecznie poświęcony film. I nie był wyjątkiem, a nasz bohater – Green Arrow. Aktorzy i role, które grali, kochany przez wszystkich, którzy lubią komiksy i wiedział tło Oliver Queen. Postacie Od kilku lat badano pisarzy, które mogły tak blisko do oryginalnej historii. On zajmuje się produkcją kanału CW. Po udanej premierze odcinka pilotażowego, że przedłużyła serię do czterech pór roku.

W centrum – zwykłych ludzi

Po playboy Oliver Kuin brakowało. Kiedy wrócił pięć lat później do Starling City, myślał dużo w tym czasie swego życia, postanawia odkupić ludzkość. W godzinach popołudniowych, Oliver jest wciąż tym samym człowiekiem pań, ale w nocy przywdziewa kostium i bohaterską staje się Vigilante z jurorów swoim wyroku w sprawie przestępstwa.

To było głównym elementem historii. Z biegiem czasu, projekt pojawia się wiele postaci drugoplanowych, ujawniają osobiste tajemnice i wewnętrzne przeżycia bohatera. Aktorzy serii „Strzałka” nie było łatwe odlewanie. O najważniejszym z nich – w dalszej części artykułu.

„Boom”: aktorzy i rola serii

Chociaż kandydaci do głównej roli było mało, twórcy preferowanym kanadyjski aktor Stephen Amell. Urodził się w 1981 roku, studiował w prywatnej szkole dla chłopców. Działając kariera rozpoczęła się wraz z dramatu „Coffee House” i „zamknąć krąg”, a także pierwszy sezon „Hotel Dante”, po którym Stephen został zastąpiony przez innego uczestnika.

W uzupełnieniu do „Strzałki” Amell posiada innych udanych dzieł. Jego osiągnięcia są imponujące: „Stallion”, „Bliscy przyjaciele”, „przybysz”, „Private Practice”, „Pamiętniki Wampirów”.

Amerykańska aktorka Keti Kessidi dostał obraz Dinah Lorel Dens – córki Czarnego kanarka, członek Justice League, walcząc na zamówienie, adwokata, prawnika, który wierzy w niewinność. Kathy sama odziedziczyła talent transformacji swoich sławnych rodziców – piosenkarka pop Devida Kessidi i modelu Sherry Benedon. Twierdzili, że zaczęła działając dopiero po ukończeniu studiów. W tym czasie uczęszczała działających kursów.

Pierwsze pojawienie się w telewizji odbyła się w 2003 roku, gdy Cathy miała dwadzieścia lat. Spektakl „Brygada damskie” i „w siódmym niebie” została następnie filmach „Click”, „Kiedy dzwoni nieznajomy”, „Zrobione”. W 2007 roku aktorka zdobyła rolę w udanym serialu „Supernatural”. Poniższe projekty były "Melrose Place", "przybysz", "Gossip Girl". I dopiero po tym, że twórcy postanowili powierzyć Cassidy główną rolę kobiecą w „strzałki”.

Amerykanin Colin Donnell urodził się w 1982 roku. Od dzieciństwa uwielbiał mówić publicznie: śpiewał pieśni i wzięli udział w scenie. W szkole, Colin wykazać cyrkowych, dla którego zdobył clown nick. Jednak z podziałką wpadł na pomysł, aby działać w filmach. Donnell – serial aktor. Jego filmografia obejmuje takie przeboje jak „Pamiętam wszystko”, „Pan”, „W polu widzenia.” W 2014 roku dostał rolę w serialu "The Mysteries of Laura" i "Lovers". Jego znak „Strzałki”, Tommy Merlyn, w pierwszym odcinku jest kluczowym bohaterem, najlepszy przyjaciel Oliver Queen. W kolejnych sezonach jego rola uzyskał charakter drugorzędny, co pozwoliło Colin skoncentrować się na innych prac.

potrzebne Heroes' znać osobiście

Wraz z pojawieniem się Starling Miasto tajemniczy protektor wielu innych komiksowych bohaterów książki dokonały się odczuć, wychodzi na światło dzienne. Taka funkcja nie mógł pomóc, ale docenią fani serii „strzałki”. Aktorzy i rola serialu są opisane poniżej:

  • Thea Królowej, otrzymał swoją drugą nazwę – Mia Durden – opowiada sojusznika i partnera Green Arrow, później jest pół-siostra Olivera. W serialu, granego przez amerykańskiego Willa Holland, znana z serialu "The OC".
  • Felisiti Smouk – haker, komputerowy geniusz. Często jest zapewnienie wszelkiej możliwej pomocy dla głównego bohatera. Rola odgrywana przez aktorkę Emily Bett Rickards.
  • Defstrouk Terminator – złoczyńca, antihero. Shredder, dawny żołnierz, zabójca, został podwyższony zmysły i refleks. Jego rola w serialu spełnia Nowozelandczyk Manu Bennett.
  • Roy Harper – sprzymierzeniec Arrows, jego młody wielbiciel, były złodziej i oszust. Grany przez młodego aktora Colton Haynes.
  • Merlin (Król Artur) – zgodnie z komiksu, przysięgłego wroga Green Arrow, znany jako jeden z najlepszych łuczników za pomocą specjalnych dysz. W serii przedstawiony kolejny Oliver Queen. Później okazuje się, przeciwnego. W jednej ze scen, poluje Arrow. Rola sprzeczny charakter poszedł szkocki aktor John Barrowman.

Nie jest to pełna lista zaangażowanych znaków i wykonywanie ich roli aktorów. Istnieje kilka postaci drugoplanowych, które często pojawiają się na wystawie więcej niż jeden raz.

Lokalizacja Robina Guda w teraźniejszości

Green Arrow jest często porównywany do innego słynnego bohatera, wyróżnia się dobroć i chęć pomocy ubogim. Niewątpliwie nowoczesny wizerunek działacza praw człowieka dobrze widoczne nie tylko w mieście, gdzie nie zawsze jest okazja do walki z przestępczością, ale także, aby pokazać jaka była seria „Strzałka”. Aktorzy i rola to będzie długo pamiętał widzom w jaki sposób i zaangażowanie bohatera w walce o pokój i porządek.