799 Shares 5404 views

Yamaha YBR 125 – opinie. Specyfikacje, Cena, Zdjęcie

Więcej niż pięć lat doskonalenia procesu produkcji Yamaha pozostawiła swój ślad. Dziś te w stu dwudziestu pięciu sześcianów motocykli są uważane za synonim funkcjonalności, pomysły, zabawy i wolności. Yamaha YBR 125 opinii o nich – to dowód, wykonywane z wielką starannością i jakością, że inżynierowie firmy są już pół wieku, podniesiony do najwyższego możliwego poziomu. Są zdania, że wynik zależy od wysiłków zainwestowanych przez nich.


Motocykl Yamaha YBR 125

Odpowiedzi o niego, mimo niewielkiej pojemności skokowej, sugerują, że „koń żelaza” jest w stanie odebrać mu jeźdźca gdziekolwiek. Ten rower z miękką wystarczająco eksploatowania silnika czterosuwowego i pięciobiegową manualną skrzynią biegów będzie prowadzić łatwo i szybko przez zatłoczone ulice miasta.

Yamaha YBR 125 Dane , które są odwrotnie proporcjonalne do jego cen, cech, ochrony bocznej na zbiorniku i uchwyty dla pasażerów nowoczesny zaawansowany dashboard tłumik najbardziej zaawansowana konstrukcja.

niezawodność

Ze względu na swoją dość lekkiej ramie diamentowej, model jest w stanie zapewnić bardzo wyraźny, a jej skuteczne zarządzanie zawieszenie daje pewność kierowcy podczas jazdy. Szybkie hamowanie Yamaha YBR 125 opinie doskonałości, które są najczęściej znaleźć wśród właścicieli, jest dostarczana przez przednią i tylną płytę hamulców bębnowych. Urządzenie ulga dla podwójnego siedzenia zapewnia maksymalny komfort jeźdźca. Stworzony przez inżynierów dla bezawaryjnej eksploatacji, niezawodny Yamaha YBR 125 nigdy nie zawiedzie.

dla początkujących

Ten malokubaturny motocykl jest uważany za idealny począwszy pojazd dwukołowy techniczne dla początkujących. Kupując „yamaha” tego modelu, kierowca otrzyma wszystko, czego potrzebuje, bez narażania ich życie na niebezpieczeństwo, a niepotrzebne niebezpieczeństwo. Dla tych, którzy lubią więcej mocy, trzeba zdobyć odpowiednie doświadczenie. Yamaha YBR 125, który podsumowuje dowody jego efektywności pod względem kosztów i wysokiej jakości, bardzo przystępne. Ponadto, jakość produktów firmy sprawia, że możliwe, że go nie ma wątpliwości. I takie składniki jak hamulce tarczowe z przodu, rozrusznik elektryczny, Alufelgi vosemnadtsatidyuymovye z dużym podwójnym siedzeniu uczynić ten rower w żaden sposób nie gorszy niż bardzo duże rozmiary motocykla.

praktyczność

Jest oczywiste, że doskonałe połączenie jakości i ceny, a ze względu na dość popularnym Yamaha YBR 125. Ten motocykl ma praktyczny i klasyczne, jak wynika solidną konstrukcję, komfortowe zawieszenie, doskonałą zwrotność. Naturalnie, wszystko to nie jest ostatnia rola tradycyjnej japońskiej jakości.

silnik

motor Yamaha YBR 125, którego cechy wykazują minimum wibracji, ma dobrą przyczepność w wysokiej i średniej prędkości. Dodatkowo, ze względu na stosunkowo małą objętość silnika, ten rower jest znany ze swojego zużycia zużycia paliwa jest tylko około 1,7 litra na 100 kilometrów. Twórcy poprawić poprzez dostarczenie niezawodnego smaru elementów ciernych w każdych warunkach pracy, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia filtru.

Ponadto, mogły być zredukowane do minimum praktycznych drgań dzięki znacznej redukcji ciężaru wszystkich ruchomych elementów. Yamaha YBR 125 – opinie właścicieli dowodu – posiada zawieszenie, dobrze zrównoważone dla obu kierunkach na asfalt i na drogach krajowych.

Oczywiście, że rower nie jest doskonały. Naturalnie, ma wiele wad, w tym kosztów pojemności skokowej. Yamaha YBR 125, maksymalna prędkość wynosi około stu dwudziestu kilometrów na godzinę, nie można nazwać najszybszy pojazd dwukołowy.

błędy

Są błędy w prędkościomierz, oprócz samochodów słabych dynamiki. Jego wąskie opony zatrudnienia niedoskonały, niektórzy właściciele motocykli nazwał go „rower”. Łańcuch aż do trzeciego pokolenia był prosty posiadają uszczelek z bardzo mało zasobów, podczas gdy nowe modele – o-ring DID – jest znacznie większy potencjał. Jednak niektóre inne cechy aktualizacja spowodowała znaczne zniszczenia dynamiki motocykla. Ale mimo wszystkich błędów, to rower od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku.

parametry techniczne

Łatwe sterowanie za pomocą wygodnego dopasowania do wygodnego codziennego korzystania z roweru. Typ powietrze do silnika wykorzystuje cztery podwójne klapy. Objętość wynosi 124 centymetrów sześciennych jeśli średnica cylindra i skok tłoka 54,0 x 54,0 mm.

Pozostałe parametry są też nie mniej imponujące:

  • Maksymalna prędkość około 110 km / h;
  • System smarowania olej w skrzyni korbowej;
  • Gaźnik – VM22 X1;
  • wielotarczowe sprzęgło w łaźni olejowej;
  • Układ zapłonowy TDI;
  • System Start – rozrusznik oraz elektrycznego;
  • System transmisji pięciu prędkości ze stałą siatki.

wymiary

Rozmiar przedniej opony motocykla – 2.75-18 42P, a tył – 90 / 90-18 51P. W organizmie następujące wymiary: długość 1,980 m, szerokość 0,745 m przy wysokości 1,05 m. Wysokość siedziska – 780 mm z rozstawem osi 1,29 m.

Minimalny prześwit wynosi sto siedemdziesiąt pięć milimetrów. Yamaha YBR 125, zdjęcie, które pokazuje względną zwartość, waży sto sześć kilogramów.

ewolucja

W toku ewolucji, Yamaha YBR 125 specyfikacje, które przeszły kilka zmian, też był skuteczny układ hamulcowy. Poza tym, on się zmienił gaźnika, nogi przekładni i kół na kołach. Zostało ono wykonane, i inne innowacje zgodnie z nowoczesnymi wymogami środowiskowymi. W Rosji, YBR 125 to najpopularniejszy japoński motocykl malokubaturnym który otrzymał swoją popularność w kraju, zaraz po pojawieniu się na rynku. Stało się to w 2005 roku, kiedy to stał się pierwszym w historii modelem Yamahy na drogach krajowych.

zalety

Ten przewymiarowane motocykl z dobrymi wynikami dość szybko zyskał popularność dzięki pewnej liczby zalet. A najważniejszą z nich – jego gospodarki. Zużycie dwóch litrów benzyny na otwartej drodze i do czterech – w ruchu miejskim – nie może się pochwalić każdy rower. A jeśli dodamy do tego jego niewielkich rozmiarów, w połączeniu z zwrotność, łatwość i minimum nadmiaru tworzywa sztucznego, staje się jasne, powodem jego popularności.

koszt

Innym ważnym wskaźnikiem, który odróżnia Yamaha YBR 125 – cena. Można go kupić zupełnie nowy od dealera, a całkiem odpowiednie pieniądze. Tak, dostępność i części odgrywa również rolę. Chociaż w sprawiedliwości trzeba przyznać, że ceny są mediatorami są dość wysokie i nie współmierne do kosztów motocykla. Oczywiście, zawsze można kupić tani chińskich odpowiedników, ale to przyjdzie, nie wszyscy właściciele motocykli.

Porównaj rowery różnych pokoleń

Każdego roku w Rosji dostarczane motocykli Yamaha najnowszej wersji, które różnią się zarówno TCP i w jego składzie. Obecnie istnieją cztery generacje rowerach: pierwszy i drugi mają niewielki lub żaden namacalny różnicy, natomiast trzeci i czwarty zostały poddane bardziej dramatyczne zmiany. Yamaha corocznie zmienia etykietę, uwalniając nowy. Ponadto, każda generacja charakteryzuje gamie barw.

Pierwszy model, który pojawił się w Rosji i są dostępne od 2004 do 2006 roku, okazała się wystarczająco dobra. Według wielu, że był to jeden z najbardziej udavshihsya od pokoleń producentów, choć jeszcze nie było żadnych „ulepszeń”. Model w naszym kraju pochodzi z plastikowej owiewki. Jednak ona nie była najlepsza lokalizacja punktu kontrolnego-pieszo, nie bardzo wygodne dla osób z dużymi stopami. Ale ta wada jest bardziej niż skompensowana bardzo udany z dźwignią przepustnicy gaźnika, chociaż opona komora nie była najlepsza pogorszenie wydajności i jakości.

Druga generacja Yamaha YBR 125, produkowany od 2006 do 2008 roku, otrzymał nową gamę kolorów, jednak wykonane do to były tylko niewielkie zmiany. Rower miał nowy podciśnieniowy gaźnik ssania do pręta, który w czasie operacji, według opinii z właścicieli, stale poza kolejnością, spontanicznie zamknięte. Ale to było bardziej ekonomiczne. Poza tym, rowerzyści mają możliwość, bez uciekania się do użycia narzędzi, aby przeprowadzić regulację prędkości biegu jałowego.

Ale trzecia generacja radykalnie różni się od dwóch poprzednich. On opracował nowe koła i bardziej atrakcyjną kolorystykę. Kilka zmianie i materiały eksploatacyjne. W Rosji, model ten zaczął być dostarczane tylko z 2009 roku. Nowe koła – belka pięć-ramienne – atrakcyjny wygląd i bardzo nowoczesny. Razem z dźwignią gaźnika i przepustnicy zmieniane, i inne składniki: dodano kilka elementów elektronicznych, takich jak grzejnik gaźnika.

A nowe opony bezdętkowe zdumieni nawet doświadczonych rowerzystów. Na motocyklu trzeciej generacji, gdy silnik jest uruchomiony na stałe świateł, to jest o koszty normą europejską.

opinie

Rower jest bardzo łatwe w utrzymaniu, nie jest bardzo mocny silnik pracuje jak w zegarku, a PPC wyraźnie, żadnych skarg. Jest idealny dla początkującego jeźdźca, a nawet dla mieszkańców dużego miasta, które jest ważniejsze doszli do miejsca w czasie, bez przepychu. Rower radzi sobie z korkami i łatwo kontrolowane. to również nie działa na bocznych drogach. Jazda na nim bardzo wydajne i wygodne, zwłaszcza gdy ustanawia minimalny zestaw tuningu, w tym pofałdowań na widelec, ochrony dłoni, okrągły reflektor, dobre opony. A jeśli dostroić zawieszenie, będzie to niemożliwe, aby za nim nadążyć.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele bardzo różnych opinii o tym motocyklu. Niektórzy widzą go jako motorower, inni – jako wszechstronny rower, i innych – jako zawodnik z wyczerpujących korkach miejskich. Ale prawie wszyscy właściciele są bardzo zadowoleni z ich „Iron Horse”. Ludzie nazywają Yamaha YBR 125 na dobre – po prostu „yubrik” lub „yubr-125” – biorąc pod uwagę to niezawodne, nowoczesne urządzenie lekkie. Nawet ci ludzie, którzy są pozostawiając stosunkowo krótkim czasie, mówić o nim pozytywnie, mówiąc, że japońska „koń” nie zawiedzie.