725 Shares 8100 views

praca serca

Każdy wie, że wielkość serca może być porównywana z zaciśniętą pięścią. Ale nie każdy wie, że pewnego dnia może być pompowana w przybliżeniu szesnaście tysięcy trzysta sześćdziesiąt litrów krwi. Waga najważniejszym organem jest między dwieście dwadzieścia 02:55 czterdzieści gramów. Na jak działa serce, to zależy od ogólnego stanu zdrowia danej osoby. Według jego strukturze można porównać do serca domu dwukondygnacyjnego. Każda z części ma górny i dolny pokój przestrzeń przedsionka z występami, lewej i prawej komory.


praca serca nie zatrzymuje się na chwilę. A jeśli analizować szczegółowo podłączenie wszystkich otaczających części, można po prostu podziwiać ich skoordynowanych działań. Po obu stronach ucha pomiędzy komór i nie ma drzwi, zwany zawór. Komór i tętnice wyjścia i wejścia są z żył do występów. Zdrowe serce jest idealnie dopasowane drzwi, jak serce wypartej krwi z powrotem do tego samego drzwi nie powinno być. Zamykanie i otwieranie zaworu pochodzi z każdym rytmiczne bicie mojego serca.

Po obu stronach serca z bardzo ma jedną pompę. Z lewej strony światła wzrasta krwi wzbogaconej w tlen, a odbywa się w organizmie. Krew przechodzi w prawą stronę o mniejszej ilości tlenu, ale nie zawiera więcej dwutlenku węgla, i zwraca ją do płuc.

Przedsionków składają się z cienkich ścianach, ponieważ pompa krwi na małe odległości. Prawo grubość ściany lewej komory, ponieważ wysyła krew do płuc. Ale najważniejszą częścią serca jest do lewej komory, i ma bardzo grube ściany, ponieważ odległość, że musi pompować krew, jest największym.

Nie każdy może sobie wyobrazić, jak poważna praca serca, kompresji i dekompresji, który znajduje się około stu tysięcy razy w ciągu dnia.

Siła, z jaką serce jest ograniczona, nie zawsze jest taka sama. Podczas pracy fizycznej jest ekspansją małych tętnic i naczyń włosowatych w mięśniach roboczych i przepływu krwi do nich wzrasta. Mięśnie zmniejszenie kompresji żyły i pchnął w kierunku dużej ilości krwi w sercu. Siła skurczu mięśni, w tym serca, zależy od początkowego odcinka. Jeśli są one przedłużone, to znaczy, że mają wydłużone włókna, a następnie skompresować je będzie silniejszy. Serce, które otrzymuje zwiększenie ilości krwi, a tym samym zwiększy podłużnych włókien mięśniowych. Zmniejszenie serca silny. Uzyskaj więcej krwi, jest to również w dużej liczbie popycha go do tętnic. krążenie krwi w ten sposób zwiększona, a wszystkie narządy w tym samym czasie otrzymują więcej składników odżywczych oraz odpowiednio tlenu.

Jeśli dana osoba jest zdrowa, praca serca przeprowadza się rytmicznie, nie powodując żadnych komplikacji. Jednak kiedy jego schorowany osłabia mięsień sercowy, ciężko pracować i destylować duże ilości krwi o zwiększonej aktywności fizycznej, nie może. naruszył także i dzieło osłabienia serca. Jeśli nie można w liczbie wystarczającej do zapewnienia przepływu krwi do narządów, to jest to stan zwany niewydolność serca.

U osób z chorobami serca tętno podczas ćwiczeń znacznie przyspiesza i zamiast osiemdziesięciu uderzeń na minutę osiąga sto czterdzieści batów. Niewydolność serca przede wszystkim wpływa na mózg. Jeśli ośrodek oddechowy wykonany mały przepływ krwi i niedobór tlenu i dwutlenku węgla w tym samym czasie jest wyświetlany w zwolnionym tempie, to nie jest podrażnienie układu oddechowego. W tym przypadku pacjent czuje zadyszki.

Choroba ta jest ważnym organem często towarzyszą nieprzyjemne odczucia, mrowienie w sercu. Tachykardia również obserwowane w warunkach sztormowych, w nerwicy.

Nawet jeśli praca nie jest poważny ludzkie serce zdrowe, to nie znaczy, że nie powinno być chronione. Dlatego obciążenie pożądane jest, aby ograniczyć do minimum, ponieważ jest to praca serca jest określona przez długość życia ludzkiego.