570 Shares 4287 views

Zaid Massani – postać z Mass Effect

Zaid Massani – jedna z najbardziej interesujących postaci w uniwersum Mass Effect. Były najemnik długą drogę od podstawy potężnej organizacji najemników do zdrady i próby morderstwa. Na szczycie drodze do zemsty, on spotyka się z bohatera kapitana Sheparda, który powinien mu pomóc w jego misji, więc wstąpił Skład drużyny.


wygląd

Pierwsze spojrzenie na postać może powodować mieszane uczucia, bo jego twarz była zniekształcona i wygląda wieku. Powodem, że migracja strzał w głowę, a tym samym zastąpienie ciał wielu implantów. Zaid ma Massani grożąc wygląd ze względu na jego syntetycznych oczy i siwe włosy.

tatuaże ciało nosi znaki „Blue Light” – organizację najemników, która kiedyś na czele. Pomimo tego stanu organizmu, wojownik ma nadludzką siłę. Z łatwością radzi sobie z ciężką zbroję i broń, często w siłowni, gdzie ciężkim treningu dla przyszłych walk.

charakter

Trudno znaleźć w całym wszechświecie gier Mass Effect osoby bardziej prosto niż Zaid Massani. Były najemnik w większości przypadków lubi milczeć i słuchać, jeśli mówimy o sprawie. Idle talk, on nie bierze udziału, a fani żart lub powiedzieć mądrą rzeczą Wygrywa wprowadzający kilka mocnych słów. Taka osoba stwarzająca mu wrogość i złość. W większości przypadków, po prostu ignoruje aż bolało go.

Sam człowiek doświadczony i zaprawiony wojownik, który może uczyć, ale musi zdobyć jego zaufanie. W swoich czterdziestu lat aktywnie promuje zdrowy styl życia. Zawsze krytykować palaczy, ponieważ człowiek przez całe życie papierosów nie próbowałem. Przez długi czas żył z jednym tylko uczuciem zemsty, która była jeszcze bardziej zaostrzone. Zrozumiał, że podobny tok myślenia rujnuje go, ale nadal żyją tylko w trosce o morderstwo zdradził swoich towarzyszy.

Początek ścieżki charakterem

W Mass Effect 2 Gra opowiada historię jak Massani Vido Santiago i założył organizację najemników zwanych „Niebieskie światła”. W czasie przygodach komandora Sheparda, ta firma jest jednym z największych w dziedzinie nielegalnej działalności i posiada rozbudowaną sieć agentów w całej galaktyce.

W tym czasie zaczęła sobie drogę przez byłego spadochroniarza Vido i kapitału Zayed. Zaczęli z zakazu polowania w granicach obszaru Skyllian. Z powodu tej sprawy szybko udał się i nabierać tempa. Pieniądze i formalności zaangażowany w Santiago i Massani w Mass Effect 2 odgrywał rolę głównego rekrutacji.

Do jego obowiązków obejmował również szkolenie wszystkich członków „Blue Light”. Zaprawiony wojownik dał im wiedzę na temat ataku i obrony podczas walki, uczy kontrakt z różnych rodzajów broni. W tej roli, postać szybko wykonane siebie w domu, a było to kilka lat przed przypadku organizacja nie uległa zmianie.

zdrada

W Mass Effect Zayed Massani służy jako najemnik szorstki, ale to nie jest pozbawiona pewnych zasad. W czasach supremacji „niebieski luminarzy” odmówił współpracy z niewolników do porwania i sprzedających, a także zatrudnić ludzi silnych batarianie. Mogli zapłacić standardową stawkę, a oni pracowali dla trzech osób, dzięki wrodzonej sile Vido Santiago próbował go przekonać, bo ich firmy są zagrożone z powodu awarii w pobliżu przepływ środków na utrzymanie wojska. Jakby partner nie jest przekonany o bohatera, a on nie chciał słyszeć o takiej współpracy.

Vido następnie postanowił usunąć głównego partnera. Podczas lądowania pracę po strzela Zayed w twarz ze strzelby. Pocisk nie był pod wpływem mózgu, ale ciężko okaleczonych prawą stronę twarzy. Zapisane charakter wierny najemnicy, którzy sprzeciwiali się polityce Santiago. Massani przeżył i poprzysiągł zemstę na zdrajcę.

Druga część gry

Po raz pierwszy gracz znajduje się w Mass Effect 2 Zaid Massani. Gdzie można znaleźć ten znak, pytanie nie powstaje, bo prędzej czy później, każdy użytkownik będzie spojrzenie na stacji Omega. Nie będziesz obserwować scenę, jako były zaciężnych bitych ogromnych batarianami że jego celem było przez długi czas. Potem prosi Sheparda, aby pomóc wypełnić misję lojalności ze względu na miejsce wykonywania przez byłych współpracowników. To zadanie musi być zakończone, tak, że bohater przyszedł do zespołu.

Opcje dla realizacji zadania dwóch: pozostawiona na śmierć w ciągu pracowników pożaru zakładu i zabić VIDO lub ratować ludzi, a szef „Blue Light” zapewnić ucieczkę. Pierwszy przykład wykonania natychmiast zakończyć misję, a w drugim przypadku do łączenia Zaid Massani musi mieć wystarczającą liczbę znaków w oczy. Wtedy jesteś w stanie przekonać: były najemnik ścieżkę zemsty i dołączyć do zespołu kapitana Sheparda.

Trzecia część gry

Zaid Massani w Mass Effect 3 nie jest już członkiem kapitan drużyny Sheparda, ale rozpoznaje go jako byłego kolegi (z zastrzeżeniem lojalności w poprzedniej części gry). To on pomaga wypełniać misję ratowania volus ambasadora Dean Korlaka. Główny bohater odkrywa, że Zaid jest związany z najemników, którzy porwanych dyplomatę. Shepard szepcze ambasadora do wymienienia jego nazwiska w rozmowie z Massani.

Następnym razem, gdy wchodzisz do pokoju z ambasadorem można znaleźć, że umowa z wszystkich najemników. To w jego stylu znaku towarowego może „poprosić” ambasadora aby dostarczyć wszystkich informacji, że interesy kapitału. Jest to jedyne przejście od pracy. Kolejne spotkanie ze starym sojusznikiem występować w magazynach, jest de zespół Najstarsze Relations zapewni osłonę dla Sheparda jako najemnicy.

Jeśli Zaid nie był lojalny do drugiej części, to będzie w stanie z poważnych obrażeń i zmarł na oczach bohatera.

Party w dodatku „Cytadela”

DLC o nazwie „Cytadela” do trzeciej części gry Zayed Massani mogą uczestniczyć w imprezie zorganizowanej na statku, gdy kapitan będzie go zaprosić. On, wraz ze wszystkimi członkami aktywnie uczestniczyć w zabawie, hałasować i cieszyć się uroczystość.

W pierwszej fazie, zaangażował się w spór o wygranej i Rex Gryunt w pojedynczej walce. Kiedy wszystko dość pijany, człowiek stara się przyciągnąć uwagę Samara i wykazuje zainteresowanie sztuką. Jego próby zawiodły całkowicie, choć starał się utrzymać niski profil i porozmawiać z należytym decorum. Kiedy wszyscy zaczęli tańczyć, Massani wraz z innymi zapalonych strzałki fotografowania zadowolonych z butelek po piwie.

W godzinach porannych można je znaleźć na kanapie gdzie Cortez próbuje odejść od stanu wczoraj. Na spotkaniu z Shepardem, pyta, czy ktoś nie obudzić, bo chrapał ciężko w nocy z powodu złamanego nosa powrotem w młodości.

umiejętności bojowe

W „Mass Effect 2” Zaid Massani jest byłym członkiem elitarnej jednostki spadochroniarz sił Sojuszu. Aktywnie rozwijać swoje umiejętności w czasie powstania „Blue Light”, ale dlatego, że zespół Shepard sprawdził się jako doskonały myśliwiec. Dzięki ciężkiej broni, jest on idealny do walk w otwartych lub zamkniętych obszarów.

Jego patronami może dodatkowo wzmocnić efekt wstrząsów i „piekło” granatu doskonale skuteczny przeciwko twardych wyposażonych bojowników. Zdolność do „Rzeźnia” grzeczne pokazy w starciach z przeważającymi siłami wroga. Para takich uderzeń wybuchowych spożywać natychmiast grupy wrogów. Ostatnia umiejętność jest Massani wspaniały strzał, który nie tylko powoduje szkody, ale również obezwładniania niebezpiecznego wroga na chwilę.

Żołnierz jest niezastąpiony w misjach, gdzie będzie musiał walczyć dużo i brać udział w strzelaninach. Dlatego wskazane jest, aby w końcu przyszedł do swojego zespołu.