432 Shares 958 views

Słuchawki Philips SHP2000: opis, cechy i recenzje

Monitor Segment pełnowymiarowe słuchawki obfituje w propozycje różnych poziomach. Właściwe rozwiązanie można znaleźć i zagorzałym fanem muzyki, meloman i mało wymagające. Największe zapotrzebowanie jest tradycyjnie w najniższej kategorii, ponieważ prezentuje modelu niskich kosztów. Właśnie z powodu silnej konkurencji cenowej, wielkie marki są niechętni do uwolnienia produkcji niedrogie, ale są bardzo porządni wyjątki. To jest wspierany przez Philips SHP2000 słuchawki, które za niewielką opłatą zapewniają przyzwoity dźwięk. Oczywiście, nie we wszystkich aspektach własności modelu przewyższa konkurencję nawet z mniej znanych marek, ale podstawowy poziom wydajności sprawia, że ten wybór więcej niż uzasadnione.


Ogólne informacje na temat słuchawek

Model posiada imponujące ciało, podczas gdy ciężar konstrukcji nie jest tak wielka – 225 gramów. Konstrukcja odpowiada typowych decyzji budżetowych i oryginalny nie jest inaczej. Kolory, które wykonane słuchawki Philips SHP2000, koncentruje się również na minimalizm. Kupujący może polegać wyłącznie na czarnym ciele, które jednak nie jest tak źle. Nadmierne zróżnicowanie tej klasy i nie jest charakterystyczny.

Użyj modelu mają w domu, ponieważ jej leczenie na ulicy może powodować niedogodności. Po pierwsze, dyskomfort wynika z masywnych konstrukcji wymienionych, a po drugie, długi przewód wymaga pewnej zręczności, aby działać „w locie”. Ponadto słabości wśród Philips SHP2000 wiele notatek wygłuszenia. Materiały i ogólny układ szczegółach nie sprzyjają aktywnej redukcji hałasu, więc dźwięki miasta może poważnie zepsuć przyjemność słuchania.

parametry techniczne

Parametry operacyjne pełniej ujawnione w domu. Na poważnego zwiększenia jakości dźwięku w porównaniu do innych pracowników państwowych trudno jest mówić, ale mało wymagające cechy dla PHILIPS SHP2000, przedstawione poniżej, może zorganizować:

  • Dolny pasek powielana Częstotliwość – 15 Hz.
  • Górny pasek częstotliwości – 22000 Hz.
  • aby ograniczyć poziom mocy – 500 mW.
  • poziom oporu – 32 omów.
  • Indeks wrażliwości słuchawki – 100 dB.
  • Średnica membrany – 4 cm.
  • Rodzaj mocowania – w pałąk.
  • Connection – poprzez kabel dwukierunkowy.
  • Jack – średnia 3,5 mm, wraz z adapterem do 6,3 mm.
  • Długość przewodu – 200 cm.

jakość dźwięku

Szczegółowa analiza sygnału na różnych poziomach częstotliwości w modelach kosztujących mniej niż 1000 rubli. rzadkie. W tym przypadku mówimy o 500 rubli. a niektóre z zalet grania słuchacza wciąż otrzymuje. Jakość dźwięku jest względnie przestrzegać w kontaktach z dowolnego źródła – od kompaktowego odtwarzacza lub telefonu do telewizora z centrum muzycznym. Dzięki Philips SHP2000 dźwięku otwarty projekt jest odtwarzany z tak blisko do naturalnego. Jednak samo zastrzeżenie znajduje odzwierciedlenie w izolacji dźwiękowej, która nie jest praktycznie odczuwalne.

Do dwóch punktów można przypisać odtwarzanie zgodności standardów – brak basu i niskiej głośności. Nawet w kompozycjach z przewagą klas niższych słuchawki zapewniają miękką i zrównoważony zasięg, to jest, oczywiście, idzie do minus dla miłośników „ciężkiej” muzyki. Wielu użytkowników nie ma wystarczającej intensywności i dynamiki Philips SHP2000. Recenzje objętości raczej sprzeczne. Uważa się, że ze względu na umiarkowaną dźwięku zapewnia optymalną przedstawiania środkowym i górnym zakresie.

niuanse pracy

Prosta konstrukcja, mimo stosowania taniego plastiku jest wytrzymała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. To samo odnosi się do grubego drutu. Zaawansowani użytkownicy są poinformowani, aby nie wystawiać urządzenia nawet niewielki kontakt z wilgocią i dbać o miejsca połączenia kablowego. Jeśli jeden z mówców przestał działać, a potem wyrzucać urządzenia nie jest konieczne. Sprawa ta pomoże zalecenia dotyczące sposobu demontować słuchawek Philips SHP2000 bez uszkodzeń. Wystarczy przesunąć krawędź embouchure trzaśnięcia obudowy, zapewniając w ten sposób dostęp do śrub. Dalsze zdemontować konstrukcję sam z głośnika. Jeżeli wszystkie połączenia są w dobrym stanie, problem może być w przewodzie. Jak pokazuje praktyka, głośnik może przywrócić uszkodzony przez przycinanie 10-15 cm od kabla, który jest dołączony do zestawu. Nieizolowany drut następnie być przylutowana do podstawy głośnika oraz zmontowania obudowy.

opinie użytkowników

Wśród głównych zalet tego modelu jest znokautowany całkowitej masy niedrogich słuchawek, wiele osób nazywa jakość dźwięku. Ponownie, porównanie jej zdolność do odtwarzania muzyki z przeciętnej wydajności przedstawicieli segmentu nie jest konieczne, ale brak oczywistych zakłóceń w sobie jest plusem. Członkowie zauważyli i nauszniki, które są świadczone przez słuchawki Philips SHP2000. Opinie, w szczególności podkreślić piękny materiał, z którego są one wykonane. Oczywiście, istnieje krytycznych opinii o tym produkcie. Większość skarg związanych z redukcją szumów, który nie jest w stanie zapewnić niezawodną barierę dla kierunku dźwięku. Właściwie, to jest głównym czynnikiem, który ogranicza stosowanie urządzenia. Ale potem przejawia pozytywny aspekt otwartego projektu – zrównoważony dźwięk w górnej granicy zakresu akustycznego.

wniosek

Doświadczeni użytkownicy niedrogich słuchawek często mówią, że najważniejsze przy wyborze takich produktów – jest znaleźć wersję z minimalną ilością braków strukturalnych. W tym sensie, Philips SHP2000 można traktować jako przykład optymalnego stosunku plusów i minusów, które są w pełni zgodne z ceną. Ten praktyczny zestaw słuchawkowy, który nie jest uszkodzony w ciągu miesiąca, a jednocześnie pozwalają słuchać dużo muzyki w kompozycjach różnych gatunków. Jednak fani basu z takiego zakupu, powinno być zaniechane. Brak regulacji głośności i słabość badania basu sprawia model nie nadaje się do takich zadań. Ale w innych parametrów roboczych, biorąc pod uwagę bardzo niski koszt rozwoju marki Philips jest bardzo atrakcyjna. W każdym razie, w porównaniu z konkurentami na tym samym poziomie cenowym.