371 Shares 5922 views

„Grammy” Nagroda powstała „dla zachowania dobrej muzyki”

Koniec lat pięćdziesiątych. 20. wieku. Nowo utworzony Narodowy American Academy of nagrywania zauważa rażący fakt występowania i rosnąca popularność rock „n” roll. I to nie tylko wśród młodych ludzi. Jeśli to wykracza poza zakres czynności i patrzeć, to „nedomuzyka” odsunięty od sceny, dusze i umysły są prawdziwe dzieła muzycznego sztuki. Trzeba coś zrobić! Bardzo gorąco!


Obawy akademików muzyczne i stał się przyczynami prestiżowej nagrody muzycznej, która została nominowana do najlepszych i podane do najlepszych z najlepszych – superstar.

Ten nowoczesny nagrody „Grammy” stał się bardziej lojalny: może dostać i raperzy i Rockers i wykonawców muzyki alternatywnej (Boże, co powie Sinatrę !!!), tylko niekochana akademicy muzyczne rock and rolki ponownie w lewo bez kategorii.

Historia nagrody i jej imienia

Pojawiające się na światło w postaci idei walki o „prawdziwej muzyki” (jak raz był w 1958 roku, kiedy świat oszalał z bujnymi spódnice, „gotowanie” fryzury i energiczny „wirujące” Dance – czyli cały akcesoriów rock „n” roll) nagroda przyszła do rocznicy. W tym czasie będzie 80 lat od wynalezienia gramofonu.

A co tam jest, aby myśleć – statuetka w postaci pozłacanej grammofonchika, a nazwa meczu – nagrody „Grammy”. Brzmi!

Ale żeby dostać, śpiewacy musiały być mocne i sami. I jak dźwięk! Nie tylko pod względem znanej nazwie, ale pod względem niekwestionowanego talentu.

Nominacje nie tyle w pierwszych latach – w sumie 22, a zatem zasługuje na nagrodę „Grammy” nagroda była bardzo trudna.

"Grammy" – to jak "Oscar". tylko muzyka

muzycy świata nominowany i nie nominowany do „Grammy”, czekając na ceremonię z niepokojem i niecierpliwością. Cóż, nominowani – to zrozumiałe. Nie ma takiego nominowany, którzy nie marzą, aby stać się zwycięzcą.

A reszta – do oceny poziomu umiejętności współpracowników w celu określenia ich siłę: czy istnieje szansa, aby osiągnąć te same szczyty jak to należy zrobić, a więc istnieje wysokie szczyty.

Dla obywateli, nie związane ze sztuką muzyki, wręczenie nagród „Grammy” – to tylko wzrok.

W jej strukturze, skrypt, zaproszonych gości, przemówienie, w którym odbywa się „Grammy” wielki przypomina słynny „Oscar”, który urodził się trzydzieści lat wcześniej.

To samo Los Angeles, ta sama scena, ten sam pokój, to samo podniecenie przed otwarciem kopert, tę samą sentymentalną mowę: „Dzięki Bogu, moi rodzice i producent genius …”

Bit sklonowane. Ale ludzie lubią to.

Co jest ważniejsze: muzyka czy sukienka?

To jest kwestia pytania! Dylemat, które nie mogą same zdecydować nominowanych (zwłaszcza powiernicze) i zaproszeni. Nagrody „Grammy”, jak zresztą każde inne zdarzenie, zawsze staje się doskonałą okazją, aby wykazać swoje odnowione i bardzo drogich ubrań.

Podczas obowiązkowego sesji zdjęciowej na tle godła przypadku można łatwo upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, i wykazać swoje zaangażowanie w dziedzinie muzyki, a nowy projektant sukni.

Na tej uroczystości było zdominowane przez czerwone i czarne kolory sukienek wieczorowych damskich, i, oczywiście, niektóre nagie i nieco szokujące.
57th nagrody "Grammy", zdjęcie które zostały przedstawione w artykule, który ponownie potwierdza ciągłą słabość gwiazdy na pięknych rzeczy.

Laureaci-mistrzów

Najmłodszy laureat nagrody było czternaście Lienn Rayms w 1996 roku w kategorii „Best New Artist”.

W „Led Zeppelin” jest niezwykły fakt, że otrzymała nagrodę Grammy w 25 lat po rozpadzie zespołu muzycznego. Nominacja, która otrzymała teraz odmienne muzyków, zwany „Całokształt”.

Oryginalny zapis nieposłuszeństwo i upór pokazał irlandzki Sinead O'Connor. Gdy piosenkarz został przedstawiony w aż cztery nominacje, ona publicznie stwierdził, że nagroda „Grammy” – destrukcyjne bzdury. A kiedy w końcu jeszcze wygrał w jednej z kategorii i został oficjalnie uznany za najlepszego piosenkarza muzyki alternatywnej, nie pojawił się nawet wziąć zasłużoną nagrodę.

Absolutny mistrz Grammy oślepł piosenkarka Stivi Uander – wszystkie jej 28 grammofonchikov zdobył niewątpliwy talent do śpiewania i żyć.

Kto wygra w tym roku?

Zwycięzcy którego głównym noc muzyczna roku dał skrzydła i rzeźby, całkiem sporo.

Wśród nich: Deyms Neypir, Miranda Lambert, Dzhek Uayt, Kendrick Lamar i jasne Eminema i Rihanny.

Ale szerszy niż reszta, powodzenia w tym roku, uśmiechnął piosenkarka Beyonce, Sam Smith i Farrell Williams.

Te trzy wykonawców zostały nominowane w sześciu kategoriach, i zgarnął największą ilość posągów ceremonii, gramofonów.

Ale nawet wśród nich trzy muzyczna akademia podświetlone absolutnej mistrzyni. Cztery nagrody statuetka poszedł Sam Smith jako najlepszego nowego artysty, a także za najlepszą płytę, a piosenka pop album roku.

Jak zawsze, ceremonia nie była bez jego słynnych gości: najbardziej skandaliczny i jeden z najbardziej utalentowanych śpiewaków Madonna, zaprezentowanych publiczności kolegów i jego programem solowym, a Rihanna zorganizowała trio z Paul McCartney i Kanye Uetsom.