796 Shares 7938 views

"Aescusan" lek. instrukcja


Preparat medyczny „Aescusan” to środki zawierają witaminę B1 (tiamina), a otrzymany ekstrakt z owoców kasztanowca. To narzędzie ma dość dużą listę przydatnych właściwościach.

Lek „Aescusan” Instrukcja który wprowadza nas do pozytywnego skutku przewidzianego przez ten lek jest w stanie wywierać przeciwutleniacz i antiekssudativnoe, decongestant i venotoniziruyuschee i wpływu kapillyaroprotektornoy. Głównym składnikiem kasztanowca jest substancją, która należy do grupy glikozydów triterpenowych – escyna. Jest to równoznaczne stymuluje hormonów kory nadnercza i zwiększa ilość prostaglandyny w ścianach naczyń krwionośnych. W wyniku tych procesów jest żylna i kapillyaroprotektornoy efekt.

Escyna normalizuje proces redukcji mięśni gładkich wykonanym w ściankach naczyń, co prowadzi do zmniejszenia ich kruchość usprawnienia procesów metabolicznych w tkankach, poprawa kapilar. Zdolność składnika aktywnego do zmniejszenia aktywności enzymów lizosomalnych i blok rozszczepiania mukopolisacharydów, sprzyja również właściwości wyglądu kapillyaroprotektornoy.

Lek „Aescusan” instrukcji, które opisano podstawową dawkę leku, jest w stanie poprawić ściany naczyń i zmniejsza przewodzenie impulsu zastoju żylnego. Ta właściwość wpływa na zwiększenie luki w zastawek żylnych. Jego przeciwobrzękowe działanie preparatu posiada ze względu na efekt escyna celu zmniejszenia plazmolimfaticheskogo przepuszczalności bariery i zmniejszenie drenażu limfatycznego.

Lek jest zdolna do zmniejszania ilości elektrolitu, wody i niskiej masie cząsteczkowej struktury związków, które mają możliwość wchodzenia w przestrzeni pomiędzy komórkami. Antiexudative wpływ leku „Aescusan” opiera się na jego zdolności do zwiększania syntezy i uwalniania procesów prostaglandyn.

Związki sterolowe zawarte w kasztanowca, zmniejszać nasilenie procesu zapalnego. Ponadto, lek może wpływać na ogniska choroby przez ograniczenie migracji leukocytów i przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych. Przyjmowania leków „Aescusan” Instrukcja który wskazuje zakres stosowania, może zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia zakrzepów i blaszek miażdżycowych charakteru. Zalecany lek na różne choroby:

– obrzęk stóp;

-sudorogah mięśni, głównie łydki;

Awaria -venoznoy ;

-więcej i ciężkości nóg, które są wynikiem łamania żylnego przepływu krwi;

-sosudistyh "gwiazda";

-Zwiększenie żył;

Zespół -posttromboflebiticheskom;

-gematomah na nogach;

patologie -troficheskih tym formowanie wrzodziejące kończyn;

-otechnosti i zapalenie tkanki miękkiej;

-gemorroe.

Lek „Aescusan” instrukcji, które sprawia, że zalecenia w sposób odbierania mogą być wyznaczone w postaci tabletek, a roztwór. Przebieg i kształt leku jest określana przez lekarza. Medicine „Aescusan” rozwiązanie zalecane krople, które rozpuszczają się lub zmywania wody są przypisane do rozpoczęciu posiłku. Pre fiolka jest wstrząśnięty. Pigułki produkować po jedzeniu.

Lek „Aescusan” może spowodować podrażnienie błony śluzowej żołądka i jelit. Czasami niekorzystne skutki jego stosowania jest poczucie gorączka i mdłości, a także reakcje alergiczne, objawiające się pokrzywka, świąd i wysypka na skórze. Istnieje prawdopodobieństwo antionevroticheskogo obrzęk, aw rzadkich przypadkach – wstrząs anafilaktyczny.

Lek „Aescusan” dla dzieci w wieku do dwunastu lat nie jest powoływany, jak jego wpływ na tej grupie wiekowej pacjentów nie zostało jeszcze dostatecznie zbadane. Lek jest przeciwwskazany u pacjentów z niewydolnością nerek, a także kobiet w pierwszym trymestrze ciąży i karmiących matek.